Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, każda gra open world ma sporo bugów, tego nie ma da się ominąć. Myślę, że nie będzie tak źle jak ze Skyrimem na ps3, który nie miał po kilkudziesięciu godzinach działającej funkcji sejwowania, nie przeszkodziło to mu w zdobywaniu masowych tytułów Goty. Tak jest z każdym wielkim RPG, niestety. Mam nadzieję, że obędzie się bez tak poważnych błędów, jak bedzie to poziom Wiedzmina 3 czy takiego Fallouta 4 na premierę to nie przeszkodzi to w ogólnym odbiorze gry. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Moldar napisał:

W przypadku "szybszej" cyfrowej premiery na xboxie dalej wystarczy zmienić region na Nową Zelandię ?

 

Jest napisane że na konsolach północ lokalnego czasu, czyli patent powinien zadziałać. Ale w sklepie ms jest napisane 1am 10.12, wiec zobaczymy czy działa. Ja na wszelki wypadek już w samolocie do NZ ;)

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, Soban said:

No to, że tą grafike z trailerów to zobaczą tylko najbogatszy 1% pece mustard race to wiadome od dawna, ale nie przeszkodzi to pozostałym 99% szczekać, że konsole wstrzymują rozwój xd

 

 

 

ale ból dupy LOL

patrząc na wymagania gry i możliwości DLSS 2.0 to dość dużo ludzi ogra w tej grafie, pytanie tylko czy 1080p/1440p/4K

 

System Requirements

Edytowane przez Labtec
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Bez przesady, każda gra open world ma sporo bugów, tego nie ma da się ominąć.

Nie cierpię takiego usprawiedliwiania. RDR 2 oraz BOTW (i po części także nowe Fenyx Rising) pokazało, że można wydać grę z otwartym światem, która na premierę działa bardzo dobrze i nie wymaga patchowania. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, devilbot napisał:

Może ktoś zamknąć ten temat? Dyskusja o tej obrzydliwej grze stworzonej przez transfobiczny CD Projekt w obozach pracy jest niesmaczna. 

Wszystkie tematy o Cyberpunku na forach growych "in nutshell" :D. Transfobia, bugi, gra na pewno jest chujowa, blablablabla xD.  Btw recenzje chyba o 18stej? Moje oczekiwania nie są duże, 65/100 :D, to wciąż wyżej niż Elex :).  

 

 

Recenzje już dawno przestały mnie interesować, jak dla mnie jedynie warto zobaczyć analizę Digital Foundry pod względem technologii i stabilności gry + może EZA za sam wysoki poziom merytoryczny ich contentu. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, BieŃ napisał:

,,102GB on PS4 lol.

That's 30GB higher than the leaked size. Which means that this is one hefty day1 patch,,

 

Oby :)

Na coś musieli przeznaczyć te dodatkowe tygodnie pracy. Patch day one na pewno istnieje i wersja płytowa na pewno nie posiada tego patcha, ponieważ gra była w tłoczniu już w październiku.

 

Instalka na gog mniejsza niż na ps4, ciekawe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...