Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Nie wiem, kumpel jak u mnie był w weekend twierdził, że ta wielka słoneczna łuna, którą strzela obraz, to jest zjebany ray-tracing, który został z wersji pecetowej. I dzisiaj grał, i twierdzi, że to zniknęło. 

To niezły kumpel, pozdrów tam wariata.

 

Quest z 

Spoiler

Rouge

był wyśmienity, zwłaszcza jak kojarzy się umiejscowienie tej postaci w CP2020 :banderas: Dzisiaj kończę gierkę i trochę mi smutno z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

To niezły kumpel, pozdrów tam wariata.

 

Quest z 

  Pokaż ukrytą zawartość

Rouge

był wyśmienity, zwłaszcza jak kojarzy się umiejscowienie tej postaci w CP2020 :banderas: Dzisiaj kończę gierkę i trochę mi smutno z tego powodu.

 

Ile godzin ci zajęło?

 

U mnie wczoraj pękło prawie 40 godzin, a mapka i dziennik jeszcze zawalone zadaniami. Niektore poboczne wątki są bardzo rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bigby napisał:

Ile godzin ci zajęło?

Na razie 27h, ale olałem sporą część side questów z jednego względu - chcę zrobić drugi playthrough na XSX i porównać, czy faktycznie wersja konsolowa jest tak tragiczna względem PC jak niektórzy tutaj to przedstawiają. Tam już wjadę na grubo i z robieniem czego się da z aktywności pobocznych :)

Odnośnik do komentarza

dziwne ten koncept z kupowaniem każdego auta, szczególnie ze najszybsze auto i tak stoi w kontenerze i trzeba tylko do niego wsiąść i zostaje przypisane do nas

 

 

a najfajniejsze auto tez z misji dostaniemy

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653349116651339568/0200D371A6C62C87CAA646DE3CF0B05DF430517C/

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, MYSZa7 said:

gdzie, co, jak? jaki kontener?

 

Rayfield Caliburn

 

Spoiler

3 dni po misji Ghost Town z Panam wracasz do jaskini gdzie walczyłeś z Nash i tam będzie stal w kontenerze

 

1660 koni mechanicznych

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653349028788027814/5DB576F5F72D185D0E2B1FED06586344E58C1439/

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie chcę wiedzieć, jakie to musi być uczucie, gdy kupujesz limitowaną konsolę Xbox One z CB2077, odpalasz grę na premierę (siedząc jeszcze w dedykowanych ciuchach), a tam... wiadomo co. 

Swoją drogą - naprawdę żal mi teraz rzeźbiarzy kodu CD Projekt RED, którzy nie będą mieli życia przez najbliższy rok. Czekam, aż ktoś się zwolni i wszystko wyśpiewa w mediach. 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, BrandonLee_z_TheCrow said:

Propaganda sukcesu. Ciekawe, ile byłoby, gdyby uwzględniano zwroty.

Drogi użytkowniku. Krytyka merytoryczna jakże zasłużona tej gry i firmy jest tu jak najbardziej wskazana i mile widziana. Jednakże forma "zdartej płyty" z Twojej strony wskazuje, że chodzi tu o coś więcej chyba. Urażone ambicje? Odrzucili Twoje CV? Zwolnili Cię? Pracujesz jeszcze w branży? Jeśli tak to gdzie? Jeśli nie to czemu? Pozdrawiam i miłego dnia życzę :empathy:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, p406 napisał:

Drogi użytkowniku. Krytyka merytoryczna jakże zasłużona tej gry i firmy jest tu jak najbardziej wskazana i mile widziana. Jednakże forma "zdartej płyty" z Twojej strony wskazuje, że chodzi tu o coś więcej chyba. Urażone ambicje? Odrzucili Twoje CV? Zwolnili Cię? Pracujesz jeszcze w branży? Jeśli tak to gdzie? Jeśli nie to czemu? Pozdrawiam i miłego dnia życzę :empathy:

Bank PEKAO SA. Wypuściliśmy przedwczoraj nową wersję Peopay. DZIAŁA. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki jest tu sens kupowania pojazdów, ubrań i broni. To wszystko wpada za free, chyba że ktoś chce mieć wszystkie autka. 

Mam jakąś fartowną serię, bo nie mam bugów czy zwiech uprzykrzających granie. 

I wciąga to coraz bardziej. Gdyby tylko grafika była nextgenowa byłoby o wiele lepiej. 

No i zdobyłem Quadre i pukawke z trailera 

EpbQcu_XUAAvtJQ?format=jpg&name=large

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...