Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

yfZYmh0.jpg

Udało się złapać na promocję za 4 zł. Xbox Game Pass, to dobro w najczystszej formie.:yahoo: Ledwo co pożarłem kilkunastu ludzi w Carrion, a już otrzymałem komunikat, że okrążenia w Assetto czekają. Później postrzelałem w Destini II - jest już wsparcie XS i 60 /ks. :banderas:
Ukończyłem rewelacyjną Katane Zero i będę się zabierał za Unto the End, które spodobało mi się od pierwszej prezentacji.
Z chęcią spędzę wieczór przy No Man Sky w XS. W grę nie grałem. Nieśpiesznie kończę Jedi Fallen Order, a dzięki kapitalnej opcji quick resume powrót do wybitnego Dead Cell nie jest problemem - podobnie jak skok do innej gry. Ace Combat czeka, a już Greed Fall woła - "Sylvan, już prawie jestem na dysku".:fsg:


Hw7q5ML.jpg


Panie Spencer, bo jak nie ty, to kto. :xboss:

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Gamepass, oddaj mi trochę życia! Wspaniała usługa, w weekend godzinne wyścigi w Forza Motorsport 7, a później ogrywane z dziewczyną mroczne Morkredd (można się pokłócić), piękne i ciepłe Call of the Sea i narkotyczny Tetris Effect: Connected (szkoda, że już na trzeźwo). Zapewne żadnej z tych gier bym nie kupił w normalnych warunkach. Jeśli kobieta mówi Ci, że Xbox i Gamepass to jest dobry deal, to musi tak być. Dzięki Panie Spencer :banderas:

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja dostałem 3 gierki do konsoli a pierwszą jaką samodzielnie kupiłem to Crackdown i był lekki zawód. Za to kolejnym tytułem był właśnie Dead Rising i to był strzał w 10. Miodny tytuł i coś nowego na rynku. 

 

Breakdown bardzo słabo się zestarzał, nie polecam chyba ,że ktoś grał dawno temu i chciałby sobie przypomnieć gierkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...