Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za offtop. Poszło, skończyłem Carrion i to jeszcze z trzecimc alaczkiem w życiu na Xboxie (w zasadzie to na xcloud bo cała ograłem poprzez streaming), co za gierka :banderas: dzięki :xboss: żeby nie gamepassa to bym takiego sztosa ominął. 

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już dawno kupiłem, ale dla mnie szczerze mówiąc Forza Motorsport 8 to jedna z gorszych części i seria w stagnacji od dłuższego czasu. Dlatego z niecierpliwością czekam na nextgenową wersję licząc na to że zapowiadany reboot wprowadzi dużo nowości i zrewitalizuje moją pasję do serii. Liczę na premierę w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, creatinfreak said:

Sorry za offtop. Poszło, skończyłem Carrion i to jeszcze z trzecimc alaczkiem w życiu na Xboxie (w zasadzie to na xcloud bo cała ograłem poprzez streaming), co za gierka :banderas: dzięki :xboss: żeby nie gamepassa to bym takiego sztosa ominął. 

Gierka sztos ale w pewnym momencie utknąłem na tyle, że porzucilem. Mapka bardzo by się przydała w tym tytule.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ja już dawno kupiłem, ale dla mnie szczerze mówiąc Forza Motorsport 8 to jedna z gorszych części i seria w stagnacji od dłuższego czasu. Dlatego z niecierpliwością czekam na nextgenową wersję licząc na to że zapowiadany reboot wprowadzi dużo nowości i zrewitalizuje moją pasję do serii. Liczę na premierę w przyszłym roku

Ufff, to dobrze że ósemka jeszcze nie wyszła ;)

Ostatnia część w którą dużo grałem to chyba była FM6. Też człowiek miał więcej czasu... 

Odnośnik do komentarza

No te ścigałki w GP to taki the Best of. DR cud, obie. Forzy Horizon i Motorsport to również najlepsze w swojej kategorii, no i F1... Czekałem na 2020 i 2 wyścigi za mną i jestem zadowolony. Chyba ostatnio grałem w 2018 i też było ok. 

Nfsy to niech się schowają bo to już niższa liga. Dla fana Motorsportu zdecydowanie wystarczy. No może motorów komuś brakować może. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Z ciekawości czy to MS nie jest właścicielem licencji? 

Chodzi o licencję na wykorzystywanie modeli samochodów i utworów muzycznych w grze, MS nie jest ich właścicielem, nabywa tylko czasowa licencję i po jej wygaśnięciu nie może czerpać korzyści finansowych z  takiej gry, dlatego usuwa ją ze sklepu i Game Passa

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...