Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, nero2082 napisał:

edit. zjebane CDPR jest zjebane, kasowanie base PS4 gameplayów jeszcze zrozumiem bo to były rzygi ale tutaj to ja nie wiem co oni chcą

 

 

Jasno dali do zrozumienia, że nie tolerują przedpremierowych gameplayów i streamów. Zresztą jak chyba większość devów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, bluber napisał:

Mankind Divided to była świetna gierka, nie kumam narzekań za bardzo na "sztywność" skoro było to tylko i wyłącznie rozwinięcie Human Revolution i obie gry nie powalały jeśli chodzi o elementy akcji, ale generalnie wszystko po za tym miało naprawdę fajnie zrobione: świat, dialogi, MUZYKĘ, level design oraz tematyka, którą gra podejmowała też idealnie wpisywała się w gatunek. No i Golem :banderas:

 Podpisuje sie nogami i rekami pod ta opinią, to sa bardzo dojrzałe gry i w dodatku świetnie wykonane.  Szkoda ze  squaresoft olal troxhe marketing w przypadku tej serii bo MD sie slabo sprzedala i znowu bedziemy czekac 5 lat  na kolejna cześć:-/ Jak wCP2077 bedzie mi sie grało tak dobrze jak w deusy to.jestem spokojny. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bigby napisał:

 

Jasno dali do zrozumienia, że nie tolerują przedpremierowych gameplayów i streamów. Zresztą jak chyba większość devów.

 

Ja na miejscu CDP walnąłbym takie kary pieniężne graczom, że do końca życia by się nie pozbierali, a internet by się w końcu nauczył, że tak nie powinno się robić. Może nie graczom, ale sprzedawców, lewych sprzedawców co pod ladą sprzedają przed premierą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

 

Ja na miejscu CDP walnąłbym takie kary pieniężne graczom, że do końca życia by się nie pozbierali, a internet by się w końcu nauczył, że tak nie powinno się robić. Może nie graczom, ale sprzedawców, lewych sprzedawców co pod ladą sprzedają przed premierą.

No tak ale weź się teraz procesuj z tymi wszystkimi typami co siedzą w jakiś zatęchłych dziurach na końcu świata. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...