Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Deliever us the Moon to tytuł który interesował mnie jeszcze jak miałem PS4, ale wtedy cena 99 zł za tytuł niezależny dostępny tylko cyfrowo trochę mnie odstraszała. Teraz w Game Pass po zakupie XsX widziałem że jest dostępna do pobrania. Gra czekała na swoją kolej.. To jest jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem w 2020 roku. Klimat, muzyka, grafika może nie jest jakaś super ale 4k daje rade, szkoda że tylko w 30 fps ale jest też możliwość gry w 60 klatkach. Jeśli ktoś z Was interesuje się astronomią to będzie w niebo wzięty. Mnóstwo smaczków, fajne artykuły i znajdźki, możliwość eksploracji i pochodzenia po Księżycu. Coś pięknego. Nie jest to może tytuł wybitny, ale w moje gusta wstrzelił się niesamowicie. Polecam sprawdzić, na prawdę dla mnie ogromne zaskoczenie. :banderas:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, teamdox napisał:

Deliever us the Moon to tytuł który interesował mnie jeszcze jak miałem PS4, ale wtedy cena 99 zł za tytuł niezależny dostępny tylko cyfrowo trochę mnie odstraszała. Teraz w Game Pass po zakupie XsX widziałem że jest dostępna do pobrania. Gra czekała na swoją kolej.. To jest jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem w 2020 roku. Klimat, muzyka, grafika może nie jest jakaś super ale 4k daje rade, szkoda że tylko w 30 fps ale jest też możliwość gry w 60 klatkach. Jeśli ktoś z Was interesuje się astronomią to będzie w niebo wzięty. Mnóstwo smaczków, fajne artykuły i znajdźki, możliwość eksploracji i pochodzenia po Księżycu. Coś pięknego. Nie jest to może tytuł wybitny, ale w moje gusta wstrzelił się niesamowicie. Polecam sprawdzić, na prawdę dla mnie ogromne zaskoczenie. :banderas:

Mnie tez gierka porwała, ogrywalem w 60fps, super gra, gdyby nie Game pass to w życiu bym nawet w ten tytuł nie zagrał.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj dotarłem do takiego typka co rzuca oszczepami tylko trochę słabo bo nie mam pełnego żyćka ani nie mam się jak wrócić do ogniska. I w sumie ciekawy jest ten system że nie z każdym trzeba walczyć, te stwory w jaskini w pewnym momencie chciały żeby im coś ofiarować niestety źle wybrałem. 

Odnośnik do komentarza

Współpraca z ubisoftem w zasadzie zabetenowała by rynek growych abonamentów. 

 

Już teraz oferują wszystkie gry od Xbox Game Studios, gry Bethesdy, mają podpisaną wieloletnią umowę na EA Play, gdyby abonament Ubisoftu dołączyłby do tego grona to mieliby chyba wszystkich ważnych wydawców u siebie, z wyjątkiem Sony i Nintendo (które z wiadomych przyczyn nie będą chciały dołączyć do gamepassa) oraz Rockstar, które raczej niechętnie wypowiada się o abonamnetach growych i raczej też nie będzie chętne do głębszej współpracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...