Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że GPU jest po 9.99 EUR i u nas to jest 55 zł, to obstawiam plan rodzinny u nas po 109.99 zł lub 119.99 zł za miesiąc. Czyli gdzieś między 22 a 25 zł miesięcznie od osoby bez żadnego kombinowania.

 

Ciekawe czy kolejne w kolejce będą roczne, tańsze subskrypcje dla pojedynczych użytkowników.

 

Od przyszłego roku plan rodzinny GPU dla 5 osób, wszystkie CoD'y, Diablo itp. day one w GP i nie nadążą z produkcją nowych konsol.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się też, że dla rodzica, który ma dzieciaki w domu po prostu wygodniej będzie podpiąć i opłacać jeden abonament niż 3 czy 4 na różnych kontach.

 

Trzeba pamiętać, że to jest skierowane do rodzin, rodziców którzy nie ogarniają kombinacji z konsolami domowymi itp.

 

Dodatkowo w przypadku planu rodzinnego abonament jest powiązany z konkretnymi kontami i idzie za nimi, a nie jest zależny od sprzętu. Czyli dzueciak nie musi grać na domowej konsoli jak w przypadku zwykłego dzielenia tylko może grać na dowolnej konsoli w domu lub u znajomych lub na jakimkolwiek PC czy w chmurze bo to jego konto jest powiązane z abonamentem, a nie jakiś konkretny sprzęt.

 

Tak więc, Twój kolega moza grać dzięki dzieleniu z Tobą konta na jednej konkretnej konsoli, ale nie zagra np. na swoim PC czy w chmurze na telefonie. W przypadku planu rodzinnego każde powiązane konto jest pełnoprawnym subskrybentem GPU.

 

PS. W tej sytuacji dzielenie konta głównego też działa, więc może z tego skorzystać i nawet 6 osób :)

 

Skoro GPU to już jest "best deal in gaming", to plan rodzinny gdzie każde z 5 kont ma GPU za 5$ miesięcznie na dowolnym sprzęcie, to już jest zaginanie czasoprzestrzeni.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, 20inchDT napisał:

Nie, nie możesz się tak składać. Po pierwsze to o czym piszesz jest maksymalnie dla 2 osób, po drugie w razie awarii neta, ten który nie ma na koncie ustawionej konsoli domowej nie ma dostępu do biblioteki.

skoro ja gram tylko na PC to moje konto na konsoli ustawione jest jako domowa.

 

O dziwo MS na PC pozwala na jednoczesną grę nawet na 10 urządzeniach.

Odnośnik do komentarza

Tak, a jak miałem konsole przez chwilę u siebie to i na 3 urządzeniu działało, ale tak jak piszesz- musiałem mieć internet i jedynym warunkiem było to byśmy nie grali w tą samą grę.

 

Więc jak komuś zależy by płacić 20 zł miesięcznie beż żadnych pringersow to może się składać odkąd powstał GP Ultimate.

 

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Sedrak napisał:

Czyli jak ma się współdzielone GP to nie można jednocześnie w te same gry grać?

Mozna, nawet razem w te sama gre jezeli jest tryb online. Zakładam, ze jemu chodziło o to, ze jak sie doda do miksu pc i gra sie na tym samym koncie jedenoczesnie na pc i konsoli to takie konflikty moga byc (a nawet powinny biorac na logike)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Tak, a jak miałem konsole przez chwilę u siebie to i na 3 urządzeniu działało, ale tak jak piszesz- musiałem mieć internet i jedynym warunkiem było to byśmy nie grali w tą samą grę.

 

Więc jak komuś zależy by płacić 20 zł miesięcznie beż żadnych pringersow to może się składać odkąd powstał GP Ultimate.

 

 

 

Tak, ale Twój kumpel może grać tylko na swojej konsoli. Nie odpali GP na PC ani chmury na telefonie. 

Edytowane przez SnoD
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...