Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Moldar napisał:

Zawiodłem się Backbone, a czekałem na to mocno po trailerach. Niestety głównie łażenie i gadanie z ludźmi, jakiś zagadek tyle co nic, fabuła pod koniec to już też beznadzieja :(


Nawet tak nie pisz.:/ Jak tylko zobaczyłem zwiastun (ależ klimat) z miejsca tytuł znalazł się na dysku. Nic to, właśnie zaczynam. Może siądzie.:dunno:
 

W dniu 3.11.2021 o 12:18, Lord Protector napisał:

Mam fajnego buga  na konsoli pokazuje mi, że absolutnie każda gra z gamepassa ma wsparcie X|S 


Interesujące. Nie powiem, jakbym tak przy Dishonored II widział XS, to chyba tylko nowa Godrizon oderwałaby mnie od ponownego zaliczenia przygód Corvo Attano. Liczę, że wsparcie SX otrzymają kolejne pozycje. Ileż dobra dało to takiemu Vampyr (polecam). Już pal sześć 1440p (na One X było dziwne 1296p), ale 60 k/s i szybkie wczytywanie najbardziej wpłynęły na komfort rozgrywki.
Taki Batman: Arkham Knight  w wersji enhanced :xboss:

Odnośnik do komentarza

Ciesze, ze dalem szanse river city girls zanim gra wypadnie z gp. Ściagnąlem ją jak pojawiła sie w gp, ale usunałem, bo doszedłem do wniosku, że po streets of rage 4 nie ma sensu "cofac sie" do rozpikselowanej grafiki. Boziu jak się mylilem. To było super ~6h klepania mord i probowania łączenia ataków w combosy przy takim czillowym ost

Warto spróbować. Ja już zacieram rączki na drugą cześć, a teraz wracam wbic calaczka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2021 o 08:31, Colin napisał:

Unpacking - kolejna niepozorna "perełka" w bibliotece. Wczoraj nie miałem humoru na poważniejsze granie więc odpaliłem z ciekawości żeby po prostu w coś klikać. Odpaliłem i wyłączyłem dopiero po napisach końcowych mając 1000GS na koncie. Całość zajęła mi jakieś 70 minut. Niby głupota - otwierasz paczki i rozstawiasz swoje graty po przeprowadzce. I w tej prostocie tkwi sukces. Dodatkowo włączyłem tryb że mogę stawiać rzeczy gdzie chcę więc gra do niczego mnie nie zmuszała. Na chillek albo odmulenie idealna gra. Przyjemna uproszczona grafika + banalne sterowanie. W tle comfy muzyczka sobie przygrywa a ty się zastanawiasz do której szuflady schować skarpetki albo gdzie postawić roślinki czy figurki kurczaczków. Dzięki Spencer :xboss:Zadowolenie 7/10.

Kolega przed chwilą też mi polecił tę gierkę. Ściągam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...