Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, p406 napisał:

Wow, to dopiero był projekt klasy AAA. Ale odkładając ironię na bok - gratuluję. Koniec OT.

 

Jak coś, to w creditsach mam jeszcze Assassin's Creed: Origins, Ghost Recon: Wildlands i South Park: The Fractured But Whole :D

Ale biznes is biznes. 

Kto czyta ten temat dłużej widzi, że przed premierą bardzo gorąco kibicowałem CD Projekt RED, dlatego tak wielkie jest moje rozgoryczenie. I nawet nie z uwagi na rozczarowanie samą grą, co przede wszystkim polityką firmy, która hipokryzją sięga poziomu najlepszych wzorców z naszych rządowych mediów. 

Edytowane przez BrandonLee_z_TheCrow
Odnośnik do komentarza

Jak sie na spokojnie zastanowic to fabularnie taki Deus Ex HR byl lepszy. Calkowicie pomijajac temat technikaliow to i tak mamy gierke taka 6/10 ktora nie oferuje w zasadzie nic, nawet nie to ze nic nowego, po prostu pusty swiat.

Niezle musieli sypnac groszem za te cala kampanie reklamowa typeczkom co pierdola ze nigdy nie grali w nic lepszego, nawet Stanowski z weszlo cos tam nagrywal o tej grze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Donatello1991 said:

Tak się dzieje jak się świnie do koryta dobrały i kasę poczuły. Przecież tam jest na pewno masa ludzi, którzy chcieli to skończyć jak trzeba se swoję dwizją " wyjdzie jak będzie gotowe ", ale niestety szefowie często dokonują absurdalnych decyzji kiedy mamona świeci ostro w oczy. 

No właśnie, zaczęło się od hasła "coming when it's ready" i zachwycanie się marketingiem Fallouta 4, który wyszedł ledwie po pół roku od zapowiedzi. A skończyło na 2,5 letnim nakręcaniu hype i 3 przełożeniach daty premiery, co stoi w całkowitej opozycji do tego, co napisałem w peirwszym zdaniu. To pośmiewisko, którym się teraz stali niech się przysłuży do reorganizacji firmy i zmiany myślenia przez zarząd, bo to, że są w stanie zrobić dobrą grę nikt nie ma wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

 

Bank PEKAO SA. Wypuściliśmy przedwczoraj nową wersję Peopay. DZIAŁA. Pozdrawiam.

Chuja działa! Od czasu nowej wesji PoPay (tej z nowym designem itp.) w analizie historii ciąglę zapisuje mi filtr roczny, nawet gdy go zmieniam. Jak tylko cofne się w którymkolwiek momencie to moje filtrowanie się znów usuwa i wskakuje roczny. Zupełnie jak ustawienia w CP2077.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, WisnieR said:

Chuja działa! Od czasu nowej wesji PoPay (tej z nowym designem itp.) w analizie historii ciąglę zapisuje mi filtr roczny, nawet gdy go zmieniam. Jak tylko cofne się w którymkolwiek momencie to moje filtrowanie się znów usuwa i wskakuje roczny. Zupełnie jak ustawienia w CP2077.

 

Its not a bug its a feature

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, WisnieR said:

Chuja działa! Od czasu nowej wesji PoPay (tej z nowym designem itp.) w analizie historii ciąglę zapisuje mi filtr roczny, nawet gdy go zmieniam. Jak tylko cofne się w którymkolwiek momencie to moje filtrowanie się znów usuwa i wskakuje roczny. Zupełnie jak ustawienia w CP2077.

 

To ja mam jakiegoś farta bo żadnych bugów nie mam w apce,  nigdy mi nie scrashowała, bawię się z nią doskonale i w ogóle to chyba apka roku 2020.

A pozatym nie oceniaj apki przed patchami. Zrobią crunch i będzie gitarka. No chyba że masz słaby telefon - no ale chyba nie oczekiwałeś że będzie Ci apka działać normalnie jeśli nie masz iphone 12 max pro? /s

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ja nawet nie chcę wiedzieć, jakie to musi być uczucie, gdy kupujesz limitowaną konsolę Xbox One z CB2077, odpalasz grę na premierę (siedząc jeszcze w dedykowanych ciuchach), a tam... wiadomo co. 

Swoją drogą - naprawdę żal mi teraz rzeźbiarzy kodu CD Projekt RED, którzy nie będą mieli życia przez najbliższy rok. Czekam, aż ktoś się zwolni i wszystko wyśpiewa w mediach. 

 

akurat to był Xbox One X, gdzie gra chodzi lepiej niż na PS4 Pro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Labtec napisał:

Nudzisz trochę kolego już

Trochę? Gościa nie da się czytać tak jak kilka innych osób w tym temacie. Nie chce mi się wertować wszystkich stron w tym temacie ale posprzątał już ten chlew u siebie czy nie?

 

Co do gry. Na liczniku mam ponad 20 godzin, fabularnie mam nadzieję, że jestem dość niedaleko bo jest zajebiście i chcę żeby fabuła trwała jak najdłużej ale obawiam się, że przejście jej zajmie mi znacznie krócej niż przejście Wiedźmina 3. Fabuła to było moje największe oczekiwanie względem C2077 i jak na razie jest spełniane, zdecydowanie. Podobają mi się i mocno wciągają zadania poboczne jak min. Delamain. Postacie są świetnie zarysowane nawet jak spędzamy z nimi raptem parę minut, cedeepowska szkoła mocno widoczna. Oj dużo dobrego mogę o tej grze napisać. Między innymi to, że wygląda świetnie.

 

WHAAAAT? Typie graasz na PS4 i takie gówno piszesz? Co ty bierzesz? Ano nic. O technikaliach zostało napisane i prześmiane już wszystko, gra w dniu premiery wyglądała po prostu źle na PS4 i PS4 Pro (na którym gram) i ja dokładnie też miałem takie wrażenie. Grając od rana w czwartek byłem zniesmaczony i miałem trudności w ogóle skupić się na prologu bo cały czas przyglądałem się ząbkom (brak AA to chyba najbardziej denerwująca mnie rzecz w grafice jak nie domaga) i rozmazanym teksturom. Pro nie ma takich problemów ze spadkami płynności więc to mi w zasadzie w ogóle nie doskwierało. Pojawił się patch 1.04, który wyraźnie poprawił AA i jakość tekstur i zaczęło to iść w dobrą stronę. Silnik redów ma duży problem ze streamingiem obiektów i tekstur i tutaj jest to dużo bardziej widoczne niż w W3 gdzie nie poruszaliśmy się z taką prędkością i gra miała więcej czasu na wczytanie wszystkiego. Jeżeli jednak damy grze chwilę, żeby wszystko się załadowało to wygląda to naprawdę zacnie. Nocą klimat wylewa się z ekranu najbardziej i jak odpalił mi się klimat Blade Runnera 2049 w pewnej misji fabularnej na ulicy Jing Jing to chodziłem i cały czas się rozglądałem. Klimat i art design jest CUDOWNY.

 

Gra niestety powinna zostać jeszcze raz przełożona na wiosnę, a CDPR powinien był skupić się na dopracowaniu wersji konsolowych i bugów bo w żadnej grze na tej generacji nie było ich tak wiele. Nawet Rockstar i Ubisoft się chowają.

 

Jest jeszcze jedna rzecz która nie przestaje mi imponować jak CDPR to zrobiło - płynność gameplayu wbudowana w świat gry. Nie wiem jak inaczej to opisać, ale wchodzisz do budynków, podchodzisz do NPCtów bez żadnego ładowania i po prostu z nimi rozmawiasz. Obok tego dobrze przedstawiony jest widok z pierwszej osoby (ostatnio w grze z otwartym światem tak podobał mi się on w Dying Light) i immersja świetna. Tak jak po Wiedźminie 3 wiele gier kopiowało mnóstwo jego elementów (Assassin's Creed: Dziki Gon) tak po C2077 mam nadzieję, że więcej gier tak zaprojektowanych się pojawi.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, Voytec napisał:

Trochę? Gościa nie da się czytać tak jak kilka innych osób w tym temacie. Nie chce mi się wertować wszystkich stron w tym temacie ale posprzątał już ten chlew u siebie czy nie?

 

 

Och, kucowa pyskówa się zaczyna. Tak, pokój posprzątany. Koledzy pojechali. Co z tego, skoro w Cyberpunku dalej burdel.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...