Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

opinie z tego co widzę mogą się mocno różnić zależnie od tego czy grana była wersja docelowa (PC), znajomi pół nocy spamowali mnie screenami żeby podkurwić oporowo więc ich opinię znam :p raytracing robi ogromną różnicę, zresztą dark1x z DF już wspomniał na twitterze o tym, że to najlepsze RT na chwilę obecną 

 

artstyle się obroni sam ale gra wygląda spektakularnie tylko na dobrym PC

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra. Poddaję się. Czekam na patcha pod xsx i ogram w wakacje.

Tak jak pisałem, pierwsze 2 godziny był luzik. Ale to co zaczęło się później... O mamo.

- stoję i widzę miasto, odwracam się i widzę pustkę, brak tekstur, brak czegokolwiek
- główny przeciwnik w misji zapadł się nagle pod ziemię, konkretnie
w schody, wystawała tylko głowa, zabiłem go ale na terenie misji nic nie szło nic zrobić, a to co z niego wypadło było gdzieś w schodach. Więc misja nieudana...
- gierka nie załapała, że zrobiłem co miałem zrobić i trzeba było ładować save
- auta spadają z nieba na Twoje auto i nie można się ruszyć w misji

Do tego gra wygląda po prostu mocno srednio. Tekstury nie stały obok 4k. Potrafi spaść nawet z tych 30 fps w trybie jakości.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Jakby kogoś performance na poprzedniej generacji to :obama:

 

 

 

 

Chuj tam, w RDR2 w Saint Denis też momentami 20 fps było :D Mają co łatać, launch na PC spektakularny jeśli chodzi o liczbę kopii, idealnie żeby sprzedać więcej nowych RTXów. Widać, że w bardzo ciężki moment trafili z premierą - z jednej strony musieli to wydać na odchodzącą generację, z drugiej gra musiała działać na next genach, a z trzeciej jeszcze musieli przygotować wersję ultra pod najmocniejsze pecety. Ta ostatnia jak widać była priorytetem i trudno się dziwić, patrząc jak to wygląda. Z moim czasem na gry to i tak zanim przejdę to będzie marzec i 30 patchy później, życie jest za krótkie, żeby czekać teraz rok, aż wyjdzie patch na next geny czy coś. Jutro może was pijany seba w bmw zabić, albo coś równie fajnego. Grajcie i bawcie się (nawet w 15 fps :kaz:).

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Bartg święte słowa <3 

 

Dawajcie znać chłopaki jak tam bazowe ps4 sobie radzi w realu. Ja o 12 jadę po kopię (home office xd), żeby mi się do tej 17 już pościągało co się ma pościągać i siadam na kilka h wieczorem. ZA TO JUTRO. MONSTER. FUZ PIEROGI. IBISZ W GŁOWIE/W PŁYTCE. I JEDZIEMY Z CYBERMYCHĄ w tych 16-22 fps.

 

Ahh przypomną się czasy gta iv, skyrima. Dobrze, że nie przesiadłem się w tej generacji nawet na pro.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się wysiąść z hypetrainu i grzecznie poczekam na przystanku, aż wyjdzie nextgenowy patch.

 

Myślicie, że jest potencjał, żeby nowe konsole dorównały wersji na PC pod względem wizualnym? Patrząc na to, jak gra zażyna Rtxy, mam duże wątpliwości.

 

No i pytanie, czy Niebiescy pójdą po rozum do głowy i wykupią Dolby Vision na PS5.

Odnośnik do komentarza
Just now, Patricko said:

No HDR jest mega słaby. Najgorsze są elementy oświetlenia w jakiś ciemnych korytarzach. Normalnie jedno wielkie mleko na ekranie. 

 

 

Czytałem właśnie sporo porad, żeby albo wyłaczyć hdr całkowicie, albo mega zjechać w dół z jasnościami, na tą chwilę jest podobnie skaszaniony jak w RDR2 na premiere.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj około godzinę na XSX. Graficznie jest lepiej, niż się spodziewałem, 60 fps robi robotę. Przywiązanie do detali jest niesamowite, czuć, że to prawdziwy next-gen. Gdyby nie bugi i inne rozgrzebane gry - wjeżdżałbym w CP, bo widać, że można się zatracić. Miłego betatestowania i do zobaczenia za miesiąc Samuraje!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...