Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Też przyłączę się do chwalenia XGP - dzięki dobroci Króla (a konkretnie scaleniu XGP z EAA) mogłem skończyć Shadows of the Damned które okazało się fantastycznym tytułem i zapoznało mnie z postacią Sudy 51. Gra spodobała mi się na tyle, że rozglądam się za Switchem aby móc sprawdzić między innymi No More Heroes od tego samego twórcy.

 

Poszerzanie horyzontów?

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Też przyłączę się do chwalenia XGP - dzięki dobroci Króla (a konkretnie scaleniu XGP z EAA) mogłem skończyć Shadows of the Damned które okazało się fantastycznym tytułem i zapoznało mnie z postacią Sudy 51. Gra spodobała mi się na tyle, że rozglądam się za Switchem aby móc sprawdzić między innymi No More Heroes od tego samego twórcy.

 

Poszerzanie horyzontów?

 

 

 

Shadows to sztosik, ograne naX360 i chętnie powrócę do tego tytułu po latach. Z gierek Sudy nigdy nie miałem okazji pograć w Lollipop Chainsaw, nie wiem jednak czy jest we wstecznej.

Odnośnik do komentarza

Ja za to ogrywam w Alan Wake, no i archaizmu to nie idzie się doszukać, gra się tak samo dobrze jak parę lat temu. Tylko grafika trąci już myszką, za to ten HDR robi robotę i jest lepszy efekt w takich niektórych miejscach ze światłem. Piąty rozdział i niedługo skończę, bardzo dobry tytuł.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hubert249 napisał:

Pedro wylatuje z usługi, kto nie ogral ma jeszcze chwilę. Warto spróbować. 

E ja spróbowałem jak wrzucili i nie moje klimaty. Chyba zbyt skomplikowane sterowanie jak na pada choć strzelanki lubię.

Odkryłem za to Deliver Us to the Moon polecane tutaj. Fajna melancholijna, miejscami dynamiczna (odliczany czas) przygodówka z tajemniczą fabułą dziejąca się w stosunkowo niedalekiej przyszłości. I można grać w chmurze,  nawet z lagiem na komórce.

Miła odskocznia od gier AAA. Oby więcej takich - czekam na dalsze polecajki.

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, marbel007 napisał:

E ja spróbowałem jak wrzucili i nie moje klimaty. Chyba zbyt skomplikowane sterowanie jak na pada choć strzelanki lubię.

Odkryłem za to Deliver Us to the Moon polecane tutaj. Fajna melancholijna, miejscami dynamiczna (odliczany czas) przygodówka z tajemniczą fabułą dziejąca się w stosunkowo niedalekiej przyszłości. I można grać w chmurze,  nawet z lagiem na komórce.

Miła odskocznia od gier AAA. Oby więcej takich - czekam na dalsze polecajki.

 

Z polecajek to ostatnio sprawdzilem Katana Zero i warto sie zapoznac. Zakrecona fabula, fajny gameplay, nie za dluga. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, 20inchDT napisał:

Ja dziś odwiedziłem kryjówkę Pollo Illuminati w guac 2 :chicken: wspaniała gra, jeszcze lepsza od 1.

Zacząłem dwójkę ponad rok temu ale jakoś nie skończyłem. Lipa bo wybiłem się z klimatu i trochę nie chcę mi się wracać bo już nie pamiętam co tam miałem zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...