Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sedrak napisał:

Szukam gry dla dziewczyny. Ona lubi gierki jak TLoU, Heavy Rain, etc. Głównie postawione na fabułę. Musi być minimum z polskimi napisami. Co w GP jej odpalić? ( Alan Wake odpada. Nie podoba jej się gameplay i graficznie, ale głównie walka)

Hellblade, Plague Tale, Tell My Why, możecie też razem pograć A Way Out

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Czoperrr napisał:

Tell Me Why lub Man of Medan jeśli lubi horrory.

maja być polskie napisy .... te gry chyba nie mają z tego co pamiętam na pewno nie ma man of medan 

 

59 minut temu, Sedrak napisał:

Szukam gry dla dziewczyny. Ona lubi gierki jak TLoU, Heavy Rain, etc. Głównie postawione na fabułę. Musi być minimum z polskimi napisami. Co w GP jej odpalić? ( Alan Wake odpada. Nie podoba jej się gameplay i graficznie, ale głównie walka)

Nie z game pass ale mogę ci polecić serię gier idealną dla twojej dziewczyny. Moja żona uwielbia gry artifex mundi. To sa gry z dużą ilością zagadek i maja pl wersje. Sa dostepne za grosze często na wyprzedażach a nawet bez wyprzedaży dużo nie kosztują (jak bierzesz w bundlu). Ja sam lubiłem w nie grac ale jak zacząłem kiedyś Enigmatis to żona przysiadła i potem sama zaczęła grać. Polecam na start nightmares from the deep albo enigmatis ale większość trzyma poziom. Nigdy nie kupowałem za więcej niż 20 kilka zł Bardzo często są na wyprzedażach i też masz bundle. 

 

A z game pass to way out w coopie z dziewczyną może pięknie wejść tak jak kolega wyżej pisał. Plague Tell (troszkę akcji ale prawie non stop fabuła i dialogi), Edith Finch (ŚWIETNA GRA symulator chodzenia), eastshade (symulator chodzenia), night call (gadające głowy i zagadki), Oxenfree (genialne dialogi! ale chyba tylko po angielsku musisz sprawdzić), Spiritfarer (super gra nastawiona na fabułę ale powolna ) , Deliver us the moon (zagadki fabuła) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A Plague Tale ja przeszedłem, a ona oglądała więc drugi raz nie będzie chciała ;) a way out ograła z bratem jeszcze grałem na ps4

Gry wcześniej studia, które robi Tell my Why nie miały polskich napisów. Stąd moje zdziwienie.

Dzięki za polecenia. Plusy mi się skończyły, więc jutro oddam. Jak coś Wam wpadnie to dajcie znać. Może być po za GP, bo biedna nie ma za bardzo w co grać. Tylko w forze gra non stop.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Sedrak napisał:

Ej to normalne, że Alan Wake straszy? Kurwa tam jest tak gęsty klimat jakiego powstydziłby się nie jeden horror

 

Absolutnie normalne. Gra robi to czego wiele horrorów nie potrafi, czyli faktycznie trzyma w napięciu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...