Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie AC:O pokazał mi dosadnie jak klimat i świat może wpłynąć na odbiór gry. Byłem mega zmęczony już ta seria, ale po namowach ludzi z forum dalem szansę. Olał znaczniki i po prostu grałem. I jaki ten Egipt jest piękny. Nigdy nie przepadałem za tym krajem jeśli chodzi o wakacje (chociaż nigdy nie byłem), ale jak zobaczyłem Aleksandrię to postanowiłem, że muszę to miasto zobaczyć. Polecam każdemu. Wyłączyć maniakalna potrzebę zebrania wszystkiego czy zrobienia wszystkich questów i dać się po prostu porwać grze. Fakt pod koniec gry czułem już trochę znużenie, ale i tak polecam. Choćby dla samego Egiptu. (Chyba Faka tak zachwalał właśnie klimat, ale teraz nie pamiętam) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Takie stareńkie Unity pod pewnymi względami nawet wygląda lepiej. Oświetlenie w Unity sprawia, że gra jest bardziej realistyczna, a takie animacje to jest przepaść na korzyść starszego tytułu - poruszanie się, parkour, walka, to wszytko wygląda zdecydowanie lepiej. W Origins animacje walki są takie niedokładne i proste, wyleciały też animacje otwierania skrzynek, przeszukiwania ciał (co dla niektórych może być plusem, zważywszy na ilość zbieranego lootu). Do tego w Origins mama wrażenie poruszania się taką pustą wydmuszką, zlepkiem tekstur, a w Unity czuć było ciężar postaci i tego, że steruje się człowiekiem.

 

Natomiast same widoczki w Origins też często robią wrażenie, tylko ze względu na wielkość i otwartość gry, mikro skala straciła na szczegółowości. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Unity na PC swego czasu można było nazwać graficznym benchmarkiem. Pod niektórymi względami (np. wnętrza budynków) nawet dzisiaj robi wrażenie. Jak grę pokazywali na E3 to dosłownie zbierałem szczękę z podłogi widząc tysiące npców, skalę miasta, szczegółowość lokacji, niesamowite animacje i parkour. Jeden z niewielu momentów kiedy next-gen rzeczywiście oznaczał next-gen. Miałem wrażenie, że w końcu doczekam się też prawdziwego następcy AC2. I do pewnego stopnia tak było, chociaż technicznie gra leżała.

 

15610150667_3b7a9226d2_o.png

 

15793441281_44e7440703_o.png

 

4BBFD355C518E1A9F7F7146505F1A98DBEFB1F36

 

87A74A37EC6E4C703C2B2F854FE65F9E9AE1A12C

 

15779710972_354036d754_o.png

 

15592717388_f1967bdd95_o.png

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Daddy napisał:

Ojjj tak, pamiętam jak pokaz na E3 wbił w fotel, wykonanie wnętrz budynków, odwzorowanie Paryża, te wszystkie detale, rzeźby, wykusze i setki NPCków... chociaż gra uciekła się do prostej sztuczki mocno odciążającej silnik/sprzęty, brak dynamicznego cyklu dobowego.

Szczerze mówiąc wolę czasami sztywno ustawione oświetlenie, dzięki któremu artyści mają możliwość dopracować każdą scenę i obiekt w grze by wyglądały zajebiście jak w Unity, niż dynamiczny cykl gdzie gra raz wygląda bardzo ładnie, a o innej porze po prostu słabo lub przeciętnie ( dobrym przykładem jest  Halo). Zwłaszcza wtedy gdy za dynamicznym cyklem dobowym nie idą żadne istotne zmiany w rozgrywce oprócz tego że robi się ciemno

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie słyszałem predzej o tej grze. Sprawdziłem, bardzo pozytywnie poyebane :kojima:

Ożywienie stworów z kart średniowiecznych rękopisów i wrzucenie ich do turowej strategii? Zaprawdę weseli się ma dusza na myśl o tym zacnym opus scriptum

:szopenhauer::sonkassie::ogor::gayos:

Proponuję nawet wykorzystać w grze reprezentację forumka

 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, dee said:

Nie słyszałem predzej o tej grze. Sprawdziłem, bardzo pozytywnie poyebane :kojima:

Ożywienie stworów z kart średniowiecznych rękopisów i wrzucenie ich do turowej strategii? Zaprawdę weseli się ma dusza na myśl o tym zacnym opus scriptum

:szopenhauer::sonkassie::ogor::gayos:

Proponuję nawet wykorzystać w grze reprezentację forumka

 

Kim jest ten z lewej ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...