Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.06.2021 o 20:03, ASX napisał:

Jedynka jak najbardziej grywalna nawet dziś, największy problem to imo proporcje 4:3 w wersji konsolowej, także jeśli to możliwe to polecam wersję na Pc

Właśnie chciałem sobie odświeżyć jedynkę przed premierą nowej części i potwierdzam. Wersja PC milion razy lepsza, full hd, 16:9, ekran ostry jak żyleta. Trochę pokpili tą wersję konsolową ale może zrobienie takiego prostego remastera jest trudniejsze niż mi się wydaję..

Odnośnik do komentarza

ale przecież to nie jest remaster tylko puszczona ze wstecznej gra z Xboxa OG

 

Swoją drogą jeśli takie gry jak Psychonauts czy Conker nawet dzisiaj wyglądają nieźle to w okolicach tego 2005 grafika na Xboxie musiała robić tak

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

ale przecież to nie jest remaster tylko puszczona ze wstecznej gra z Xboxa OG

 

Swoją drogą jeśli takie gry jak Psychonauts czy Conker nawet dzisiaj wyglądają nieźle to w okolicach tego 2005 grafika na Xboxie musiała robić tak

 

giphy.gif

Wiem, że nie jest, no szkoda właśnie, że nie dodali również na konsolach wersji podciągniętej jak na PC

Odnośnik do komentarza

Zapoznałem się z preview jednego z magazynów growych i jest jaranko zdecydowanie:

  • nacisk na platformowanie > zagadki > walkę i to konkretnie w takiej kolejności
  • mnóstwo różnego rodzaju znajdziek
  • niełatwe sekcje platformowe
  • wstęp do gry bardzo dobre tłumaczy co się wydarzyło w prequelu

no i ten niemożliwy do podrobienia V I B E gry jakby nieco nie z tej epoki. Wyczuwam, że zostanie gra zostanie bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów jak i graczy

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja sobie odpuszczam - dwójka ma mieć wstęp wyjaśniający co się działo w poprzedniczce, a ta (w przeciwieństwie do Conkera chociażby) nie potrafiła mnie w ogóle utrzymać przy konsoli. Może kiedyś sprawdzi się dla mleka mlecarza.

Odnośnik do komentarza

Jedynkę na szczęście udało mi się kiedyś skończyć na pc, coś tam z niej pamiętam i nawet walktrought z tego VR'owego spinoffa obejrzałem. Ogólnie jedynka wg mnie ma ciężki początek. Próbowałem wielokrotnie podchodzić nawet do dema w czasach kiedy była świeżym tytułem i za każdym razem odbijałem się od poziomu w umyśle generała.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

najbardziej bolą proporcje 4:3 i 30 fps :pechowiec:

Dlatego kto może ten niech idzie w PCMR, gdzie fpsy miodem płyną, a proporcje każdemu jednemu podług potrzeb :asax: W ten sposób właśnie niedawno kończyłem.

Cytat

Hello, fellow road crew worker. Welcome to the road crew.

 

Cytat

The dead people are underground, and I have brought flowers because I am sad 

:banderas:

 

Miejscami niesamowite pomysły ta gra miała i jeśli chodzi o stylówkę to - jak większość tytułów od Schafera - wyróżnia się na tle konkurencji do dzisiaj.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...