Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, stoodio napisał:

 

Tajemnicą poliszynela jest, jak taki potworek przeszedł pozytywnie przez proces certyfikacji.

 

Z tego co mi się o uszy obiło to nie, ta ostatnia obsuwa o trzy tygodnie to podobno wynik braku certyfikacji na konsole. Wybłagali i obiecali w ten dodatkowy czas poskładać do kupy, wyszło jak wyszło.

 

To w gruncie rzeczy dobry znak, jest nadal nadzieja że na konsole nie trafi wysryw gierek early acces których nikt nie ma zamiaru kończyć.

Pracownicy CDP Red na pewno się ucieszą na wieść o tym że świāt jednak nie będzie.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Emdoha napisał:

Według mnie certyfikacja Sony to trochę wydmuszka, dajemy słowo - okej macie certyfikacje. 

 

Zastanawia mnie teraz jak będzie wyglądała sprawa patcha , będzie on niedostępny dla posiadaczy fizycznych kopii ?wie ktoś jak to wygląda ?

A czemu ma być niedostępny? To że gra jest usunięta ze sklepiku nie znaczy, że jest w ogóle niedostępna na serwerach Sony. Można ją ściągać jak i pobierać kolejne patche.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, stoodio napisał:

 

Tajemnicą poliszynela jest, jak taki potworek przeszedł pozytywnie przez proces certyfikacji.

Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze parę lat temu żeby przejść certyfikację zwracało się bardziej na funkcjonalność gry (czy przyciski działają jak trzeba, są trofea itp.) niż na bugi, no chyba że to były rażące criticale albo blockery (nie można było przejść gry). Pewnie przy certyfikacji został ukończony tylko główny wątek który jakoś działał i cyk wrzucamy na PS Store, bo jeśli Life of Black Tiger może być do kupienia to CP2077 też, tym bardziej że w tym samym dniu była premiera na PC gdzie chyba jeszcze mniej przejmują się jakością gier (patrząc na ilość crapów na steamie). Mam nadzieję że to się zmieni albo przynajmniej zmienią się kwoty za ponowne certyfikacje dla dużych firm i będą zależne od ich dochodów, może wtedy bardziej się postarają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...