Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to akurat dobrze zrobili, oby inni brali przykład i pokazywali tylko początek gry, a reszta niech będzie do odkrycia przez graczy. A nie że czasem w trailerach innych gier się pojawiają sceny z finałowych walk albo lokacji z końca gry. Jedyną głupotą było że przed premierą pokazali że

 

Spoiler

Jackie umiera

 

Bo to było jednak zaskakujące, gdyby się wcześniej na prezentacjach nie pojawiło.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

oszustwo

 

upadek cdpu

 

koniec gamingu

 

zawod generacji

 

 

 

niektorzy to widze niezle odlecieli tutaj z tekstami, prawie tak daleko jak ci, ktorzy spodziewali sie tego, ze past geny udzwigna takiego molocha, jakim jest cyber. to bylo do przewidzenia, ze redzi zapedzili sie z ambicjami i jedyna sluszna opcja bedzie wziecie tego na peceta albo na next gena. ja specjalnie xsx kupilem ze wzgledu na cyberpunka i gra smiga tam chyba lepiej, niz wiesiek mi smigal 5 lat temu na ps4 and i am having a blast. gra generacji to to nie jest i nigdy byc nie miala, nerdy same rozdmuchaly hype do granic mozliwosci, ale jest napewno bardzo dobra, jak na swoje klimaty to wybitna i tylko czekac na dodatkowy kontent i usprawnienia. bedzie grania do wakacji lekko. szacun dla cdpu, bo zgolic kase od tylu frajerow na raz to trzeba miec jaja. samemu sobie takie cuda na kiju nastrugac i to jeszcze na 7 letnich sprzetach i jeszcze zaplacic za swoj zawod xd

 

 

poki co, jedyne, co mnie drazni to glupi perk "knife thrower" ( czy cus), crafting potraktowany po macoszemu (nie zeby byl niezbedny i musial byc niezwykle dobry, ale moglby byc lepszy) i male problemy z difficulty curve na very hard (chociaz to tez zalezy od buildu).

Edytowane przez Andżej
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Andżej napisał:

oszustwo

 

upadek cdpu

 

koniec gamingu

 

zawod generacji

 

 

 

niektorzy to widze niezle odlecieli tutaj z tekstami, prawie tak daleko jak ci, ktorzy spodziewali sie tego, ze past geny udzwigna takiego molocha, jakim jest cyber. to bylo do przewidzenia, ze redzi zapedzili sie z ambicjami i jedyna sluszna opcja bedzie wziecie tego na peceta albo na next gena. ja specjalnie xsx kupilem ze wzgledu na cyberpunka i gra smiga tam chyba lepiej, niz wiesiek mi smigal 5 lat temu na ps4 and i am having a blast. gra generacji to to nie jest i nigdy byc nie miala, nerdy same rozdmuchaly hype do granic mozliwosci, ale jest napewno bardzo dobra, jak na swoje klimaty to wybitna i tylko czekac na dodatkowy kontent i usprawnienia. bedzie grania do wakacji lekko. szacun dla cdpu, bo zgolic kase od tylu frajerow na raz to trzeba miec jaja. samemu sobie takie cuda na kiju nastrugac i to jeszcze na 7 letnich sprzetach i jeszcze zaplacic za swoj zawod xd

 

 

poki co, jedyne, co mnie drazni to glupi perk "knife thrower" ( czy cus), crafting potraktowany po macoszemu (nie zeby byl niezbedny i musial byc niezwykle dobry, ale moglby byc lepszy) i male problemy z difficulty curve na very hard (chociaz to tez zalezy od buildu).

 

Ja tam czekałem 7 lat na ta grę, bo klimaty cyberpunkowe nie są tak popularne jak klimaty fantasy(miecze i średniowiecze). Mało gier wychodzi w tych klimatach, chodzi mi o tytuły AAA. Platforma docelowa gry była PS4. Oceny wersji PC w dniu premiery 90% metacritic. Moja druga gra w życiu kupiona w dniu premiery, bo sugerowałem się ocenami z wersji PC.  Poza tym ufałem CDP. Była firmą może nie na równi z Naughty Dog lub Rockstar, ale Activision i EA to tez nie tak  niska liga. Nazywanie ludzi frajerami Ci co kupili jest trochę nie sprawiedliwe. Wina jest całkowicie po stronie CDP. Nie każdy jest takim ekspertem i fachowcem jak ty. Wg. mnie ludzie maja prawo czuć się oszukani.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Staram się grać po troszku - mimo wszelkich przeciwności...

 

Jest potencjał pod tą masą gówna. Fajny polski dubbing (od którego zazwyczaj stronię), ciekawy świat i totalna fuszerka na modłę bethesdowych dziadów :yao:

 

Wielką krzywdę wyrządził jakiś kutasiarz w gajerku tam na górze. Zarówno nam graczom jak i ludziom, którzy jednak poświęcili trochę pracy przy tym projekcie.

 

Ja im tego nie zapomnę...

Odnośnik do komentarza

Kolejne posiedzenie za mną (PC master race):

 

Oby więcej takich kaszanek jak Cyberpunk  ,36h za mną , ta gra ma w sobie to coś, jak poświęcimy jej wystarczająco dużo czasu. Niesamowity art-style, można się wczuć w to miasto. Bugów nawet jakby mniej im dalej w story, naprawdę nie jest źle pod tym względem (opinie w internecie to chyba lekka przesada?). Jedno muszę przyznać, questy poboczne robią robotę również. Kupiłem też wreszcie parę fur i nie wiem czemu tak mało ludzi o nich wspomina, ale fury jakie można kupić dla V są zrealizowane lepiej niż w niejednej samochodówce. Każda! ma swoje wnętrze, a jest ich na pewno ponad 20, jak nie lepiej. Ten element dopracowali do perfekcji i jest z tego sporo frajdy. 

4.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Te graficzne przerażające bugi miałem właśnie dziś, przed chwilą, a mianowicie rozciągające sie palmy, wiało jak w Velen xd po drodze (71h) napotkałem tylko jeden taki który mi zaszedł za skórę - popsuty quest (pisałem o tym, babeczka nie odbiera) i to na tyle. Wierzę, że te błędy są losowe i przypadkowe a ja jestem wybrańcem ale robienie takiej jazdy o palme? Fruwające auto? Nie takie rzeczy widziałem w GTA V. A właśnie takie małe rzeczy są upcalowane na reddicie do rangi spierdolonej gry. Widziałem i czytałem i glitchach naprawdę psujących postęp nawet na PC i to są problemy za które trzeba cisnąć autorów a nie że auto odleciało albo palma sie wygła xd Gra jest naprawdę warta obadania, no ale lepiej po patchach do niej podejść, nawet na PC bo kilka razy miałem stan przedzawałowy jak wszedłem zapisać gre a tam pusto jak w głowie Sarkessianowej

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Nowy bug z repro 100%, jak wam złapie po gigu czekpointa jak jestescie w locie autem to po wczytaniu tego sejwa auto jest zawieszone w powietrzu razem z nami, ale mozemy wysiasc xd

BTW wie ktoś jak zdobyć hacka na zdalne detonowanie granatu do aczika? Na yt jakieś kocopoły gadają, albo pokazują jak przejść tutorial

 

Dobrze, że jest ten glitch na pieniądze, bo w miare szybko poszła luta z acziwem za wszystkie auta. Bez tego nie mam pojęcia jak ostro trzeba by grindować by to wbić, bo suma to prawie 2mln za całość :/

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam że żeby zmienić kamerę w aucie na zewnętrzna musze wcisnąć prawo, przytrzymać zmianę stacji radiowej, poczekać 5-10 s aż się załaduje lista stacji i cyk już kamerka się zmienia jak należy. Albo nie. Zależy jaki gra ma humor.

Swoją drogą czy to że raz założony celownik już zostaje na zawsze na tej pukawce to bug czy feature? Ja przez to odpuściłem sobie to calkowicie bo po co skoro broń wymienię na inny random loot za 10 min.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie gram i w sumie to kompletnie nie wykorzystali elementow parkouru. Jest mnostwo miejsc gdzie mozna sie wspiac, biegac po dachach, skakac po balkonach, przebiegac nad ulica po jakis grubych kablach. Nawet jak na pierwszy rzut oka wydaje sie ze nie da rady gdzies wejsc to wystarczy podstawic auto i z niego wskoczyc. Czasami zmuszaja nas do kombinowania jak np zamkniete drzwi gdzie nie mamy wystarczajaco umiejetnosci i trzeba szukac okna ale to i tak za malo. Az sie prosi o jakies misje w tym stylu.

 

Moze w dlc :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schabek napisał:

Tak sobie gram i w sumie to kompletnie nie wykorzystali elementow parkouru. Jest mnostwo miejsc gdzie mozna sie wspiac, biegac po dachach, skakac po balkonach, przebiegac nad ulica po jakis grubych kablach. Nawet jak na pierwszy rzut oka wydaje sie ze nie da rady gdzies wejsc to wystarczy podstawic auto i z niego wskoczyc. Czasami zmuszaja nas do kombinowania jak np zamkniete drzwi gdzie nie mamy wystarczajaco umiejetnosci i trzeba szukac okna ale to i tak za malo. Az sie prosi o jakies misje w tym stylu.

 

Moze w dlc :reggie:

Perki są od tego ,podwojny skok . A co do reszty ...no tu jest problem jeden -czas.

Do tej gry można dać jeszcze wiele rzeczy ,zawartości ,mam wrażenie że nigh city to jak na razie taka baza gdzie CDP.moze walnąć wszystko co zechce ,dali tyle ile mogli a i tak brakło im czasu aby to wszystko zgrać i aby działało jak należy. Podejrzewam że musieliby mieć drugi zespół 350 osób aby wszystkie te elementy spasować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...