Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pupcio napisał:

sory ale po tych spustach "dziennikarzy" po e3 spodziewałem się czegoś więcej niż deus exa z większą mapą i lepszą grafiką.


Mam dokładnie to samo odczucie. Tzn "Deus z większą mapą i lepszą grafiką" jest jak najbardziej spoko i jaram się możliwością zagrania w coś takiego, ale fakt - tam na E3 to wręcz objawień doznawali...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest bardzo dobrze, ale jak skonfrontuje się to z tymi dzbanami wychodzącymi z pokazu to rzeczywiście można poczuć zawód. Graficznie tez nie kumam czemu nie miałoby to osiągalne chociażby na koksie, jest ladnie i szczegolowo, ale nie wyczuwam nadchodzącego downgoradu jak to było z Wiechem na E3.

 

P.S. Po tym pokazie marka Deus Ex pozostanie chyba martwa na zawsze

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Pupcio napisał:

sory ale po tych spustach "dziennikarzy" po e3 spodziewałem się czegoś więcej niż deus exa z większą mapą i lepszą grafiką.

"Magia" e3 gdzie typy myslaly, ze jak zostali zaproszeni na pokaz to pana boga z nogi zlapali. Cyderek, klimacik, PRowe pierdo.lolo a potem 11/10 i twiterrowy wyrzyg.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wesker napisał:

GTA właśnie zostało pobite :D Cyber po prostu rządzi, ten świat i klimacik, kurna jeszcze większy Hype się udzielił.


Tu się zgadzam w zupełności - tak jak nie widzę sensu w powstaniu kolejnego GTA (czy ogólnie innego sandboxa osadzonego współcześnie), tak coś takiego to ja rozumiem - ta pierwsza misja zrobiła mnie najmocniej - mroczny klimacik, handlarze "organów" - super sprawa.

Odnośnik do komentarza

Podczas oglądania fredek mi dygnął niebotycznie, a jaja krwawo urwały. Niektórzy mogą sobie robić podśmiech.ujki do woli. Ich sprawa, ale ja właśnie obejrzałem najbardziej zaawansowaną jeśli chodzi o całokształt grę wszechczasów:obama:Jedynie lipsync ewidentnie do poprawki.

 

Jak sobie pomyślę jak się będzie na tle C2077  prezentował taki Failout 67 Biedathesdy to....:yao::yao::yao:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...