Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to co oferuje przez sporą część roku to raczej nie dziwię się, że ludzie nie chcą płacić pełnej ceny. Może jak się cebuli na trzy lata w przód to nie odczuwa się tego tak mocno, ale płacąc 40/55zł można poczuć się oszukanym.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ty naprawdę myślisz, że większość osób nie płaci full ceny? Pewnie uważasz też, że 90% graczy po przejściu gry ją natychmiast sprzedaje/wymienia? To że coś ma miejsce na formuku, dla skrajngch "pasjonatów"/psychofanów nie znaczy że dotyczy pozostałych 90% januszy gejmingu.

Większość ludzi płaci pełna cenę, tak samo jak większość ludzi kupuje 4/5 gier do roku i nie bawi się w jakieś wymiany, odsprzedaże. 

Jeden mój ziomek nawet osobno opłaca gejpassa ultimate i golda, bo nie wiedział że nie trzeba obu jak ma ultimate xD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To prawda, ze wrzucaja sporo szrotu ze switcha, ale są tez dobre gry. Nie wierze, ze wszyscy przechodza na bieząco to co oni wrzucają. Jeszcze z poprzednich miesiecy mam nieruszone gry. Ja czuje sie nieustannie syty, a teraz jeszcze 2 kolejny gry wrzucam do "play later". Placcie miesiecznie to jak nie bedzie niczego interesujacego, to nie przedluzycie. No chyba, ze ktos jeszcze leci na cebuli to nie rozumiem tego skapstwa.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, 20inchDT napisał:

Jeszcze z poprzednich miesiecy mam nieruszone gry.

 

Dokładnie to.

 

Nie bardzo rozumiem ten argument z ceną. Oczywistym jest, że co miesiąc nie będą wlatywać do usługi same premiery i konkretne tytuły AAA. I dlatego też każdy ma wybór czy opłacić abonament we wrześniu, czy wznowić go dopiero w listopadzie albo grudniu kiedy wlecą Forza 5 i Halo Inifnite.

 

40/55 zł miesięcznie to są grosze za to co dostajemy w rozrachunku rocznym. Obie wymienione gry to przynajmniej 2 x 250 zł, a więc już praktycznie koszt Game Passa na rok. W moim przypadku dochodzą jeszcze takie tytuły jak Humankind, Solasta, Psychonauts 2, Age of Empires 4, The Medium, Outriders, The Ascent czy Football Manager 2021, w którym spędziłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy ponad 500 godzin. Normalnie musiałbym za nie zapłacić spore sumy. 

Nawet jeśli nic więcej dla siebie bym w całej bibliotece nie znalazł, jest to wystarczający powód żeby opłacić subskrypcję. A dobrze wiemy, że jest jeszcze cała masa innych perełek.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

swoją drogą odnośnie tych gier na pierwszą połowę września, warto zwrócić uwagę na The Artful Escape, co niektórzy pamiętają jeszcze że została zapowiedziana jeszcze na E3 w 2017 i wydaje ją jeden z najlepszych wydawców w branży czyli Annapurna Interactive, więc może wyjść dobra gierka. Premiera 9 września czyli już za tydzień

Why The Clever Escape took six years to craft - Blog BriteShopper

All Games Delta: The Artful Escape Launches for Xbox One and Apple Arcade  in 2020

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...