Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta gierka jest niesamowita, mokry sen każdego fana jedynki :banderas: 

Przerywników faktycznie duzo, ale pióro scenarzystów jest świetne, mimika Raza urocza, wszystko ładnie płynie i ogląda się to z przyjemnością.

K R E A T Y W N O Ś Ć poziomów niesamowita, przed chwilą skończyłem póki co najdłuższy (w ktorym nota bene stosunek cutscenek do gameplayu spada do minimum) poziom 

Spoiler

psychodeliczny


i o jenysiu jaki banderas  

Spoiler

ta oprawa AV idealnie oddająca klimat kwasowych tripów, masa smaczków jak charakterystycznie załamujący się dźwięk, nawiązania do okładki dark side of the moon, wrzucanie kolorowych kulek na jezyk, ataki paniki, osadzenie calosci w rame festiwalu, świetne dialogi, przy ktorych osoby majace doswiadczenie w temacie na pewno nie raz sie usmiechna, no kurwancka :banderas:


Im dalej w las tym lepiej, aż się boje co dalej :obama:  Koń zwalony i wracam grać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się, mi też nie działa. Gra na szczęście często sejwuje rozgrywkę, więc jak jest potrzeba szybkiego oddalenia się od konsoli to nie trzeba nadrabiać dużych fragmentów rozgrywki, co jednak i tak nie usprawiedliwia tego, że QR jednym działa, drugim nie, a w ogóle to nie każda gierka go wspiera bo po co komu komfort granka i działający ficzer.

Odnośnik do komentarza
Chyba jesteśmy mniej więcej w tym samym miejscu [mention=63824]Bigby[/mention] bo też dopiero co go skończyłem ;D
 
 
Btw wciąż nie działa mi Quick Resume, chyba nie szanowałem Spencera 

Ja mam 9h i już zbliżam się do finału czuje niedosyt grania więcej przerywników niż grania gra świetna ale za krotka
Odnośnik do komentarza

tak, a przynajmniej tyle mi pokazuje w xboksowej aplikacji na PC

 

staram się wszystko zbierać, ale też nie wykonałem wszystkich misji pobocznych, a podejrzewam, że jeszcze około 2h zejdzie mi z głównym wątkiem, więc myślę, że te 25h potrzebnych na zrobienie wszystkiego, o których wspomina Bigby, jest całkiem prawdopodobne

 

no nie ukrywam - spodziewałem się krótszej gry, ale cieszę się, że się myliłem

Odnośnik do komentarza

Nie jest koniec. Jeszcze kilka dobrych godzin przed tobą.

 

U mnie stuknęło właśnie 16 godzin i strzelam że przy 20 zobaczę dopiero zakończenie.

 

50 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

OK czyli gra ma dużo tzw. duszy? :obama:

 

Potężne pokłady.

 

Z każdym następnym levelem gra staje się jeszcze bardziej zakręcona, a wszystko ma tutaj tak niesamowitą, artystyczną spójność i oryginalność, że niejeden raz będziesz się chwytać za głowę.

 

Na ten moment dla mnie wyraźne GOTY.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...