Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu chciałbym normalnie dyskutować o grach a nie czytać takie wysrywy.

Teraz, Sedrak napisał:

Ale petrada! Przecież Rome trzyma cenę od początku premiery i wyczekuje promki by kupić, a tutaj za 4 zł. Ogień. 

Two Point już dawno ograne i też zajebisty tytuł. Jeden z lepszych rzutów.

 

Tego nie ograles bo to kolejna część;)

Odnośnik do komentarza
Just now, Sedrak said:

Ale petrada! Przecież Rome trzyma cenę od początku premiery i wyczekuje promki by kupić, a tutaj za 4 zł. Ogień. 

Two Point już dawno ograne i też zajebisty tytuł. Jeden z lepszych rzutów.

Two Point ograne? Pomyliłeś gry, Campus ma dopiero premierę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bigby napisał:

Słabe jest to forumkowe naśmiewanie się z naprawdę ciekawych, dobrych gier. Nawet nie zadacie sobie trudu żeby coś sprawdzić. Z automatu śmieciara i "gdzie moje 4 zł". 

 

A potem się dziwicie, że was wszyscy w branży ruchają kolejnymi ubigierkami.

 

Wiesz Bigby, bo czuję, że pijesz do mnie, branża jest znacznie bardziej różnorodna niż dawać trzecią cześć duchowego następcy Theme Parku i naprawdę chujostwo z komórek jak miesiąc w miesiąc. Nawet wybór indyków skarłowaciał potężnie i lecą jakieś randomy.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wiesz Bigby, bo czuję, że pijesz do mnie, branża jest znacznie bardziej różnorodna niż dawać trzecią cześć duchowego następcy Theme Parku i naprawdę chujostwo z komórek jak miesiąc w miesiąc. Nawet wybór indyków skarłowaciał potężnie i lecą jakieś randomy.

 

Odrobinę do ciebie bo się akurat nawinąłeś z tymi 4 zł.

 

Nie wiem, może inaczej na to patrzę. Abonament jest dla mnie zwykłym dodatkiem, za który dodatkowo zapłaciłem około 200 zł na rok. Jedna gra z GP mi już go spłaciła, jeśli tak na to patrzeć. Poza tym większość interesujących mnie produkcji AAA kupuje na premierę lub niedługo potem. Dlatego też GP idealnie mi siada takimi mniejszymi, ale nadal wysoko ocenianymi produkcjami, które czasami giną w natłoku bardziej istotnych tytułów. Jasne, jest również sporo popierdółek i wszelkiej maści nudnych dla mnie symulatorów, ale może akurat kogoś innego zainteresują. Tak to działa z abonamentami.

 

 

I jak pisałem, Expeditions Rome i TPC to bardzo dobre wrzutki dla osób, które lubią te gatunki. Zdecydowanie nie śmieci.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bigby napisał:

Nie wiem, może inaczej na to patrzę. Abonament jest dla mnie zwykłym dodatkiem, za który dodatkowo zapłaciłem około 200 zł na rok. Jedna gra z GP mi już go spłaciła, jeśli tak na to patrzeć. Poza tym większość interesujących mnie produkcji AAA kupuje na premierę lub niedługo potem. Dlatego też GP idealnie mi siada takimi mniejszymi, ale nadal wysoko ocenianymi produkcjami, które czasami giną w natłoku bardziej istotnych tytułów. Jasne, jest również sporo popierdółek i wszelkiej maści nudnych dla mnie symulatorów, ale może akurat kogoś innego zainteresują. Tak to działa z abonamentami.

 

No właśnie ja gry bardzo, ale to bardzo rzadko kupuję na premierę i chociaż trakuję abo jako dodatek to nie w kategorii "normalnie bym nie zagrał". Znacznie bardziej preferuję XGP w formie DOOM Eternal, Devil May Cry 5, The Outer Worlds i Forza Horizon 5 niż symulator myjki, rozkładania paczek czy budowa budynków (ta z łatwym calakiem). Bo to gry na które bym nie spojrzał nawet za darmo i dlatego też abo jest uzupełnieniem, ale XGP jest kompletnie czymś innym niż był podczas startu. Od dawien dawna jest taki piach dla mnie, że nawet nieironicznie piszę o tym, że rozczarowany jestem za te 4zł. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Już lepiej gdyby dawali jedną dużą grę nawet jeśli nie zawitałby na długo niż takie śmieci jak symulator gotowania czy inny symulator kosiarki. Zwykłe zapychanie oferty gównami żeby wpisać na liście " w gamepassie mamy xxx gier" Chociaż w ofercie na ten miesiąc 2 gry są fajne więc lepiej tyle niż 0

Odnośnik do komentarza

Dla mnie mogą wrzucić jedynie nowsze Residenty (2, 3 i 8), Little Nightmares 2, może Dying Light 2 i to w sumie tyle. :nosacz2:

 

Mam tylko żal o to, że MS nie zabezpieczył więcej gier day one na resztę roku, przy słabym katalogu 1st party. Październik z Plague Tale, Scorn, High on Life czy Personą 5 wygląda super, ale jeszcze lepiej byłoby dostać Evil West/Metal Hellsinger, Gotham Knights/Midnight Suns.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Nie wiem, może inaczej na to patrzę. Abonament jest dla mnie zwykłym dodatkiem, za który dodatkowo zapłaciłem około 200 zł na rok. Jedna gra z GP mi już go spłaciła, jeśli tak na to patrzeć. Poza tym większość interesujących mnie produkcji AAA kupuje na premierę lub niedługo potem.

Jestem jak najdalszy od jakiegoś wielkiego narzekania na ofertę GP, choćby z tego względu, że zapłaciłem za to jakieś śmieszne 200 zł na rok + mam inne konsole, więc grania po kokardy ale, 

 

ale dokładnie patrzysz na to inaczej, choćby przez te kupowanie gier AAA na premierę lub blisko premiery. Przecież to na tym forum już raczej mniejszość/rzadkość, szczególnie wśród miłośników/posiadaczy tylko konsoli Xbox/GPU.

Ponadto choćby z tej wrzutki bardzo chwalisz gierki z PC, a wydaje mi się że to nadal forum konsolowe, gdzie jednak PC to mniejszość. 
 

Podsumowując, patrzysz przez pryzmat gościa kupującego mnóstwo gier na premierę, grającego na wielu platformach, w tym nawet na PC i UWAGA lubiącego gry video (z tym chyba coraz trudniej na tym forum :) ), wg mnie dla wielu może być, to niezrozumiałe „patrzenie”. 
 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wygląda na to że czasy kiedy do Passa wpadały regularnie gry AAA od wydawców third party chyba dobiegły końca. 

 

i M$ będzie się skupiał raczej na własnych produkcjach, od wewnętrznych studiów czyli: XGS, Bethesdy, a także tych nielicznych wydawców z którymi utrzymują stałe i dobre relacje (jak np. Sega która w tym miesiącu wrzuca kolejną już grę na premierę czyli Two Point Campus) oraz indyki z programu ID@Xbox. 

 

Więc w tych okresach, takich jak teraz kiedy ani Xbox Game Studios, ani Bethesda nie wydają żadnej ze swoich dużych gier, trzeba będzie się liczyć z okresami posuchy pod względem tzw. dużych gier. Wrzucanie wielkich produkcji od wydawców third party chyba im się tak średnio kalkuluje, bo przypominam że za Guardians of the Galaxy, które były raczej finansową wtopą musieli zapłacić 5-10 milionów dolarów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrzenie na gamepassa przez pryzmat :cebula: 4 zł to niezły chuj do dupy. Użytkownicy którzy tak cebulą jak my to jakiś promil wśród wszystkich posiadaczy gamepassa, mój kolega casual normalnie co miesiąc po bożemu płaci 55zl i nie widzi w tym nic złego. 

Dlatego warto żeby Microsoft zaczął się tak starać jak w poprzednich latach, usprawiedliwianie korporacji przez samych użytkowników to najgorszy rak jaki może być. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...