Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiecie z karen wciąż żadnej informacji o tym, że mogę odebrać, a na dzisiaj pierwotnie miało być gotowe :/. Później tylko przyszedł mail, że może być do 10 dni później. K,urwy zamawiałem na 23.09 a nie 10 dni później.

Odnośnik do komentarza

Fajne ceny tych dodatków w sklepie: All Star Pack - 45,99 zł, Car Pass - 137,49zł, VIP Pass - 92,49zł :yao:

Nagle Ultimate się wydaje dobrą ofertą :yao:

 

 

xDDDD

 

zapomnijcie co napisałem o cenach tych dodatków, srać na to w takim razie

Odnośnik do komentarza

Szczena na podlodze w niektorych wyscigach - sa tu jacys fani Motorstorma ?
(oczywiscie na zywo wyglada to znacznie lepiej, bo raz ze jakos nagrania slaba, to jeszcze efekty wyciete)

 
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wy tez macie problemy poki co z serwerami? Bo nawet lakierow nie moge pobrac.

Na wczytanie lakierów czekałem ok minuty xD za drugim razem poszło z górki

ficus ale on gra na ps4 :(

Odnośnik do komentarza

Expansion Pass będzie odrębnym tworem, nie zawierającym zawartości VIP Passów, Car Passów itp. W jego skład wejdą dwa duże rozszerzenia, a pierwsze z nich wyjdzie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Cena Expansion Passa w US wyniesie 34,99 dolarów, jednakże dla posiadaczy Ultimate Edition przewidziano 10 dolarów zniżki, o ile zakupią go do końca 2016 roku.

 

ŹRÓDŁO: http://news.xbox.com/2016/09/23/gets-hands-forza-horizon-3-today-ultimate-edition-early-access/

 

Ok, skoro napisałem coś na temat, to dodatkowo podzielę się kolejną interesującą wiadomością na temat pre-orderów :P  Empik zawalił sprawę i dopiero dzisiaj zaczął wysyłać Ultimate Edition, które można było wyrwać za 296 zł... Jak dobrze, że anulowałem tam zamówienie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłbym na PC, ale raz że 239zl za podstawowa wersje cyfrową (ale i zadziała na xonie... jeśli go kiedys kupię) to za dużo, a dwa - ludzie narzekają na słaba optymalizacje. A jeszcze inni maja problem z odpaleniem gierki. PC Gejming. Ludzie myśleli, że ograją tytuły z xboxa na PC, a tu proszę - celowo robią z(pipi)ane konwersje byś kupił konsolę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Expansion Pass będzie odrębnym tworem, nie zawierającym zawartości VIP Passów, Car Passów itp. W jego skład wejdą dwa duże rozszerzenia, a pierwsze z nich wyjdzie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Cena Expansion Passa w US wyniesie 34,99 dolarów, jednakże dla posiadaczy Ultimate Edition przewidziano 10 dolarów zniżki, o ile zakupią go do końca 2016 roku.

 

ŹRÓDŁO: http://news.xbox.com/2016/09/23/gets-hands-forza-horizon-3-today-ultimate-edition-early-access/

 

Ok, skoro napisałem coś na temat, to dodatkowo podzielę się kolejną interesującą wiadomością na temat pre-orderów :P  Empik zawalił sprawę i dopiero dzisiaj zaczął wysyłać Ultimate Edition, które można było wyrwać za 296 zł... Jak dobrze, że anulowałem tam zamówienie :)

 

czyli dla ultimate master race expansion pass za raptem 25 dolarów?

 

te 314zł to był deal życia :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kupiłbym na PC, ale raz że 239zl za podstawowa wersje cyfrową (ale i zadziała na xonie... jeśli go kiedys kupię) to za dużo, a dwa - ludzie narzekają na słaba optymalizacje. A jeszcze inni maja problem z odpaleniem gierki. PC Gejming. Ludzie myśleli, że ograją tytuły z xboxa na PC, a tu proszę - celowo robią z(pipi)ane konwersje byś kupił konsolę.

Potwierdzam, żeby gra działała w miarę płynnie muszę dać srednio-niskie ustawienia a wtedy gra wygląda dużo gorzej niż na xone. Do tego już pare razy mi się zawiesiła, zostaje więc przy wersji na xone.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że początek tej gry nie jest zbyt reprezentatywny. To co się dzieje jednak potem to już co innego. Jest coraz ciekawiej, blueprint to świetny pomysł. Mam wrażenie, że gra się trudniej niż w poprzednie Horizony, model jazdy jest bardziej wymagający, aż mi się przypomniał kochany PGR4. A graficznie... co się zaczyna odpierdalać po prologu to jest jakaś masakra :fsg: w żadnej forzie nie miałem takiego parcia na photo mode. Zjawiskowo to wygląda. Noc, wschód i zachód słońca, wieczór, przechodzenie w mrok wygląda fenomenalnie.

 

tutaj moje foty, chociaż zdjęcia dają tylko namiastkę tego jak to wygląda w ruchu.

 

 

 

 

SsV8Ayo.jpg

 

pltC4Iv.jpg

 

5JyfPlP.jpg

 

o5BbutE.jpg

 

ntmyAwU.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...