Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama jest naprawdę niczego sobie, ale jak mam być szczery to XGP na PC to katorga - czasem problemy z instalacją, tu w Hellblade nie mogłem zmienić rozdzielczości po podłączeniu PC do telewizora, tu się coś wykrzacza. Najlepiej działają gry 1st party od MSu, ale całościowo raczej negatywne doświadczenie.

 

Na Xboxiku however... :banderas:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Najlepiej działają gry 1st party od MSu, ale całościowo raczej negatywne doświadczenie.

No chyba nie : ) Z tego co sprawdziłem/ograłem: Gears Tactics - działa ok; MFS - trzeba mieć odpaloną non stop grę żeby ją pobrać i działa to jak łajno; Halo: MCC - nie można zainstalować pojedynczych gier, problemy z H:Reach na premierę, problemy z aktualizacjami; FH4 - wszystko ok oprócz tego że trzeba kombinować aby grać na DS4 (no i te nieskipowalne reklamy dodatków, ale to podobno wszędzie jest); Gears of War: Ultimate - gówno obesrane pod względem technicznym, klatki latają od 30 do 75 bez względu na ustawienia; Gears 4 - wszystko ok; Gears 5 - dziwne przycinki przy przechodzeniu do kolejnych lokacji (na dysku SSD). A większość gier nie MS działa bez problemu oprócz Hellblade który jest całkowicie skopany w sklepie MS (a przynajmniej był rok temu) i The Ascent (ale to łatają). A najgorsze jest to że często są to problemy specyficzne dla wersji z MS Store/Gamepassa.

Odnośnik do komentarza

No tak, napisałeś że najlepiej działają gry 1st party MSu a ja napisałem jakie problemy miałem właśnie w takich grach. 3 gry działające dobrze na 7 to moim zdaniem słaby wynik. Ogólnie jak ktoś korzysta z XGP na PC tylko po to żeby odpalić gierkę (bez zwracania uwagi na achievementy, multiplayer itd.) i jeśli jakiś tytuł nie działa jak powinien to go kasuje i pobiera inny to oferta bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

A jak ten sklepik wygląda na Win11? @Bzduras

Dam skriny może, bo wygląda całkiem podobnie do tego z W10, ale jednak trochę odświeżony jest. Nie jest to też finalny build sklepu z tego, co mi wiadomo i w wersji sklepowej systemu będzie jeszcze trochę się różnić.

Spoiler

image.thumb.png.e107865c5cf85f5722f28adf6ca1555e.png

image.thumb.png.8e734383efb2021808f867ba59903117.png

image.thumb.png.e69521ab559a4a1edff5ff9ce8d29d1d.png

image.thumb.png.8317e77555b41c8910f6a9e9d157b9c9.png

image.thumb.png.7e0ab62894635aa3e840428b7a03105c.png

 

Na pewno działa szybciej, instalowałem ze trzy gry przez ten sklepik i nie było cyrków jak na W10 z jakimiś przerwanymi transferami i innymi dziwnymi błędami znikąd.

 

Godzinę temu, ASX napisał:

Bzduras testuje Win11?

Każdy chętny może ściągnąć build z W11, wystarczy wskoczyć do programu Insider i wybrać kanał Beta:

image.thumb.png.8575f334ab8212ebb592cfc671a82fc5.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...