Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy też macie takie problemy przy sejwach w Forza Motorsport ? 

Gram dzień w dzień, od premiery i to sporo i czym dalej to mam coraz częściej te problemy z zapisem w karierze. Przechodzę wyścig testowy, później główny i wywali się podczas tuningu lub nawet jeśli go nie robię także. 

Z tym że jeśli nie tuninguje samochodu i przechodzę dalej z automatu do następnego wyścigu lub serii to nie widać że jest jakiś problem. Tylko jak wyjdę dopiero z gry i uruchomię ją ponownie to widzę że nie zapisało mi np. 2 ostatnich wyścigów. Niby punkty samochodu CP zapisuje, a postępów z rajdu nie... 

Na początku gry było to bardzo sporadycznie, a czym dalej i dłużej gram to już robi się nagminnie, praktycznie co rajd, lub dwa.

Aż odechciewa mi się po woli grać, bo co rusz muszę powtarzać wyścigi od nowa... 

Odnośnik do komentarza

To bywa wybiórcze. Kumplowi praktycznie wyzerowało karerie, na szczęście nic nie zablokowało. U mnie też wiele wyścigów cofało, te nowe wyróżnione zawody dopiero za czwarty razem zaliczyło. Najgorzej jak gra się zawiesi podczas robienia tuningów czy malowań albo jak wywali do dasha w trakcie czegokolwiek.

 

Na przyszłość @maxoff polecam dedykowane tematy gier żeby bałaganu nie robić w ogólnych/do czego innego przeznaczonych

 

https://www.psxextreme.info/topic/121610-forza-motorsport/page/45/#comment-5216988

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, prz3mus napisał:


W apce XBOX na telefonie można dodać grę do pobierania.

 

Dzięki ale u mnie nie działa. Tylko ciągle kręci się kółko w apce ale nic nie pobiera. KOnsola włączona. W temacie związanym z PS napisali, że tam przez abonament EA mogli przez chwilę ściągnąć ale zaraz zablokowali. Więc preload chyba nie będzie mi dziś dany ;)

Odnośnik do komentarza

Da się, mam obie konsole i czasem (rzadko) tak gram. Wystarczy 1 konto z Ultimate, a współdzielenie jest w pełni legalne, Microsoft sam kiedyś celowo je zrobił dla rodzin (choć nie dla rodzin na niby). Jeśli chodziło o inne granie ze znajomymi (mając tylko 1 konsolę) to też, choć mogą być wyjątki, nie grałem w NFS Unbound więc nie wiem, ale ta gra na XO chodzi tylko w chmurze, nie widzę powodu by nie mogły się połączyć XO z XS, szczególnie że system operacyjny ten sam.

PS. XO ma HDD więc jest dużo czekania na dołączenie.

 

Co do odzyskania konta to być może Microsoft może pomóc. Na 100% mają taką możliwość, bo jeśli konto się logowało tylko na konkretnej konsoli i możesz udowodnić, że ją posiadasz to może pomogą (a tym bardziej jeśli na konsoli są licencje z tego konta). Dlatego lepiej by na tym koncie były twoje dane osobowe. Ale to śliska sprawa - przypominam jak pracownicy EA pomagali kraść konta Xbox, oszust dzwonił i "odzyskiwał" konto do którego "zapomniał" hasła, a konsultant frajer się na to nabierał.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Wypełniam formularz na odzyskanie konta (mało co pamiętam, ostatnie logowanie ok 2015 rok) i nie przechodzi weryfikacji. Można się tam jakoś do nich dodzwonić?

 

Ściąganie z tego xbox stora to tak zawsze wolno działa? Mam u dziewuchy xbox one s, w domu series s i jest tragedia. U konkurencji to śmiga o wiele szybciej.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, S_600 napisał:

Wypełniam formularz na odzyskanie konta (mało co pamiętam, ostatnie logowanie ok 2015 rok) i nie przechodzi weryfikacji. Można się tam jakoś do nich dodzwonić?

Polecam live chat na stronie albo Twitterze (konto Xbox Support), tylko tam ENG gadają. Kilka razy kontaktowałem się z nimi na czacie i pomogli mi. Infolinia jest od poniedziałku do piątku w godzinach roboczych.

 

https://support.xbox.com/pl-PL/contact-us

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...