Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ASX napisał:

niby sprytne, ale prawnicy chyba nie są tak głupi by złapać się na manipulacje rodem z tej dyskusji xd

 

Prawnicy właśnie tak to będą przedstawiać, bo to jest logiczne. Do czasu jak PSNow i Plus były innymi usługami, to Sony mogło wskazywać, że Now z ledwo 3 mln bliżej do koncepcji GP. Ale Sony w tym samym czasie połączyło obie usługi pod jedną nazwą i dodatkowo wprowadziło do Plusa stałą bibliotekę kilkunastu gier i w sumie podcięli gałąź na której siedzą.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

W 25 milionach.

No ja nie mam z tym problemu ale gdybym teraz bawił się w taką małostkowość to bym zaczął dociekać, że tak nie można bo to zupełnie inna usługa nie związana z xboxem. Fakty są takie, sony ma jeden abonament i jest to ps+ a xbox ma abonament gold i xbox game pass gdzie masz xbox game pass, pc game pass i xbox game pass ultimate. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

No ja nie mam z tym problemu ale gdybym teraz bawił się w taką małostkowość to bym zaczął dociekać, że tak nie można bo to zupełnie inna usługa nie związana z xboxem. Fakty są takie, sony ma jeden abonament i jest to ps+ a xbox ma abonament gold i xbox game pass gdzie masz xbox game pass, pc game pass i xbox game pass ultimate. 

 

Rozumiem do czego dążysz. Liczby PS+ ogólnie robią większe wrażenie niż XGP, ale to XGP ma dominację na rynku, bo zwyczajnie zrzesza u siebie największą część abonentów którzy gry wypożyczają. PlayStation+ Essential to inny produkt, nie jest to konkurent XGP, bo to jak pisać, że Spotify to konkurent Netflixa, bo jedno i drugie ma dzwięk i daje rozrywkę.

Odnośnik do komentarza

Ale nie rozumiesz, że stary Plus a teraz Essential to to samo co Gold, a nie GP?

 

Sony nadmuchało sobie marketingową bańkę. Nie zmienia to jednak faktu, że GP/GPU jest więcej niż PS+ z 2 i 3 tierem, które są odpowiednikiem GP/GPU.

 

A to czy ktoś korzysta z GP na konsoli czy PC to nie ma żadnego znaczenia, bo funkcja tej usługi na każdym urządzeniu jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Rozumiem do czego dążysz. Liczby PS+ ogólnie robią większe wrażenie niż XGP, ale to XGP ma dominację na rynku, bo zwyczajnie zrzesza u siebie największą część abonentów którzy gry wypożyczają. PlayStation+ Essential to inny produkt, nie jest to konkurent XGP, bo to jak pisać, że Spotify to konkurent Netflixa, bo jedno i drugie ma dzwięk i daje rozrywkę.

W takim wypadku nie ma najmniejszego sensu porównywać tych usług. Można spokojnie uznać, że plejka i xbox rozwijaja sie w innych kierunkach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SnoD napisał:

Ale nie rozumiesz, że stary Plus a teraz Essential to to samo co Gold, a nie GP?

 

Sony nadmuchało sobie marketingową bańkę. Nie zmienia to jednak faktu, że GP/GPU jest więcej niż PS+ z 2 i 3 tierem, które są odpowiednikiem GP/GPU.

 

A to czy ktoś korzysta z GP na konsoli czy PC to nie ma żadnego znaczenia, bo funkcja tej usługi na każdym urządzeniu jest taka sama.

Dokładnie, Gold = Plus, czyli bazowe abo wymuszone do grania online + 2-4 gierki co miesiąc

XGP/XUGP = PS Plus 2/3 Tier

 

 

Jak ktoś porównuje bazowego plusa do ogrania online z gamepassem to już zaawansowane niedojebanie mózgowe  :) 

Z ostatnich oficjalnych danych to jest 25mln XGP vs 3mln plusa (dawne ps now, obecnie ps+ 2/3)

 

7 godzin temu, SnoD napisał:

W jedynkę grałem, wiem, że był sequel, ale jakoś mi umknęło info o trzeciej części.

 

Nie powiem, śmiechłem:

 

 

Swoją drogą ciekawe czy jak już klepną przejęcie to czy hurtem wrzucą CODy do GP czy może $oniacz pod stołem zapłacił żeby tak nie było jak z Residentami, może też być opcja że do 2024/25 nie będą mogli tego zrobić  :philosoraptor:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...