Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po pierwszych dwóch godzinach jestem troszkę rozczarowany. Pewnie - przyjemna to gra, ładnie wyglądająca i brzmiąca, i całkiem zabawna. No ale dotychczasowe skakanie nie wywołało u mnie banana na twarzy, a walka, mimo że podoba mi się to, że na każdego przeciwnika działa inna moc, jest średnio rajcująca. Niestety, obawiam się, że tak już pozostanie. Na dodatek to wchodzenie do kołowego menu, żeby zmienić jedną moc na drugą, bo akurat ta, którą mieliśmy 'schowaną', działa na przeciwnika, który nas zaatakował, jest już teraz dosyć irytujące, a mocy będzie tylko więcej. 

 

Aha, jest sporo filmików i kilka razy złapałem się już na tym, że powiedziałem sam do siebie: 'hej, ale dajcie już grać, co?'

 

Wiadomo, to dopiero początek i gra pewnie tak naprawdę się otworzy, ale pierwsza sesja mocno ostudziła moją ekscytację tym tytułem.

Odnośnik do komentarza

Ilość filmików jest absurdalna.

 

Rozgrywka jest co chwilę przerywana kolejnymi filmikami - coraz częściej czuję się, jakby autorzy zapomnieli, że robią grę, a nie film animowany. Nawet nie poskąpili ich w czasie walki z bossem (a weź spróbuj jeszcze być debilem i zginąć jak ja, to kilkuminutowy filmik wprowadzający przed walką będziesz musiał oglądać kolejny raz, bo nie da się ich pomijać).

 

Zresztą powiedzmy sobie szczerze - jak już w końcu grasz, to też nie jest za kolorowo, bo gameplay jest, z braku "lżejszego" słowa, prostacki i średnio rozbudowany. 

 

No zawód jak chuj. 

Odnośnik do komentarza

  

7 godzin temu, Daddy napisał:

Pograłem z godzinkę ale to jest dobre. Jak te świetne platformówki-przygodówki z lat 2000-2006, bardzo przyjemna dla oka i ucha gra, poruszanie się postacią i walka też daje radę, daaawno nie było takiej gry na xboxach/plejkach.

Tak - Daddy najlepiej wie jakich gier brakuje na Plejce xDDDDDDDDDDDD

 

Niestety - mam podobne odczucia co @Ludwes. Gra zdecydowanie ma duże problemy z tempem akcji - zbyt często elementy platformowe przerywa przerywnik filmowy. Obejrzysz 1 filmik przesuniesz się kawałek do przodu - kolejny filmik, mam wrażenie że co sekundę ktoś mi przerywa grę. Wszyscy pisali, że gra jest super kreatywna,  no może jest ale cała platformówka 3D wciąż wydaje się że utknęła gdzieś w przeszłości. Poruszanie postacią jest super? Walka? Bosze, nawet nie będę porównywał tego do hejtowanego Ratcheta, bo wywołałabym nie lada gówno burze, ale póki co te 2 platformówki to przepaść generacyjna. 

 

Dla mnie nawet udźwiękowienie jest straszne, muzyka w tle kompletnie nie pasująca do tego co się dzieje na ekranie, póki co bardzo daleko tej grze do jednej "z lepszych platformówek tego roku". 

Nawet SucKBoy zrobił na mnie o wiele większe wrażenie i gdybym miał na tą chwilę wybierać, to chyba wole wrócić do zbierania bąbelków. 

 

Patrząc na te wszystkie ochy i achy byłem pewny że twórcy zrobili coś wyjątkowego w gatunku, a gra od samego początku jest mało porywająca. Zagram jeszcze z h i jak się nic nie zmieni to szkoda czasu się męczyć. soul.gif :rayos:

  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest jedynka na sterydach i wszystko, co było do poprawy to poprawiono. Cut scenek faktycznie jest dużo, z tym, że dla mnie to nie wada, bo uwielbiam ten lekko burtonowy styl i Metal Geara :cool: Na razie jestem po 

Spoiler

kasynie

i bardzo, ale to bardzo podoba mi się ta gra.

Odnośnik do komentarza

No pewnie przesadzam przez to że jestem świeżo po skończeniu Ratcheta, porównać oprawy audiowizualnej tych dwóch gier chyba się nie da, różnica z 3 generacji. Pograłem 2h, ta gra mimo fajnie wykreowanego świata nie ma dla mnie nic, co przyciągnęłoby na dłużej. Sterowanie postacią, walka i te moce są po prostu drętwe. 

 

100 razy bardziej wole wrócić do takiej gry jak choćby IT Takes Two, Psychonutsa- nie polecam!

Odnośnik do komentarza

Pograłem i ja. Bardzo fajna gierka. Tak jak Daddy pisał super feeiling platformówek akcji z czasów ps2 i pierwszego klocka polany współczesnym sosem AV.

Jak narazie są dla mnie dwie wady:

1) znowu przegadany i co chwilę przerywany początek jak w jedynce 

2) gram świeżo po skończeniu Ratcheta i pod kątem grafiki, responsywności i rozmachu to faktycznie inna liga.

 

Tak czy siak jest b. dobrze tym bardziej, że jednak jest deficyt takich „większych” gierek.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, drozdu7 napisał:

Włączyłem na dosłownie pół godzinki i jest fajnie. Jedynka mnie ominęła. Ogólny feeling bardzo mi się skojarzył jakoś ze Sly Cooper (btw zawsze bardziej to lubiłem od Jaków i Ratchetów), w weekend trzeba będzie na poważnie przysiąść, to trzeba na spokojnie 

Sly giga koks i pozostałe serie mogą buty czyścić slajowi ( No jak 1 jeszcze był fajny ale potem zyebali)

Screenshot_20210826-075353_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Marudy marudzą, kto ma chwalić ten chwali.

 

Oj będzie grane. :fsg: 

Ciekawe czy kiedyś nadejdzie moment, ze Paulo w końcu cos zagra zanim zacznie się o grze wypowiadać. Może wtedy okazałoby się że trafi niechcacy do tej grupy marudzących...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...