Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, schabek napisał:

Ciekawe kiedy te klamliwe szuje wypuszcza kolejnego patcha. Juz przynajmniej 3 dzielnice sa nie do skonczenia przez zbugowane kontrakty.

Angy joe cos pier.dolil, ze pacz w styczniu bo pracownicy cdp ida na przerwe swiateczna i nie beda w tym okresie klepac latek. Kolejny w lutym. Ale czy to prawda i skad to wzial to nie wiem.

 

Takze w sylwestra jak gracie w gre to raczej nie w CB.

Odnośnik do komentarza

Święta, potem sylwester, wiosna, wielkanoc, lato, urlopy i tak minie sobie kolejny rok. Może w czasie siorbania barszczu ich olśni, że wydali kasztana.

 

Przynajmniej jeden poważny dylemat mam z głowy. Podjąłem decyzję, by przerwać rozgrywkę do czasu posprzątania przez Redów tego technicznego bajzlu i jedynie zastanawiałem się, czy zacząć wówczas od nowa, czy jednak kontynuować obecną rozgrywkę. Chciałem dzisiaj sprawdzić na jakim jestem etapie (wczoraj w szale po kolejnym bugu wyłączyłem od razu konsolę) i problem z głowy. Wywaliło mi sejwa w kosmos :kaz: :reggie:

Odnośnik do komentarza

Timeline prac obecnie wygląda tak. W piątek(pierwotnie miał być jutro) wjeżdża hotfix 3, a w połowie stycznia hotfix 4. Pamiętajcie, że to jest cały czas patch 0. Patch 1(tutaj też hotfix jakiś się pojawi), który będzie dużo większy(już kombinują ze smart upscalingiem na konsolach) trafi w ostatnim tygodniu stycznia, a patch w ostatnim tygodniu lutego. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mejm napisał:

Angy joe cos pier.dolil, ze pacz w styczniu bo pracownicy cdp ida na przerwe swiateczna i nie beda w tym okresie klepac latek. Kolejny w lutym. Ale czy to prawda i skad to wzial to nie wiem.

 

Takze w sylwestra jak gracie w gre to raczej nie w CB.

 

Nie no, wydaje mi sie ze rzuca cos wczesniej, przynajmniej zeby dalo sie ukonczyc popsute misje. Jakies info o 7 dniach od tej notki z przeprosinami bylo.

 

A jak nie to szkoda nawet kurwowac na nich

Odnośnik do komentarza
Timeline prac obecnie wygląda tak. W piątek(pierwotnie miał być jutro) wjeżdża hotfix 3, a w połowie stycznia hotfix 4. Pamiętajcie, że to jest cały czas patch 0. Patch 1(tutaj też hotfix jakiś się pojawi), który będzie dużo większy(już kombinują ze smart upscalingiem na konsolach) trafi w ostatnim tygodniu stycznia, a patch w ostatnim tygodniu lutego. 
Pozdrów tam te dobre mordeczki z cdpr jak będziesz miał opcję xD
Odnośnik do komentarza

Nawet takie podstawy jak zmiana języka na PC, wsparcie wszystkich rdzeni na procesorach AMD czy zmiana języka tylko dla napisów(obecna wersja zapamiętuje tylko jaki masz dubbing i po każdym włączeniu gry nadpisuje resztę) czy wyłączenie AA nie jest poprawnie zrobione i trzeba modami (na szczescie juz jakis ziomek sobie klepie po godzinach i to ponaprawiał, wiec sam nie musiałem grzebać, bo po ch** tracić czas) lub jebać się z config filem. To jest niepojęte dla mnie jak można tak bardzo proste rzeczy popsuć. Takiego niedbalstwa przy grze AAA jeszcze w życiu nie widziałem. Nie wiem co tam u nich w firmie musiało być nie tak, przeciez PC to ponoc platforma docelowa była, a to sa naprawde proste rzeczy,  które ludzie zapamiętają. Timeline prac to oni mieli sobie układać 48 miesiecy temu, a nie teraz, teraz to juz ludzie grę ukończą, a niesmak pozostanie. To nie gra MMO albo wersja alfa Staz Citizen. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Komar napisał:

 

Bez przesady. Przecież to kapiszon jest z jakąś gównogierką, która także na Steamie nie jest dostępna.

Może ktoś mi napisać o czym mowa bo cały dzien grałem w CP i jestem trochę nie na czasie.

Btw watek Panam jest mega poprosze dlc z nią,płacę pisiont złotych i składam preorder. 

spacer.png

 

Edytowane przez kudlaty88
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Ja wiem tylko jedno, że internet w świecie gierkowym dawno takiego (pipi)ca nie miał od czasu No Mans Sky. Baa, nawet NMS to pikuś przy tym, co teraz ten CB2077 robi w większości tematach.
No mans sky to też świetny przykład jak grę poprawili po premierze,mocno wątpię w podobna sytuację z cp2077 ale czas pokaże xD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...