Skocz do zawartości

Psychonauts 2


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, beardo0 napisał:

To jest cinematic experience, czego więcej byście chcieli?

Platformówki/gry akcji. W Ratchecie też masz duży nacisk na fabułę, ale tam to lepiej robią. Cut scenka i cały lvl mięska. 

 

1 godzinę temu, beardo0 napisał:

Sackboy spoko, ale jednak zbyt generyczny i za bardzo zżynają od Nintendo.

Co jak co, ale to chyba duuuzy plus, że gierka jest podobna do gier królów gatunku. 

 

1 godzinę temu, beardo0 napisał:

A w Ratchecie to zbyt wiele platformera nie uświadczyłem.

Przecież w nowym Ratchecie jest dość dużo skakania (są nawet specjalne poziomy/wymiary tylko polegające na platformach), a jak na ostatnie części to bardzo dużo. Jak narazie zdecydowanie więcej skakania niż w Psycho.

 

Jednak mam nadzieję, że tek jak piszecie im dalej w las to więcej grania będzie. 
 

Odnośnik do komentarza

Proponuje z tymi dyskusjami na temat, Psycho vs Ratchet przenieść się do tęczy albo CW, ten temat niech będzie poświęcony Psychonauts 2 ;) 

 

Wczoraj skończyłem level w kasynie i gra od tego momentu naprawdę się otwiera, więc od tego momentu biegam po hubie zwiedzając zakamarki i odkrywając sekrety, co również daje mi masę frajdy :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

 

Proponuje z tymi dyskusjami na temat, Psycho vs Ratchet przenieść się do tęczy albo CW, ten temat niech będzie poświęcony Psychonauts 2 ;) 

 

No bez przesady. To już nie można porównać gier z podobnego gatunku? Sam sobie przenoś do CW, ja tam np nie wchodzę.

Tym bardziej jakie CW jak tu zestawiamy exa z multiplatformą? 

Odnośnik do komentarza

człowiek wchodzi po prostu rano poczytać o Psychonauts i zamiast tego widzi posty o innych grach, to tak jakby w temacie o Fifie pisać o PESie czy w temacie o Halo pisać o Call of Duty i na odwrót. Dlatego myślę po prostu że jeżeli chcielibyście kontynuować tę dyskusje to warto byłoby rozważyć konytynuowanie jej w innym temacie, niekoniecznie w CW ale w np. w Konsolowej Tęczy. Tyle, nie wiem co w tym oburzającego

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

człowiek wchodzi po prostu rano poczytać o Psychonauts i zamiast tego widzi posty o innych grach, to tak jakby w temacie o Fifie pisać o PESie i na odwrót. Dlatego myślę po prostu że jeżeli chcielibyście kontynuować tę dyskusje to warto byłoby rozważyć konytynuowanie jej w innym temacie, niekoniecznie w CW ale w np. w Konsolowej Tęczy. Tyle, nie wiem co w tym oburzającego

Czy ten sam gościu podkłada głos co Milesowi w Spidermanie MM? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

człowiek wchodzi po prostu rano poczytać o Psychonauts i zamiast tego widzi posty o innych grach, to tak jakby w temacie o Fifie pisać o PESie i na odwrót. Dlatego myślę po prostu że jeżeli chcielibyście kontynuować tę dyskusje to warto byłoby rozważyć konytynuowanie jej w innym temacie, niekoniecznie w CW ale w np. w Konsolowej Tęczy. Tyle, nie wiem co w tym oburzającego

Co roku w tematach FIFY i PESA są porównania obydwu gier, to całkowicie normalne.

 

Nie grałem w 1 Bzduras.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, easye napisał:

To tylko Asax, normalną dyskusja, a ten od razu do CW by szedł. Chyba też dam 2 szansę gierce, po tym co pisze Ludwes, może tylko początek w tej grze jest taki odpychający.:dunno:

 

Nie gwarantuję, że mocniej cię wkręci, ale później dostajesz dostęp do całej miejscówki otaczającej Motherlobe, więc jak lubisz eksplorację z szukaniem sekretów i wykonywaniem drobnych misji pobocznych, to będziesz zadowolony.

 

Misje głównego wątku też wydały mi się jakieś ciekawsze i autentycznie poczułem w pewnych momentach swoista magię. 

 

Jestem już przed ostatnim światem, tak myślę, bo dostałem stosowny komunikat, a bodajże użytkownik Pupcio pytał jakiś czas temu, jak często się tutaj walczy - niewiele, raczej rzadko (ale to dobrze, bo jest średnia mocno). Zdecydowanie więcej jest tu skakania, szukania sekretów, rozmów z npcami i filmików, hehe

 

O ile nic się nie zmieni w ostatnim świecie, to walka jest tu tylko zwykłym przerywnikiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...