Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie u mnie. Ogrywałem pół roku temu na ps4 slim i tam to dopiero chodziło i wyglądało jak rzyg. Nie powiem żeby mi oczy teraz wypalało, ale nie szarpie przynajmniej do 5fps. Wcześniej mnie znudziła, a teraz się wciągneło jak bagno i praktycznie nie mogę się oderwać od grania^^

Czy wersja ultimate ma dlc na płycie? Przegapiłem promo ostatnio, a wiem już, że na 100% wjadę już po paczu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 21:25, eX4cT_PL napisał:

Ja tak samo, szkoda się męczyć :-)

Męczyć? CONTROL na SX działa w stałych 30 FPSach i wygląda ok.  Jeśli się spodziewasz, że gra nagle będzie wyglądać next genowo, to :reggie:

Moim zdaniem nie warto płacić za dodatkowe 30 klatek i wspierać takich  chciwych praktyk.

W Control zacząłem grać w niedzielę i zapewne skończę ją przed premierą CP2077, bo całkowicie mnie pochłonęła.  Klimacik, fabuła, gunplay i moce, to Remedy w najlepszym wydaniu.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hubert249 napisał:

Męczyć? CONTROL na SX działa w stałych 30 FPSach i wygląda ok.  Jeśli się spodziewasz, że gra nagle będzie wyglądać next genowo, to :reggie:

Moim zdaniem nie warto płacić za dodatkowe 30 klatek i wspierać takich  chciwych praktyk.

W Control zacząłem grać w niedzielę i zapewne skończę ją przed premierą CP2077, bo całkowicie mnie pochłonęła.  Klimacik, fabuła, gunplay i moce, to Remedy w najlepszym wydaniu.  


Aktualnie wyznaje zasadę ze nie tykam gier w 30fpsach na nowej generacji :-)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, messer88 napisał:

 

no ale to w sumie płacisz też za dlcki poza apdejtem który powinien być free

Tu jest trochę inna kwestia, według mnie ta gra na odchodzącej generacji nie miała nawet szans na 60fps, wiec w tym konkretnym przypadku nie widzę nic złego w zapłaceniu kasy żeby dev posiedział trochę nad gra i wyciągnął z niej więcej soków, płace mu za poświęcony czas a nie wycięty content.

Zreszta mam rodzine w Brazylii :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...