Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 gry z mojej wish listy steam  plus 3 których jestem ciekaw i jedna którą już dobrze znam i polecam.  Dla mnie zajebisty rzut. 

 

Below Zero to wiadomka 

Sable od dawna na radarze 

Aragami 2 czekam i gdyby nie gp to bym kupował (wiadomo już od jakiegoś czasu że będzie) 

Astria Ascending na wish liście i obserwuję gierkę od jakiegoś czasu

Tainted Grail - prawie kupiłem na ostatniej wyprzedaży powstrzymała mnie tylko ilośc gier do ogrania w kolejce :D 

Superliminal - chętnie sprawdzę oceny ma mega pozytywne. 

Pchoenix point swego czasu ogrywałem w GAME PASS ale na pc i szczerze polecam sprawdzić fanom xkom. Gra jest trudniejsza niż xkom ale mocno wciąga sam myślałem nad powrotem do niej na pc bo grałem premierowo kiedy miała dużo bugów. Myślę że jeżeli na premierę na konsoli tych bugów z pc już nie będzie to gierka 8/10 minimum. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2021 o 16:14, Figuś napisał:

 

E_QEWQpWEGAgUab?format=jpg&name=large


Dobry rzut, zwłaszcza ta Subnautica i Sable, które zapowiada się mega ciekawie.
Aragami 2 niestety nie tknę, bo jeszcze jedynka na PS4 stoi nieśmigana na półce, ale oczywiście fajnie, że trafia do Gamepassa.
Szkoda, że Drake Hollow usuwają, bo zabierałem się do grania i jakoś się nie zebrałem :frog:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Szkoda, że Drake Hollow usuwają, bo zabierałem się do grania i jakoś się nie zebrałem :frog:

 

do końca miesiąca zdążysz z fabułą. szybko dość idzie. jeśli celujesz w calaka to ciut dłużej zejdzie ale do zrobienia. fajna gierka, mam nadzieję że będzie kontynuacja kiedyś tam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...