Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że większość z 25 milionów subskrybentów płaci pełna cenę, bo większość ludzi nie ma czasu albo nawet nie jest świadoma by bawić w klepywanie kodów z eneby, jakieś VPNy czy konwersję z Golda.

 

Natomiast to forum skupia raczej ludzi zorientowanych więc tu częściej i chętniej korzystamy z okazji żeby przyoszczedzić na gierkach.

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, SnoD said:

To tak samo jak z abonamentami na streaming. Mam kuzyna który cały czas ma jakieś CDA, Netflix, HBO itp. w jakiś promo za grosze albo nawet za darmo.

 

Są spodoby na wszystko, ale jak ktoś w temacie nie siedzi, to jak 95% ludzi płaci 100%.

 

Raczej 99.5%. Nawet na tym forum, pełnym przecież świadomych graczy, ludzie płaca pełna cenę. Ja pewnie przy Starfield odnowię i też kończę z kodami. Jak kod kosztuje prawie 10, a normalna cena to 20$ to za 10 miesięcznie mi się nie chce bawić

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2023 o 13:43, Czoperrr napisał:

Przecież ta gra jest do bólu liniowa i nie da się tam zaciąć. Podobało mi się bardzo, skończyłem w 3 nocne posiedzenia. Na słuchawkach robi robotę i polecam mocno.

Jest liniowa, owszem, ale czasem miałem problem, żeby znaleźć platformę, na którą trzeba wskoczyć. Może kwestia tego, że grałem z xcloud i czasem hoooya było widać w ciemniejszych miejscach, stąd skakałem na lewo i prawo, żeby postać wspięła się we właściwym miejscu.

 

Jak pisałem, jestem w mniejszości i mnie nie podeszło. Niemniej cieszę się, że ludzie są zadowoleni, bo przynajmniej jest w co zagrać :)

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, ProstyHeker said:

Jest liniowa, owszem, ale czasem miałem problem, żeby znaleźć platformę, na którą trzeba wskoczyć. Może kwestia tego, że grałem z xcloud i czasem hoooya było widać w ciemniejszych miejscach, stąd skakałem na lewo i prawo, żeby postać wspięła się we właściwym miejscu.

 

Jak pisałem, jestem w mniejszości i mnie nie podeszło. Niemniej cieszę się, że ludzie są zadowoleni, bo przynajmniej jest w co zagrać :)

Upewnij się, że używasz światełka w ciemnych lokacjach 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, KamilM napisał:

Ja płacę pełną cenę od momentu kupna konsoli. 50 ziko to nie majątek, nie chce mi się nawet bawić w jakieś kody z lewych źródeł czy vpn’y^^

Nie trzeba bawić w zadne kody z lewych źródeł ani vpn żeby mieć tańszego passa.

Przecież konwersja golda na gpu 1 do 1 działa.

Kupujesz sobie golda na 2 lata a potem 1 miesiac gpu. Kobiec końcow otrzymujesz 25 m-cy gpu.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2023 o 19:30, Faka napisał:

Bez sensu, że te całe 101 gb to ściągasz łącznie z online, a fabularny dodatek to tylko "dodatek". No ale pogram sobie, dokończę inne aktywności w fabule, jak zbieranie śmieci batyskafem czy co tam jeszcze, no i co najważniejsze w 60-klatkach. 

Ale to 101gb to nie jest tylko online? Bo u mnie ściągało jaki dwa osobne pliki i online olałem.

 

A dobra ja zjebalem bo zainstalowałem wersję dla Xbox one tym sposobem :/

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...