Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle zauważyłem, że pojawił się w gamepasie z premierą 7 lipca, jakiś tenis Matchpoint: Tennis Championships, ciekawe, kiedyś grałem w jakiegoś Top Spina czy inne Virtua Tennis, nie pamiętam, ale mega przyjemnie się grało. Oby tego nie zjebali :ohboy:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2022 o 00:39, Wooyek napisał:

W ogóle zauważyłem, że pojawił się w gamepasie z premierą 7 lipca, jakiś tenis Matchpoint: Tennis Championships, ciekawe, kiedyś grałem w jakiegoś Top Spina czy inne Virtua Tennis, nie pamiętam, ale mega przyjemnie się grało. Oby tego nie zjebali :ohboy:

U mnie już od dawna zaznaczone w kalendarzu. 

Dawniej uwielbiałem grać w tenisa na konsoli.  Setki godzin Virtua Tennis na DC i Hot Shots na PSP. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Październik 2022 w Game Passie. A to na pewno nie cała lista.

 

Scorn
Persona 5 Royal
Signalis
High on Life
Gunfire Reborn
A Plague Tale: Requiem

Dla mnie pewniakami są Plague Tale Requiem i High on Life. Będę chciał też sprawdzić Scorn, Signalis i może Persone

Więc szykuje się całkiem ok miesiąc, a znając życie to pewnie nawet nie wszystkie gry, które wpadną.

#pieklogracza

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.06.2022 o 22:05, Bigby napisał:

Grałem, skończyłem, zobaczyłem wszystkie zakończenia. Zajęło około 8 godzin. Jeden z moich ulubionych tytułów tego roku.

 

Gra wydaje się świetnie napisanym RPG-iem, ale kurde jako gra jest średnio rozwiązana. Mało przejrzyste menusy obrazujące proste tak naprawdę informacje, masa gradientu który czyni czytanie jasnego tekstu na ciemnym tle jeszcze bardziej męczącym, irytujące wybieranie miejscówek (kurde, to po prostu lista miejscówek, w tysiącach gier to zrobiono dobrze a tutaj jakoś nie mogą? Czemu nie może po prostu przesuwać mi mapy by wycentrować na kolejnej miejscówce krzyżakiem, nie mam na tej mapie nic innego do roboty poza wybieraniem miejscówek i tak). Nie ma też obsługi dotykiem na Switchu, która tak uprzyjemnia np. Disco Elysium.

 

Po podstawowej nauce, gra jest jednak bardzo wciągająca.

Odnośnik do komentarza

Spędziłem cały dzień z Citizen Sleeper, fantastyczna gra. Próbowałem oczywiście grać na zwłokę tak, by nie zobaczyć zakończenia przed zrobieniem wszystkiego. Niby nie ma tu takiego mistrzostwa słowa jak np. w Disco Elysium, ale jako RPG z wystarczająco dobrą historią i świetnie rozpisanym tempem jest to piekielnie wciągające i satysfakcjonujące. Na pewno dużo lepsza historia niż Last of Us Part I, więc fajnie, że jest w Gamepassie za darmo.

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma taką bezpośredniość i tempo, bardzo mi przypomniała mojego ulubionego Splashera.

 

Ale to nie jest ich gra, twórcy Splashera wydają 30 sierpnia grę pt. Tinykin, która wygląda na oko cienko, ale zobaczymy... Będzie na Gamepassie na premierę tak że ontop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...