Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, tjery napisał:

@balon Wiesz, chodzi mi tylko o to, że jak ja piszę o różnicach w grach na PC kilkunastokrotnie mocniejszym niż PS 4 to mi się wielce dziwisz, że takowe są, a tu nagle widzisz "duże różnice", gdzie mówimy o Cp 2077 na maksymalnie ustawieniach medium bez RT z okrojoną ilością npc i ruchu, który przy wersji PC max wygląda co najmniej generację do tyłu, w sumie nawet nie ma co tu porównywać.

Dalej nie wiem za bardzo o co ci biega , ale domyślam się, że chodzi o to jak tonowałem twoje „spusty” (+ pisanie o tych wszystkich ustawieniach graficznych) nad GoW na PC względem wersji na PS4pro z odblokowanym klatkami do 60 ks (bo taka wersja jest na ps5, to nie jest specjalna edycja jak wersja next gen na PC).

No i co tam mamy głównie różnice w detalach, które widać najlepiej na pauzie i zoomie, które widać głównej na porównaniach lub jak patrzy się na raz na dwie wersje. No nie jest to możliwe w realu.

 

Ja natomiast porównałem Cybera, czyli mega rozmazane  (niepełne 1080p) z ps4 w szarpiących 30ks do dynamicznego 4h w sztywnych 60 ks obecnie na PS5. Gdzie nawet na filmie widać przepaść i nie trzeba pauzować czy zoomować oraz używać specjalistycznego słownictwa aby zobaczyć i wskazać duże różnice :) 

 

Możesz pisać co chcesz, ale dla mnie to sà o wiele większe różnice niż jakieś nowe szadery, czy cienie w GoW (i tak 30ks -> 60 ks to dużo większa różnica niż 60ks -> 120ks). 
 

Napewno są gry, które są większą przepaścią PC>konsole jak właśnie Cyberpunk niż np GoW czy inne sonkowe exy pisane kilka lat temu pod potężne 1,7 tf:yao:

 

EoT

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nowy dzień, pierwsza myśl to odpalić Cyberka. Jest good. :cool: 

Mimo tego całego hejtu przez to wymyślanie redów, że zrobili open world RPG, to jako to, czym ta gra jest, czyli fabularny akcyjniak, jest zajebista. No a klimat to już wyższy level.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Love it or burn it :nosacz3:

Nie dostałem kopniaka w ryj od tego pacza, ale miło widzieć wyższą rozdziałkę (oczywiście tryb z obsranymi 30 klatkami zlewam ciepłym moczem z wiadomych powodów), lepszy draw distance i LoD oraz spory ruch na ulicach. Liczyłem na większy przeskok jakościowy jednak. Mimo tego gram sobie od nowa i jest klawo*.

 

*disclaimer: już na premierę gierka mi się podobała i grając na PC dawałem jej 8/10

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Najlepsze są te wyśmienite dialogi, po prostu poraża mnie jak dobrych scenarzystów mają Redzi. Dla mnie czołówka branży. 

 

Szkoda tylko, że powrót do Night City dopiero wieczorem, bo pracka do 19.

Gra jest bardzo dobra, ale z tymi świetnymi dialogami bym nie przesadzał bo to poziom lub dwa niżej niż wiedzmin. W wątku głównym to jakoś wygląda, ale kontrakty i inne poboczne to słabizna. Na premierę mi się podobało, ale po ponad 50h grania i powrocie po patchu trochę drażni mnie, że mam 2 opcje dialogu, które mało od siebie się różnią a często efekt ich wyboru jest również taki sam.

 

Klimat jest zajebisty i uwielbiam Night City, po patchu wygląda jeszcze lepiej i na pewno spędzę tutaj kolejne kilkadziesiąt godzin czyszcząc mapę. Niestety 100% nie zrobię przez Bug ze zgliczowana i niemożliwą do ukończenia misją, która mi się trafiła.

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się, tylko Wiesiek mógł może się dialogami w zadaniach pobocznych na poziomie tych głównych. Tyle, że to wyjątek, zawsze biorę na poprawke, że side-questy są jedynie dodatkiem, a grę oceniam z perspektywy tego najbardziej dopieszczonego - czyli wątku głównego. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ginn napisał:

Czyli mówicie, że prócz tych cieni, które można zauważyć na obrazkach powyżej, nie ma praktycznej żadnej różnicy? Zastanawiam się, czy grać jak zwierz w tych 30 fpsach.

 

Wyższa rozdzielczość/framerate, poprawa kolorów i polepszono nieco ruch uliczny oraz ilość przechodniów. Nie mam porównania do poprzedniej wersji konsolowej, ale teraz wygląda to naprawdę przyjemnie dla oka. Tylko mam wrażenie, że HDR mleko.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ginn napisał:

Czyli mówicie, że prócz tych cieni, które można zauważyć na obrazkach powyżej, nie ma praktycznej żadnej różnicy? Zastanawiam się, czy grać jak zwierz w tych 30 fpsach.

Odpuść sobie 30 klatek, lepiej gra się w 60. To dynamiczna gierka i płynność ma tu znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...