Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne bo z tego co pamiętam więcej graczy wbijało platyne w dwójce (10%) niż jedynce (chyba 5%). Piszę o ps4. 

Pedro bardzo spoko się wydaje. Muzyka dobrze podreca rozgrywkę. Fajnie że można ustawić sterowanie i tak zmieniłem skok z A na LB. Dzisiaj przysiądę na dłużej 

PSN pokazuje 2% w pierwszej czesci i 9% drugiej 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Na trueachievements:

1 - 5%

2 - 4%

 

w dwójkę zagrało też znacznie mniej osób.

Jedynka to była idealna gra na vitę, tak na stacjonarnej to średnio mi się chcę grać. Może na telefonie bym popykał ale neta mam za wolnego. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, dwie sprawy.

 

  • kiedy ogłoszą nowe tytułu? Gierki do Plusa wpadają już dzisiaj, a tutaj cisza.
  • Gdzie oficjalne info o tytułach, które wypadają w tym miesiącu? Wiadomo jakie to tytuły, ale nie widzę nigdzie oficjalnego info od MS - w apce Game Pass też pusto na ten temat. (edit: pojawiło mi się przed chwilą w apce).
Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Dobra, dwie sprawy.

 

  • kiedy ogłoszą nowe tytułu? Gierki do Plusa wpadają już dzisiaj, a tutaj cisza.
  • Gdzie oficjalne info o tytułach, które wypadają w tym miesiącu? Wiadomo jakie to tytuły, ale nie widzę nigdzie oficjalnego info od MS - w apce Game Pass też pusto na ten temat.

No podejrzana cisza w tym miesiącu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

To rozumiem że ten większy tytuł który ma wrócić do usługi dopiero w połowie miesiąca?

Na prawdę ciężko Ci wybrać cokolwiek dla siebie z tych 300 gier?  

 

1 godzinę temu, krupek napisał:

Ten PES to jakiś update i trzeba mieć podstawkę, czy to samodzielna wersja tak jak był Lite 2020 i zniknął niedawno?

To jest tegoroczny, najnowszy, aktualny PES. Niestety tak to teraz wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...