Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Problem polega na tym,że na premierę next genów Microsoft miał nachalny marketing,była sprzedawana jakaś narracja typu "kto dziś będzie płacił 350 zł " Microsoft dobry wujek,nie co te pazerne Sony.

 

Żeby to tylko MS, użytkownicy tego forum napierdalali jeszcze większą propagande niż firma co sprzedawała usługę. Codziennie w statusach "wszystkie najlepsze gry za 4 zł miesięcznie, dziękuje pan spenser" i jakieś memiksy o zielonym królestwie jak to oni życia nie wygrali. A teraz człowiek wchodzi do tematu i pyta gdzie ten wygryw to dostaje w polecankach port 11letniej gry z komórek i komentarz graj i nie narzekaj. W takim momencie wchodzi dysonans poznawczy i pytanie to jest to królestwo ktorego propagande uprawialiście? Bo mi to raczej przypomina gry z kosza w markecie, taka wspolczesna wersja płyty z cybermychy. Co trzeba miec we łbie żeby przez rok to w statusach promować?

 

 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Observer said:

 

Żeby to tylko MS, użytkownicy tego forum napierdalali jeszcze większą propagande niż firma co sprzedawała usługę. Codziennie w statusach "wszystkie najlepsze gry za 4 zł miesięcznie, dziękuje pan spenser" i jakieś memiksy o zielonym królestwie jak to oni życia nie wygrali. A teraz człowiek wchodzi do tematu i pyta gdzie ten wygryw to dostaje w polecankach port 11letniej gry z komórek i komentarz graj i nie narzekaj. W takim momencie wchodzi dysonans poznawczy i pytanie to jest to królestwo ktorego propagande uprawialiście? Bo mi to raczej przypomina gry z kosza w markecie, taka wspolczesna wersja płyty z cybermychy. Co trzeba miec we łbie żeby przez rok to w statusach promować?

 

 

 

Wierzyć użytkownikom forum to jak wierzyć politykom :kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

No, ale observer ma prawo czuć się oszukanym.skoro jak kupujesz konsole to oczekujesz, że ktoś będzie wspierał ją swoim softem.

 

Ktoś wspiera ją swoim softem, na GamePassie jest masa świetnych gier za absurdalnie niską cenę, a użytkownik Observer ma głównie prawo już przestać męczyć bułę tanim prowo bo kurde ile tematów na tym forum trzeba zamieniać w debilne Console Wars.

 

"Ty ale dla mnie te gry nie są dobre, nie odpowiada mi ich styl i budżet, dla mnie one nie są świetne". No super tekst, i co ci ma ktoś z tym zrobić że nie lubisz gier. Tak samo ja mogę powiedzieć "ej God of War jest cienki, SONY MNIE OSZUKAŁO". Ale im dowaliłem. Sprawa w sądzie z takim argumentem wygrana w pierwszej instancji.

  • Plusik 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Observer napisał:

 

Typowy cykl fanatyka marki:

 

- nie kupiłeś? To nie masz prawa krytykować, bo nie masz!

- kupiłeś? To nie masz prawa krytykować, bo... masz, więc powinieneś tylko chwalić!

 

xd

Ty no nie wiem. 

 

Nigdy nie miałem wcześniej Xboxa ale zanim go kupiłem zapoznałem się z ówczesną listą dostępnych tytułów w GP. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że jest też rotacja i nie wszystko jest tam na zawsze. Wchodzisz teraz i płaczesz, że kupiłeś kota w worku bo forumek od poprzedniego roku o jakimś zielonym królestwie i smacznej kawusi pierdzieli :dunno:

 

Ja w ten czas naprzechodzilem blisko 50 gierek i cisnąłem w coopie ze znajomymi z X/PC w Forzy, SOT, B4B, Halo etc. Na sonce mogłem sobie pomarzyć.

 

Nikt nie mówi, że nie masz prawa krytykować ale trochę może researchu i samoświadomości dawg.

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Lista "dużych gier" nie będących exclusivami i indykami, a które ograłem lub ogrywam z Gamepassa w ostatnim półtorej roku:

A Plague Tale: Innocence

A Way Out

Battlefield V

Bloodstained

Control

Dirt 5

Doom Eternal

Hitman Trilogy

It Takes Two

Life is Strange: True Colors

Marvel GotG

Mortal Shell

Prey

Psychonauts 2

The Ascent

Man of Medan

The Evil Within 2

The Medium

Visage

Yakuza Like a Dragon

 

 

Także jest tego sporo, nie wypisuje nawet indyków bo tutaj jeszcze lepiej. Dużo osób tutaj psioczy a w nic nie gra bo ciągle coś nie tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, 20inchDT napisał:

Biedny observer dał się oszukać konsolomaniakom :kekw: Jak wy sobie radzicie w zyciu

 

- gamepass najlepsza usługa wszystkie najlepsze gry, dziekuje pan spenser

- ej nie prawda, wiekszość to jakieś stare gówna z komórek

- ahaha ja tylko kłamałem, jak mogłeś mi uwierzyć, tak na prawde wiedziałem że gamepass to gówno, oszukałem cię!

 

Stan rozmowy o gamepassie 2022.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie przekręcaj, gamepass jest świetny. A to, że ty uznałeś, że będziesz dostawał aaa 3rd party co miesiąc day one, bo wklejamy memy ze Spencerem można podsumować tylko tym

you-played-yourself.gif

 

Przypominasz mi moją mamę, która coś kupi, przyjdzie do domu i na drugi dzień oddaje, bo kupuje bez zastanowienia się. Następnym razem będziesz mądrzejszy i zrobisz research. Albo i nie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Observer said:

A mogą być i pół roku po premierze, byle regularnie i w konkretnej ilości.

 

A na razie to by wystarczyła chociaż jedna nie cross genowa gra pokazująca moc konsoli nie hamowana zeszłą generacją.

Okej więc tutaj wracamy do tematu niewydawania gier przez Xbox Game Studios.

Odnośnik do komentarza

Też zagrałem kilka godzin w JW2 i na pewno będę kontynuował tryb fabularny i popróbuję trochę sandboxa.

Ale tytuł ten przede wszystkim skłonił mnie do zakupu Planet Zoo na Steamie i kompletnie przepadłem. Mocno polecam. Jak kogoś jarają takie klimaty, to ma tutaj setki godzin zabawy, nie licząc DLC.  ;) 

 

Apropo game passowych propozycji:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To Vampire Survivors niby beka, 11zł na Steam i skriny w CW,  ale siedzę przed tym drugą godzinę i nie mogę się zbytnio oderwać :obama: Jak ktoś ma PC podłączony do prądu to polecam sprawdzić. W sumie nic tam się nie robi oprócz chodzenia, run trwa na razie średnio 15 minut, a jebaniutkie wciąga jak bagno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Bzduras said:

To Vampire Survivors niby beka, 11zł na Steam i skriny w CW,  ale siedzę przed tym drugą godzinę i nie mogę się zbytnio oderwać :obama: Jak ktoś ma PC podłączony do prądu to polecam sprawdzić. W sumie nic tam się nie robi oprócz chodzenia, run trwa na razie średnio 15 minut, a jebaniutkie wciąga jak bagno.

Na YT wszyscy o tej grze mówią. Mega furorę robi.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bzduras napisał:

To Vampire Survivors niby beka, 11zł na Steam i skriny w CW,  ale siedzę przed tym drugą godzinę i nie mogę się zbytnio oderwać :obama: Jak ktoś ma PC podłączony do prądu to polecam sprawdzić. W sumie nic tam się nie robi oprócz chodzenia, run trwa na razie średnio 15 minut, a jebaniutkie wciąga jak bagno.

 

Też sobie pogrywam. Typowy odmóżdżacz, w sam raz na koniec dnia. No i te czcionki z Castlevanii. :banderas:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Sedrak napisał:

Na YT wszyscy o tej grze mówią. Mega furorę robi.

Teraz mnie to już nie dziwi, bo gdyby nie to, że rano trzeba wstać do roboty to pewnie bym teraz siedział i zbierał na jakiś kolejny power up.

30 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Typowy odmóżdżacz, w sam raz na koniec dnia.

Otóż to, dopaminka ładnie skacze w te kilkanaście minut. To jest książkowy przykład gierki, na którą w życiu bym nie spojrzał gdyby nie jej debiut w GP, a po sprawdzeniu jej chyba już wiem, co jutro zainstaluję na pracowniczym biedapececie :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...