Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

jak coś to Humankind jest cały czas dostępny w Game Passie na PC

 

sam troche zagrałem, ale jednak trochę trudno się w to wdrożyć, bo wcześniej grałem tylko w Cywilizacje i przyzwyczajenia robią swoje. Na pewno będę chciał się jeszcze w to wkręcić, bo początki są ciężkie ale jak już człowiek się wkręci to przepada na setki godzin

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

jak coś to Humankind jest cały czas dostępny w Game Passie na PC

 

sam troche zagrałem, ale jednak trochę trudno się w to wdrożyć, bo wcześniej grałem tylko w Cywilizacje i przyzwyczajenia robią swoje. Na pewno będę chciał się jeszcze w to wkręcić, bo początki są ciężkie ale jak już człowiek się wkręci to przepada na setki godzin

 

Jak lubisz Civkę to polecam też Old World na Epicu, o wiele bliższe Civce, plus mechaniki zarządzania dworem jak w Crusaders Kings, takie dziecko Civki i Ck, ale bardzo spoko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Figuś napisał:

FVElpi4XsAIWrhP?format=jpg&name=large

Czytam na forum, że niby taka gówniana konferencja, ale tak patrzę na tę listę i widzę ze na sam 2022 r. jest kilka gier w którymi jestem zainteresowany jak:

- Plague Tale Requiem

- Somerville

- Pentiment

- Grounded

- Atomic Heart

- może sprawdzę jeszcze Personę choć słyszałem że to strasznie długa rozwleczona gra w którą można grać wiele miesięcy, więc jeszcze nie wiem czy chce się w to pakować

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

może sprawdzę jeszcze Personę choć słyszałem że to strasznie długa rozwleczona gra w którą można grać wiele miesięcy, więc jeszcze nie wiem czy chce się w to pakować

Pomyśl, że to gra usługa i wytłumacz sobie, że nowe dungeony będą dorzucać miesiącami. Wtedy powinna się spodobać. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, balon napisał:

Pomyśl, że to gra usługa i wytłumacz sobie, że nowe dungeony będą dorzucać miesiącami. Wtedy powinna się spodobać. 

tutaj nawet model gry usługi nic by nie pomógł, po prostu nieszczególnie lubię dungeon crawlery, gdzie dziesiątki godzin spędzasz chodząc po tych samych korytarzach,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...