Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, SnoD napisał:

Świetne gry day one od niezależnych deweloperów - śmieciara.

 

Zepsutych batmanów czterech w których nikt nie chciał grać - no to jest konkretna wrzutka ;)

Pewnie jestem w mniejszości na tym forum,  ale ja osobiście wolę 10 razy nowe gry na premierę, nawet jeśli to mniejsze produkcje jak  Cocoon czy Lamplighers League, które mają przynajmniej szanse okazać się dobrymi grami. Niż starocie 6/10 uosabiające wszystko co najgorsze w grach AAA jak Gotham Knights czy Saint's Row, które okazały się porażkami i wydawcy próbują podratować budżet wrzucając je do abonamentów. 

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, ASX said:

Pewnie jestem w mniejszości na tym forum,  ale ja osobiście wolę 10 razy nowe gry na premierę, nawet jeśli to mniejsze produkcje jak  Cocoon czy Lamplighers League, które mają przynajmniej szanse okazać się dobrymi grami. Niż starocie 6/10 uosabiające wszystko co najgorsze w grach AAA jak Gotham Knights czy Saint's Row, które okazały się porażkami i wydawcy próbują podratować budżet wrzucając je do abonamentów. 

 

Panie, to dopiero odkrycie. Dobre gry są lepsze niż złe gry

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, pawelgr5 napisał:

Generalnie dla mnie najwiekszy news to taki ze Eiyuden Chronicles wpada do GP. dodatkowe Ace Attorney tez w koncu bedzie ale to juz kazdy ogral jak chcial.

Eiyuden Chronicles chyba caly czas byl reklamowany, ze wpada do GP. Od chyba 2021, gdzie przewidywali premiere w 2023.  Ogolnie GP ladnie sie rozkrecil na koncowce roku. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bebbop napisał:

Eiyuden Chronicles chyba caly czas byl reklamowany, ze wpada do GP. Od chyba 2021, gdzie przewidywali premiere w 2023.  Ogolnie GP ladnie sie rozkrecil na koncowce roku. 

Ja pamietam ze oglaszali ten prequel zrecznosciowy. Moglem cos pomylic ale nie wydaje mi sie zebym wczesniej na trailerach "pelnej" widzial ze ma byc w GP.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ja pamietam ze oglaszali ten prequel zrecznosciowy. Moglem cos pomylic ale nie wydaje mi sie zebym wczesniej na trailerach "pelnej" widzial ze ma byc w GP.

Ja wlasnie pamietam, ze w chooja sie zrobilem, bo wiedzialem ze ma wyjsc w GP i juz raczki zacieralem, a nagle sie okazalo, ze maja 2 projekty i pierwszy wyjdzie ten zrecznosciowy, a nie rpg. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Za 4 dni mi się kończy pass. Czy jak ściągnę nowa FM z GP teraz  i kupię sobie pudełko to czy gra będzie się od nowa instalować? Czy włożę nową płytkę i ruszy od razu.

 

Kiedyś ściągnąłem triala CP2077, a następnie kupiłem grę na płycie. Nic się od nowa nie instalowało. Płytka była potrzebna tylko do uruchomienia gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...