Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest jakiś normalny sklep w przeglądarce, czy trzeba manualnie gierek szukać przez jakieś linki z łowców gier? Nie udało mi się wejść normalnie i cały asortyment przejrzeć.

Ogólnie polityka zwrotów u ms jest mega łatwa. Właśnie udało mi się zrzucić pre order brazylijski na d2 + d3 po miesiącu xd d3 sobie przeszedłem na luzie i cyk pełny zwrot by kupić na Islandii a reale będą na elden ringa :cebula:

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem trochę.

Ogólnie to gierka typu survival i więcej wspólnego ma z Minecraftem niż z Zeldą (mimo wyraźnych inspiracji).

Jak sama nazwa wskazuje - to tytuł nastawiony na crafting, więc jak ktoś ma uczulenie na ścinanie drzew, rozbijanie kamieni i zabijanie zwierzaków dla skór (po to by wyrobić narzędzia do szybszego ścinania drzew, rozbijania większych kamieni i zabijania większych zwierząt) to niech lepiej sobie odpuści.

Sympatyczna, relaksująca gierka, ale Previev i to widać.

Odnośnik do komentarza

to że są to mniej znane tytuły nie oznacza że to od razu "ścierwo" czy "odpady"

Z tego co widzę ja widzę tytuły takie Subnauctica Below Zero,Pheonix Point, Tainted Grail i  Superliminal  to całkiem nieźle oceniane indyki 

 

reszta to chyba niewiadoma, bo aż 8 tytułów to premierowe gierki i ciężko ocenić jaki poziom zaprezentują, osobiście liczę że długo zapowiadane Sable okaże się dobrym tytułem, chociaż obawiam się trochę że gra, która ma opierać się na jeżdżeniu motorem po pustej pustyni (wyszedł pleonazm) i rozmawianiu z NPC okaże się na dłuższą metę sleeperem mimo pięknego stylu artystycznego. Nieironicznie zamierzam też sprawdzić w I am Fish, bo ze względu na zabawe fizyką i absurdalność przypomina mi Octodada, przy którym świetnie się bawiłem grając na Playstation.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak czytam to jęki, że ostatnie rzuty są słabe, to ja nie wiem co MS musiałby wrzucać.. W ciągu ostatnich 2 miechów wpadły: MFS, Ascent, Hades, Psychonauts 2, teraz Below Zero, za chwilę FH5, H:I... No kurwa, ja nie wiem jak można twierdzić, że same odpady :yao:. Czas najwyższy, żeby co poniektórzy sobie uświadomili, że gry 85+ nie wychodzą każdego dnia.

Edytowane przez Shago
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Na tym forum wszystko(...)to odpad.

 

 

 

Naprawiłem.

 

Tak serio no indorów wywaliło sporo, ale na lewackie erze np zachwyceni, trzeba pamiętać że gamepass trafia do jakiś 20 milionów graczy, a to jest potencjalnie dużo różnych gust. 

 

A już zaraz Forzunia, Back 4 blood i Halo. Miejmy nadzieję, że będzie lepsze od piątku, chociaż o to nie trudno xDddd

Odnośnik do komentarza

są osoby na forum, które otwarcie przyznają że grają tylko w blockbustery i gardzą niezależnymi produkcjami i dla nich pewnie ta lista rzeczywiście może być słaba. 

 

Generalnie widać że od jakiegoś czasu w okresach kiedy nie wychodzą gry Xbox Game Studios czy EA nie wrzuca swoich raczków, to do Game Passa  trafiają raczej te mniejsze, mniej znane i niezależne produkcje często debiutujące w usłudze w dzien premiery.  Jednym się to spodoba bo wolą ograć nową grę niż jakiegoś kotleta AAA, inni będą zawiedzeni bo np. nie gustują w indorach. Ciężko wszystkich zadowolić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak są takie rzuty Psychonauts 2, Hades, Control, a w przyszłości Godrizon5 to naprawdę mucha nie siada, ale miłość boską jak ślepi jesteście na zapychacze mające nadać nie treści, a jedynie objętości to nie mamy o czym mówić. 

 

Pisanie, że każda gra ma swojego amatarona to jak pisanie, że każdy jest piękny na swój sposób - nie mija się to z prawdą, ale dewaluuje istotę tego słowa czy, w tym przypadku, zasadność opłacania usługi jak ktoś nie wycebulił 2 lata w przód za cenę 4 miesięcy regularnego abonamentu. :reggie:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...