Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, easye napisał:

Ciekawe czy kiedyś nadejdzie moment, ze Paulo w końcu cos zagra zanim zacznie się o grze wypowiadać. Może wtedy okazałoby się że trafi niechcacy do tej grupy marudzących...

 

Nie musiałem nawet otwierać tematu i wiedziałem, że będziesz narzekał. :fsg:  Mam nawet podejrzenie dlaczego, ale się wstrzymam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Ciekawe czy kiedyś nadejdzie moment, ze Paulo w końcu cos zagra zanim zacznie się o grze wypowiadać. Może wtedy okazałoby się że trafi niechcacy do tej grupy marudzących...

To jest sekta. Chociaż dziwne, że tym razem tak bronią multiplatformy...

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, GearsUp napisał:

W giereczce z taką paletą barw natywny HDR wyłącznie dla Xboxów nowej generacji musi robić robotę.

 

Pececiarze muszą się obejść smakiem i może dlatego niektórzy narzekają i uprawiają mental gymnastic żeby umniejszyć wielkość tej perełki.

 

dokładnie tak jest

 

chryste

Odnośnik do komentarza

Oglądałem recenzję zagrajnika i mówił że zabrakło takich bardziej przygodówkowych lvli jak w jedynce  :( szkoda bo np. Ten z grą planszową to było mistrzostwo świata  :/ no i jeszcze jęczał na walkę więc potwierdził w sumie to co mi nie pasowało od pierwszego gameplayu, jak w ogóle z jej ilością? Mam nadzieję że nie przesadzili 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

 

Przewijać filmiki w grze Shafera :/

Niech i beda dobre, ale skoro na nie narzekacie, to sami ich nie chcecie. Jesli gameplay jest supcio, to obejde sie bez cutscenek, ktore beda mnie glownie irytowaly jak Was.

 

Cos strace, cos zyskam.

 

Jakos nawet Nier Automata (gra nastawiona wybitnie na fabule) nie przytlacza iloscia filmow, wrecz je minimalizuje, bo w Niera sie glownie gra. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

no i jeszcze jęczał na walkę więc potwierdził w sumie to co mi nie pasowało od pierwszego gameplayu, jak w ogóle z jej ilością? Mam nadzieję że nie przesadzili 

 

Grałem do tej pory może z 3 godziny, ale tej walki aż tak wiele nie było. Zresztą przy użyciu odpowiednich skilli przeciwnicy padają po kilku strzałach i nie zaburzają rytmu rozgrywki.

Może później się to zmieni.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

W recenzji jedynki quaz mówił, że Psychonauts 1 w pewnym momencie zmienia się w przygodówkę, więc jeśli dwójka idzie podobnym tropem to zależy kto czego od gry oczekiwał: jedynie czystej platformówki jak Mario, akcyjniaka jak Ratchet czy może przygodówki 3D jak Conker?

 

Jedyne czego się obawiam to przynudnawego wstępu jak z pierwszej części, bo rzeczywiście po takim wprowadzeniu można się do gry zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ASX napisał:

Działa wam quick resume? ekrany ładowania trwają 1-2 sekundy ale jednak człowiek przyzwyczaił się do blyskiwcznego wracania do gry bez oglądania menu i ekranu startowego

Nie działa i mam żal do MSu, że tak po macoszemu traktuje tę funkcję w nowych grach.

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, Bzduras said:

Nie działa i mam żal do MSu, że tak po macoszemu traktuje tę funkcję w nowych grach.

QR już działa u mnie od wczoraj. Gierka bardzo fajna, jedynkę szybko porzuciłem na PS2, ale tutaj jest lepiej. Porównania grafiki do Ratcheta są śmieszne, to zupełnie inne style graficzne no i Psycho to cross-generacyjna multiplatforma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...