Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, ASX napisał:

Współpraca z ubisoftem w zasadzie zabetenowała by rynek growych abonamentów. 

 

Już teraz oferują wszystkie gry od Xbox Game Studios, gry Bethesdy, mają podpisaną wieloletnią umowę na EA Play, gdyby abonament Ubisoftu dołączyłby do tego grona to mieliby chyba wszystkich ważnych wydawców u siebie, z wyjątkiem Sony i Nintendo (które z wiadomych przyczyn nie będą chciały dołączyć do gamepassa) oraz Rockstar, które raczej niechętnie wypowiada się o abonamnetach growych i raczej też nie będzie chętne do głębszej współpracy.

 

Zostało już gdzieś potwierdzone, że EA Play zostaje w abonamencie na lata? Ja zatrzymałem się na informacji, że współpraca zostaje zawarta na jakiś nieokreślony czas. EA nie posiada zbyt wielu tytułów w swojej ofercie które by mnie interesowały albo bym jeszcze ich nie zliczył ale jest to sympatyczna wiadomość. Jeżeli dojdą do tego gierki z Ubi to czego chcieć więcej? :) Byłaby to mega oferta dająca M$ sporą przewagę. W takim układzie jeszcze więcej osób mogłoby przejść do obozu zielonych albo dokupić ich konsolę jako drugi sprzęt do gier. Wszyscy (no prawie wszyscy) by na tym wygrali, bo M$ przyciąga ludzi na swoją stronę, gracze mają dostęp do dużej biblioteki gierek, a ubi zarabia jeszcze na pierdołach i tych ich helixach. Wygląda to obiecująco o ile nie pójdą tylko w ilość zamiast jakości.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Jezeli to prawda, to Spencer nie bierze jencow :obama:

 

a to tylko tip of the iceberg :usmiech:

 

EqFz3ssXAAcAKa8?format=jpg&name=large

 

część z tych plotek zostalo po części potwierdzone w podcascie Randala, jak na przykład to, że Obisdian rozrósł się najbardziej z wszystkich teamów, które przejęli i jak w 2018 roku mieli chyba 4 teamy, które odpowiadały za Outer Worlds, Grounded, Avowed i był jeszcze jeden tak teraz mają własnie 6 gier w produkcji w tym dwie AAA (na tym obrazku są niby trzy ale bardziej wierzę Randalowi) 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, bluber napisał:

 

a to tylko tip of the iceberg :usmiech:

 

EqFz3ssXAAcAKa8?format=jpg&name=large

 

część z tych plotek zostalo po części potwierdzone w podcascie Randala, jak na przykład to, że Obisdian rozrósł się najbardziej z wszystkich teamów, które przejęli i jak w 2018 roku mieli chyba 4 teamy, które odpowiadały za Outer Worlds, Grounded, Avowed i był jeszcze jeden tak teraz mają własnie 6 gier w produkcji w tym dwie AAA (na tym obrazku są niby trzy ale bardziej wierzę Randalowi) 

OK ale ten randal to jakiś pewniak, bo chyba tak nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Tak dlatego nie na co się napalać jakby tak z 1/4 okazała się prawdą to będzie super. 

Z tym uplay to trochę lipa bo nawet na konsolach nie ma tej usługi a tutaj od razu z gpu. I to duże aaa w 2021, co to miałoby być? Coś jak Tomb raider i wyłączność na rok? I jakie IP bo z tych dużych to ciężko coś wskazać? 

Nie wiem po cholere ta sega msowi. I tak najlepsze lata mają za sobą a ich gierki regularnie zasilają gpu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

myśle że to jedno niezapowiedziane AAA na 2021 to największy bullshit tej listy. W lipcu i w tym miesiącu zapowiedzieli gry które będą mieć premiery za kilka lat jak Avowed, Perfect Dark, Everwild, Fable itd. i jakoś ciężko mi uwierzyć że mieliby trzymać jakieś sekretne nowe IP na przyszły rok. Zwłaszcza że nowa marka potrzebuje dłużeszej kampanii marketingowej by przebić się do świadomości graczy, więc nie może zostać wydana z dnia na dzien

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Nie wiem po cholere ta sega msowi. I tak najlepsze lata mają za sobą a ich gierki regularnie zasilają gpu. 

 

Sega na PC jest dosyć popularna i ma dobre RTSy. A MS dosyć mocno ostatnio walczy o ten rynek. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, Ukukuki napisał:

 

Sega na PC jest dosyć popularna i ma dobre RTSy. A MS dosyć mocno ostatnio walczy o ten rynek. 

Zapomniałem o tym, bardziej zwracam uwagę na czasy yu suzukiego. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dante napisał:

Relic tez jest chyba ich a oni pracują nad Age of Empires IV.

 

Tak jest razem z nowym studiem MS - World's Edge. Sega na ten moment to nie jest gigant, ale kilka IP mają i tak jak mówi Dante na rynku pecetowym radzą sobie nieźle mają prawa do takich marek jak Company of Heroes, Football Manager, Warhammera Dawn of War czy własnie wymienionego wyżej Total Wara, myślę, że jak MS chce cisnąć dalej w rynek PC to zdecydowanie by sie im przydali. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
7 minut temu, bluber napisał:

 

Tak jest razem z nowym studiem MS - World's Edge. Sega na ten moment to nie jest gigant, ale kilka IP mają i tak jak mówi Dante na rynku pecetowym radzą sobie nieźle mają prawa do takich marek jak Company of Heroes, Football Manager, Warhammera Dawn of War czy własnie wymienionego wyżej Total Wara, myślę, że jak MS chce cisnąć dalej w rynek PC to zdecydowanie by sie im przydali. 

A czy jakiś japoński dew jest w ogóle w zagranicznych rękach? W końcu sega coś tam jeszcze w Japonii znaczy, przynajmniej jako symbol. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

No nie wiem. Jak sobie zażyczą $20 to mogą się przeliczyć. Teraz zyskują ludzi dzięki tym promocjom. Jak dla mnie powyżej 55zł to już zbyt dużo.

Czy duzo?

Ludzie lubią płacić abonamenty a Netflix czy Apple są tego najlepszym przykładem, ale osobiscie tez uwazam ze powyżej 20$ to już zaporowy próg,

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Czy duzo?

Ludzie lubią płacić abonamenty a Netflix czy Apple są tego najlepszym przykładem, ale osobiscie tez uwazam ze powyżej 20$ to już zaporowy próg,

Te 5 dych mogę sobie jeszcze jakoś zracjonalizować, ale czy taki Mati przyzwyczajony do kupienia uzywki i pogonienia potem z niewielką stratą złapie haczyk? Im wyższa cena, tym trudniej będą mieli z casualami. IMO, tak naprawdę to gamepass opłaca się tylko jak ktoś dużo gra.

Odnośnik do komentarza

Plus problemy z zakupem Japońskiej firmy przez kapitał zagraniczny. To nie Polska ,że wystarczy sam hajs. 

 

Casuale już są w ręku MS przynajmniej jeśli chodzi o Polskę. Kumpel który prowadzi stacjonarny sklep z grami już nie zamawia nowych gierek na tą konsolę - sprzedaż leży. Jak zamawiał kilka sztuk Cyberpunka na xboxa dla stałych klientów to z hurtowni do niego dzwonili czy się nie pomylił xd 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.