Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

banda oszustow.....Miala byc gra dekady jest crap dekady.Dziwie sie ludzia ze to kupuja w tej chwili..Archaiczna gra ktora torche przypomina czsami ps2 swoimi bzdurami i cala oprawa.Tak naprawde kazdy kto to chwali szkodzi przyszlosci czyli godzi sie na bylejakosc w przyszlych produkcjach innych producentow.G zawiniete w za(pipi)isty marketing na poziomie bardzo slabym jezeli widziec jakis plus to jedynie ilosc bugow codziennie na you tube naprawde mozna sie usmiac...

Odnośnik do komentarza

Jak duży jest teren gry? Ile zajmuje przejechanie całości samochodem? Nigdzie nie widziałem konkretnej informacji na ten temat, a ciekawi mnie najbardziej.

Na materiałach, które oglądałem cały czas przewijają się te same miejsca i rodzą się moje obawy co do wielkości gry.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Jak duży jest teren gry? Ile zajmuje przejechanie całości samochodem? Nigdzie nie widziałem konkretnej informacji na ten temat, a ciekawi mnie najbardziej.

 

 

Próbowałem wczoraj sobie to sprawdzić, ale po chwili jazdy w jednym kierunku gra nie wczytała drogi a ja wjebałem się pod mapę.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

Jak duży jest teren gry? Ile zajmuje przejechanie całości samochodem? Nigdzie nie widziałem konkretnej informacji na ten temat, a ciekawi mnie najbardziej.

Na materiałach, które oglądałem cały czas przewijają się te same miejsca i rodzą się moje obawy co do wielkości gry.

Szczerze to ta mapka nie jest jakaś przesadnie duża. Powiedziałbym, że w sumie jest idealna i jak wczoraj miałem do przejechania 5 km według licznika (normalnie więcej bo to pokazuje odległość do celu w linii prostej) to zajęło mi to kilka minut. Dzisiaj mogę się przejechać z jednego końca na drugi i sprawdzić, obstawiam, że nie więcej jak 15 minut. 

Odnośnik do komentarza

Też chciałem wczoraj sprawdzić ile zajmie przejechanie mapy, wezwałem furacza, zatrzymał się 200m ode mnie, mówie dobra Tesla też nie jest idealna jeśli chodzi o autonomię, idę. Zacząłem iść, auto nagle ruszyło, przejechało mnie na pełnym gazie i zatrzymało się za kolejne 200m. Podszedłem do niego, chce wsiadać odpaliła się animacja wyrzucania niewidzialnego kierowcy zza kółka :yao:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, narwaniec napisał:

banda oszustow.....Miala byc gra dekady jest crap dekady.Dziwie sie ludzia ze to kupuja w tej chwili..Archaiczna gra ktora torche przypomina czsami ps2 swoimi bzdurami i cala oprawa.Tak naprawde kazdy kto to chwali szkodzi przyszlosci czyli godzi sie na bylejakosc w przyszlych produkcjach innych producentow.G zawiniete w za(pipi)isty marketing na poziomie bardzo slabym jezeli widziec jakis plus to jedynie ilosc bugow codziennie na you tube naprawde mozna sie usmiac...

Bez przesady. 

Gra jest bdb. Gdyby nie dali du...z bugami, a co za tym idzie patchem day1 44 GB i kolejnym 16 gb, to byłby to tytuł spokojnie na 8-9/10. 

Fabuła nie jest jakimś cudem, misje w większości przypadków są znane z setek gier rpg, ale to jest mocna gra. Ma swoje momenty (niektóre misje fabularne, poboczne, bohaterowie czy relacja z Johnym).

O wiele bardziej bym chciał zobaczyć jej kontynuację niż Wiedźmina 4. 

Świat został wykreowany bezbłędnie. Jest świetny i chcę się go chłonąć. 

  • Plusik 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, marcinwks said:

Bez przesady. 

Gra jest bdb. Gdyby nie dali du...z bugami, a co za tym idzie patchem day1 44 GB i kolejnym 16 gb, to byłby to tytuł spokojnie na 8-9/10. 

Fabuła nie jest jakimś cudem, misje w większości przypadków są znane z setek gier rpg, ale to jest mocna gra. Ma swoje momenty (niektóre misje fabularne, poboczne, bohaterowie czy relacja z Johnym).

O wiele bardziej bym chciał zobaczyć jej kontynuację niż Wiedźmina 4. 

Świat został wykreowany bezbłędnie. Jest świetny i chcę się go chłonąć. 

 

Gra jest bdb? Skąd bierzesz tak mocne dragi?

 

+ Review ze steama które trafia w sedno. Gra jest wydmuszką:

 

"Janky. If I can describe it with one word.

8 years of hype to launch what looks like an Early Access game.

It's glitchy, it's buggy, it doesn't run well unless you have an RTX card and DLSS enabled. And that's barely passable.

But those can eventually be fixed.

The core of the game, the massive open world, is incredibly superficial, with nothing to do in it. CDPR crafted a beautiful, detailed world, with braindead AI and overly simplistic gameplay.

There's no roleplaying involved like you would find in Deus Ex. There's no extracurricular activities that doesn't involve shooting a bunch of bad guys like you would find in Red Dead Redemption 2. You won't find tight gunplay like you would see in Destiny 2.

The AI completely lacks any sort of intelligence. Enemies rush you without the sense of self-preservation. Oftentimes standing there letting you blast them in the face. Cops spawn literally yards behind you without any chase, or any threat. Walk a block down and they completely forget you exist. No bounty on your head, no search and apprehend procedures. But stand next to them for 3 seconds and they'll shoot you on sight.

Really, there's not much to do except shoot things. Guns feel impactful enough, if you use revolvers or tech weapons, and melee combat is passable. You can go for a stealth or hacking approach, but those don't feel as good as just pulling the trigger on some thugs. Hacking is just pointing your reticle at someone, and then make a selection from the menu. And depending on what you chose, sparks just fly out of their head. That's it.

The story is engaging, yet forgettable. This is a cyberpunk setting, but it's in appearances only. There's all these talks about megacorporations taking over the world, but only one corporation takes center stage. There's no political intrigue, no conspiracy theory that actually turns out to be true, no investigation into a greater mystery. Keanu Reeves is literally taking your breath away and you go out to make sure that doesn't happen.

Your personal backstory is forgettable. It's literally 20 mins long, and your entire introduction to Night City is a montage. CDPR failed the show, don't tell aspect. They could've squeezed in a few good hours of character development and worldbuilding with the opening hours. Instead, you get taken straight into Night City, told to care about certain things, and want to have this lofty ideal of becoming a living legend for some unknown reason. You don't have a story to tell, there's a story being told to you.

The characters definitely carry the narrative, from Silverhand's personal vendetta, to Panam's sense of belonging, and Takemura's strong honor code.

Regardless, I did enjoy this game. But there's so many glaring flaws that becomes hard to ignore.

So it pains me to say, I do not recommend this game. The numerous technical issues make this equivalent to an Early Access title. But the gameplay loop, the promise of an immersive experience, a sandbox for you to get lost in are totally nonexistent. It's a beautiful world CDPR created, but it's just a glorified loading screen going from one mission marker to another.

It's all style but no substance."

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem fajną akcję z Policją podczas wykonywania małego side questa związanego z kradzieżą pewnego nagrania.Zacząłem jak ninja ale z czasem wywiązała się strzelanina,wybiegłem z budynku i schowałem za śmietnik.Gosć który wybiegł za mna z budynku wymachując karabinem momentalnie został powinięty przez patrolującego psa.Akcja w stylu powalenie na glebę i wezwanie patrolu.Oczyma wyobrazni już widziałem wjazd posiłków i pacyfikację okolicy no ale... zesrało się bo pacjent nie przeżył interwencji a pies poszedł patrolować dalej.

 

Ogólnie Policja bardzo elektryczna,wystarczy stanąć sobie obok nich bez żadnych złych intencji a już sięgają po broń  w mysl zasady najpierw strzelaj potem pytaj.

 

Zmarnowano też potencjał skryptowanych walk (czasem konkretnie ołów lata) gangów z Policją.Ależ by tu się przydał system reputacji pozwalajacy podłączyć się pod jedną ze stroną w zamian za hajs/staty/broń/narkotyki. Teraz jak podbijam do akcji to ogień gangusów kieruje się na mnie nawet jakbym chciał pomóc.Szkoda

Odnośnik do komentarza

Tymczasem w CDPR:

 

https://cpp-jobs.com/j/267/engine-programmer-cd-projekt-red/

 

As a Engine Programmer you will be responsible for designing, implementing, optimizing and maintaining parts of our in-house engine both for the PC and the new generation of consoles (PS4, Xbox One)

 

relaxed studio atmosphere

 

:Coolface:

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, suteq said:

Ile godzin masz na liczniku, że jesteś taki odważny w kwestionowaniu opinii innych? 

Wystarczająco żeby wiedzieć że jeśli ten crap jest bardzo dobry, to zabrakłoby skali dla gier typu RDR2, GTA5, TLOU, Forza Horizon i paręnaście innych...

Szanujmy się, ludzie.

Odnośnik do komentarza

Kolejne już minusy, które są moze niewielkie przy wszechobecnych bugach, ale i tak mnie zawodzą to fakt, że obraz jaki kreowali przed premiera w grze kompletnie nie istnieje jako mechanika. Przykładowo moda - po co było to całe "In Night City style is everything", po co były te całe wywiady z kreatorami mody, po co te całe akcje z cosplayerami i pierdolenia że moda cyberpunkowa to istota twojej kreacji w Night City - skoro ostatecznie twoja postać wygląda jak bum obrzygany tęczą, zakładasz to co ma jak najwyższe staty i kończysz w butach narciarskich, kąpielówkach, pulloverku i czapce jak stary nosił na ryby jak random z Saints Row i nie ma to ż a d n e g o wpływu na to jak postrzegają Cię NPC w tym mieście gdzie niby styl się liczy. Co więcej po jednej misji kończysz nago, nie zwróciłem na to uwagi i pół godziny świeciłem genitaliami po mieście i co? Żadnej reakcji z NPC. W Night City ta cała moda nie ma żadnego wpływu na nic, jedynie staty ubrań się liczą.

 

Albo druga sprawa w jednym trailerze było jak V gada z w barze z jakimś fixerem i on pyta "czego oczekujesz po tym mieście?" i między różnymi celami mówi "Chcesz mieć luksusowy dom?" i nawet na trailerze pojawia sie wielka bogata chata z helikopterem - można mieć wrażenie że będziesz mieć system znany z GTA z kupowaniem nowych mieszkań, a nawet że jak w Vice City skończysz w największej willi w mieście. Na razie nic takiego nie widziałem, jestem już bogaty, a dalej siedzę w bloku dla biedoty. Jak do końca gry nie będzie można się wyprowadzić to kolejny wielki minus i kolejne pierdolenie bzdetów w trailerze których nie ma w grze. Ale ciągle ma gasnącą nadzieje że i tego nie wycieli.

 

Bugi tej gry to tylko wierzchnia warstwa kupy na której sie wszyscy skupili, ale pod tym jest do tego gra która na moment w którym jestem po prostu nie dostarcza obiecywanych/sugerowanych mechanik i elementów świata i gameplayu.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Dandelion napisał:

Kupiłem by samemu przekonać się czy faktycznie gra jest takim gównem jak mówią i szczerze spodziewałem się, że będzie gorzej. Gram na Ps4 pro i przez 5h gra nie zaliczyła żadnego crasha do dashboarda co jest już dla mnie wielkim sukcesem po tych waszych opisach i tym ze ostatnio grałem w Wasteland 3 i w ostatnich 3h gry wywaliło mnie do dasha z 5 razy testując cierpliwość. Przez te 5h bawiłem się naprawdę dobrze, robiąc tylko zadania poboczne i przestępstwa, wątek główny zatrzymał się gdy dostałem mieszkanie wiec jestem na samym początku aktu 1. Bugow było stosunkowo dużo ale takich z kategorii niegroźnych jak znikające tekstury, wolnodoczytujące się tekstury, skaner raz nie chciał się zamknąć, przeciwnicy grzęźli w ścianach, widzieli przez ściany itp. Najgorsze w tej grze jest AI i nie chodzi już ze npc łażą i jeżdżą po sznurku, tylko ze wrogowie to debile. Jeden wlazł na kontenery ale coś mu się tam nie spodobało i zeskoczył z nich i zaliczył śmierć na miejscu xD Ogólnie rozumiem oburzenie i sam jestem zły na Redów za to jak to zepsuli i jak kłamali perfidnie przed premiera ze są zadowoleni z działania na konsolach, a wyszło takie gówno. Ale mimo całych tych wszystkich problemów nadal bawię się dobrze i gra mi sprawia masę radości nawet grając na starym Prosiaku

 

A wszechobecne bloby cię nie rażą? Dla mnie to jest najgorszy minus tej gry. Tez gram na PRO.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Observer said:

Kolejne już minusy, które są moze niewielkie przy wszechobecnych bugach, ale i tak mnie zawodzą to fakt, że obraz jaki kreowali przed premiera w grze kompletnie nie istnieje jako mechanika. Przykładowo moda - po co było to całe "In Night City style is everything", po co były te całe wywiady z kreatorami mody, po co te całe akcje z cosplayerami i pierdolenia że moda cyberpunkowa to istota twojej kreacji w Night City - skoro ostatecznie twoja postać wygląda jak bum obrzygany tęczą, zakładasz to co ma jak najwyższe staty i kończysz w butach narciarskich, kąpielówkach, pulloverku i czapce jak stary nosił na ryby jak random z Saints Row i nie ma to ż a d n e g o wpływu na to jak postrzegają Cię NPC w tym mieście gdzie niby styl się liczy. Co więcej po jednej misji kończysz nago, nie zwróciłem na to uwagi i pół godziny świeciłem genitaliami po mieście i co? Żadnej reakcji z NPC. W Night City ta cała moda nie ma żadnego wpływu na nic, jedynie staty ubrań się liczą.

 

Albo druga sprawa w jednym trailerze było jak V gada z w barze z jakimś fixerem i on pyta "czego oczekujesz po tym mieście?" i między różnymi celami mówi "Chcesz mieć luksusowy dom?" i nawet na trailerze pojawia sie wielka bogata chata z helikopterem - można mieć wrażenie że będziesz mieć system znany z GTA z kupowaniem nowych mieszkań, a nawet że jak w Vice City skończysz w największej willi w mieście. Na razie nic takiego nie widziałem, jestem już bogaty, a dalej siedzę w bloku dla biedoty. Jak do końca gry nie będzie można się wyprowadzić to kolejny wielki minus i kolejne pierdolenie bzdetów w trailerze których nie ma w grze. Ale ciągle ma gasnącą nadzieje że i tego nie wycieli.

 

Bugi tej gry to tylko wierzchnia warstwa kupy na której sie wszyscy skupili, ale pod tym jest do tego gra która na moment w którym jestem po prostu nie dostarcza obiecywanych/sugerowanych mechanik i elementów świata i gameplayu.

Odnioslem to samo wrazenie i wydaje mi sie albo oni to wycieli zeby zdazyc z premiera, albo oni w pewnym momencie zaczeli robic te gre od nowa bo jezeli 7 lat zajelo im robienie pustej gry to cos tu jest nie tak. Daleki jestem od oceniania gry na podstawie dlugosci robienia i pamietam jaka zenade odstawiali recenzenci z Alan Wake ktorzy obnizali oceny bo jak na 6 lat produkcji to za slabo. Ale tutaj cos musi byc na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...