Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2021 o 12:55, ASX napisał:

pewnie tak, do połowy tego mają sfinalizować przejęcie niedługo potem pewnie większość katalogu Bethesdy trafi na stałe do abonamentu

Ale raczej po kawałku, żeby było więcej reklamy.

W dniu 14.01.2021 o 13:27, Aleks napisał:

... i jest jeszcze seria The Walking Dead, ale czy są napisy?

Są po angielsku i to duże (nie pod mikroskop). Podstawa to przycisk Xbox - dzięki temu da się grać, bo można to przeczytać (inaczej jest znacznie za szybko jak na moją znajomość angielskiego). Oczywiście straciłem trochę żyć z tego powodu, ale co tam.

Odnośnik do komentarza

mam mobilna appke game passa na Ipadzie instant-on włączone, instalownaie z innych żródeł włączone, funkcje zdalne włączone.Appka widzi konsole i próbuje zainstalować ale nie idzie  A i tak nie mogę zainstalować gry z poziomku appki? Jakieś porady?

Wylogowałem się z appki, zmieniłem nazwę konsoli restartowałem ją i nadal nie działa zdalna instalacja pomimo tego że appka konsole widzi

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Po blisko dwóch miesiącach używania GP utwierdzam się w przekonaniu, że to jedna z najlepszych usług jakie przytrafiły się gejmingowi, szczególnie z perspektywy takiego casuala jak ja. Sprawdziłem większość gierek (większość po łebkach) i zostawiłem sobie na dysku dwie, jak sobie pomyślę, że bez GP kupuję teraz jedno pudełko i nie trafiam z wyborem no to trochę lipa, rozpuścił mnie M$. I nie ma opcji żeby czegoś dla siebie nie znaleźć, wspaniała usługa :lapka:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Sedrak napisał:

Nie chce powtarzać pytania w kolejnym temacie. Z gier polecanych dla mojej dziewczyny co sądzicie o Murdered:Soul Suspect ?

Jest ok, ale lepiej podrzucić Alan Wake, A Plague Tale: Innocence, Blair Witch i/albo The Dark Pictures Anthology: Man of Medan. Wszystkie w Game Passie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Po blisko dwóch miesiącach używania GP utwierdzam się w przekonaniu, że to jedna z najlepszych usług jakie przytrafiły się gejmingowi, szczególnie z perspektywy takiego casuala jak ja. Sprawdziłem większość gierek (większość po łebkach) i zostawiłem sobie na dysku dwie, jak sobie pomyślę, że bez GP kupuję teraz jedno pudełko i nie trafiam z wyborem no to trochę lipa, rozpuścił mnie M$. I nie ma opcji żeby czegoś dla siebie nie znaleźć, wspaniała usługa :lapka:
Oj tak byczq, mnie wystarczyło kilka dni, żeby to docenić. Takie Star Wars sobie chciałem na przykład sprawdzić, ale szkoda mi wydawać na to kasy, bo twory EA zwykle nie trafiają w mój gust. No i gdybym to kupił, to bym się wcooorwił, bo gra jest do dupy. Cyk uninstall, co by w to miejsce, Dooma może. O i jeszcze to chciałem ograć, o to żona chciała kupić, ale już nie musi, bo za pół darmo. Może indyczka? Proszę bardzo, jeszcze jak.

Zaraz wlecą Yakuzy i Medium, no osram się, a tego nie przejdę.

Jestem zauroczony tą ofertą i kocham Cię Pan Xbox, pij ze mną kompot.
Odnośnik do komentarza

https://lowcygier.pl/subskrypcje/control-od-21-stycznia-w-ofercie-xbox-game-pass-na-pc/

 

No i taki XGP4PC szanuję, Control to fantastyczny tytuł, ale zdecydowanie nie radzący sobie z obecną generacją (chyba nie pierwszy nie ostatni), ale w 1080p/60 na blaszcze? Usiądź mi na klawiaturze Jesse. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Control na XSX działa w porządku, parę dni temu ukończyłem po blisko 20stu godzinach grania. Jak najbardziej można ograć.

 

Sorki, chodziło mi o poprzednią. Na nowej wiem, że jest nieźle i to przed next-gen patchem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...