Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie już dawno skończył się 3 letni okres kiedy kupiłem sobie przekonwertowałem sobie Golda na Game Passa za 4 zł. Teraz płacę pełną cenę i na razie nie narzekam na brak gier do ogrania. Wręcz wciąż mam wrażenie, że backlog tytułów które chciałbym ograć zdaje się nie mieć końca.

A jeśli ciekawe gry się skończą i faktycznie nie będę już w co grać to po prostu bez żalu anuluje swój abonament i tyle :dunno:

Odnośnik do komentarza

Mi tam rezygnacja z gier AAA nie boli o ile będzie wpadała naprawdę wyśmienita indyczyna i AA (Solar Ash Kingdom, The Pathless, Hollow Knight itp.). Nie rozbija mi się o ilość literek, a jedynie żeby te gry były no mięsiste. Za taką usługę zapłacę 55zł tak jak Pan Jezus powiedział.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

Nie wyobrażam sobie jak osoba o zdrowych zmysłach może płacić za to pełną cenę. Niestety ale poziom tej usługi mocno poszybował w dół . W czasach gdzie gry są rozdawane za darmo albo na wyprzedażach -90% gamepass za pełną cenę to żart.

Mi wyszło jakies ~15zl za miesiac jak robiłem konwersje, wiec nie narzekam, ale np. płacenie 55zł za miesieczny dostep do watch dogs 2, ktorego mozna kupic taniej na własność :gayos:no nie, dzięki.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

u mnie już dawno skończył się 3 letni okres kiedy kupiłem sobie przekonwertowałem sobie Golda na Game Passa za 4 zł. Teraz płacę pełną cenę i na razie nie narzekam na brak gier do ogrania. Wręcz wciąż mam wrażenie, że backlog tytułów które chciałbym ograć zdaje się nie mieć końca.

A jeśli ciekawe gry się skończą i faktycznie nie będę już w co grać to po prostu bez żalu anuluje swój abonament i tyle :dunno:

 

Można wiedzieć jaki jest powód nie korzystania z konwersji golda na gpu? Przecież cały czas można tego dokonać, nawet na starych kontach 

Odnośnik do komentarza

po prostu od momentu kiedy zrobiłem pierwszą konwersję na 3 lata, nie skończył mi się abonament, bo przy różnych okazjach kupowałem sobie kody na 3 lub 6 miesięcy. Żeby skorzystać ponownie z konwersji musiałbym dopuścić do wyczerpania abonamentu.

i tak jeśli podsumuje sobie te 4  lata od mam już opłacony GP, ile gier ograłem i ile za nie zapłaciłem to wychodzi śmiesznie niska kwota, nie muszę drugi raz cebulić.

 

 

Odnośnik do komentarza

Może to dziwne, ale patrząc na to co już teraz jest w ofercie i jakie gry są zapowiedziane, to ja bym się czuł trochę nieprzyzwoicie gdybym drugi raz wycebulił 3 lata game passa w konwersji za 4 zł. Te najlepsze gry zresztą które trafiły do GP jak Halo Infinite, Horizon czy Ori i tak zresztą staram się kupować potem na własność.

Ale wiadomo, nie mam nic przeciwko jak ktoś korzysta z konwersji, bo skoro jest taka promocja to dlaczego ktoś nie miałby z niej  skorzystać :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się kończy abo z końcem lutego i jeśli będzie możliwość to przycebule na kolejne 2 lata. Jeśli nie to się wstrzymam i będę kupował pojedyncze gry na własność. Teraz trochę się uzależniłem od GP i gram ile mogę bo jest sporo dobra ale do tego czasu raczej skończę wszystko na czym mi zależy a nie widzi mi się opłacania abonamentu tylko do grania w Starfield czy Forze bo to gry na lata i lepiej mieć na własność. Czas pokaże co tam MS zapowie na kolejny rok jeśli chodzi o 3rd party w usłudze.

Odnośnik do komentarza

ja tam teraz jakiś czas jechałem na odnawianiu PC gamepassa za 4zł,ale wjechała ta promka

https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-lata-xbox-game-pass-ultimate-za-jedyne-224-zl-dla-nowych-i-powracajacych-sub-poradnik-nie-wymaga-uzycia-vpn/

przedłużyłem sobie do listopada 2024 za 150zł XD kupiłem 6 kodów na 3msc golda i za każdy wklepany kod był jeszcze miesiąc gratis po konwersji, w sumie mam za tę kwotę 26 miesięcy ultimate bo zależało mi na xcloudzie dzięki czemu zimą mogę sobie popykać w robocie na smartfonie :nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem leniwy, ale w konwersji, którą opisałem nie widzę nic bardziej skomplikowanego niż normalny zakup GPU :p

Zresztą sam M$ chyba do tego zachęcał. 

 

Co innego zakup 3 kodów na kubie, 2 w bangladeszu, 10 w brazylii i 5 w sosnowcu. Na koniec jeszcze to podzielić z jakimś ziomem na pół i mamy abo za mniej jak przysłowiowy verbatim. 

Niby fajnie, ale na to, to już jestem zdecydowanie zbyt leniwy xD

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Będą pewnie chętnie pozwalać na ekstremalne cebule do czasu aż przynajmniej nie dogonią ps+ i staną się abo nr. 1 na świecie. Potem pewnie dopier zacznie się chęć prawdziwego zarabiania.

 

Mają 60-70% rynku więc są już no. 1. Raczej cebulą żeby przyzwyczaić użytkowników do usługi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba być ignorantem by oceniać poczynania ogółu graczy po ich preferencjach na forach internetowych. 

 

TOP10 każdego roku to na zmianę FIFA, CoD, Minecraft, GTA itp. a na forach niby nikt w to nie gra. A jak wziąć pod uwagę już samą ilość generowanej kasy to na świecie brylują jakieś azjatyckie moby czy inne Robloxy.

 

A co do GP, to oferta niezmiennie jest niedościgniona. Już nikogo nie dziwi, że rocznie jest kilkadziesiąt premier w GP. A jak ktoś gra dodatkowo na PC, to już w ogóle petarda, bo GP na PC jest bardzo mocno rozwijany o produkcje skrojone typowo pod piec i nie jest zwykłym kopiuj wklej z konsoli.

 

Płaciłbym pełną cenę, ale jak tylko kończy mi się GP to zaraz wjeżdża promo 4 zł na PC.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...