Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, szejdj napisał:

Niestety dodatkową niechęć wzmaga fakt, że nie lubię cyberpunku jako gatunku, nie jarają mnie te wszczepy, hologramy czy latające samochody, te dziwne bronie.

 

Przeskipowałem ten filmik, jaranko opadło, niech CDPR spokojnie pracuje, bo mają każdy aspekt gry do poprawy(tekstury!) jeszcze a ja i tak wezmę tę grę day 1.

Czyli co by nie zrobilo korpo z warszawy to i tak bys kupil? Bo cdpr? Jakie to, ze uzyje najczesciej przez ciebie powtarzanej na forum frazy, glupie.

Odnośnik do komentarza

nie wiem dlaczego nikt o tym nie wspomniał ale przy takim zaawansowaniu technicznym detali i wielkości świata, zakładając że tekstury będą jeszcze lepsze BRAK loadingów, to dla mnie już jest całkiem sporym newsem. 

Ogólnie to mi się podoba że połączyli tak wiele elementów z rożnych światów gier i filmów w jedną całość. I nawet jak miała by wyjść na nową konsolę to po prostu kupuję day1 

Odnośnik do komentarza

Ja trailer oceniam przez pryzmat poprzednich dokonan CDPR a ich glowna zaleta byly postacie, questy, wybory i brak kompromisow. Ich przywiazanie do wagi do szczegolow podjezdza pod rockstar, np. w CP te oczy V blyszczace tylko w mroku sa wspaniale. Przechadzka po miescie absolutnie niszczy pod wzgledem immersji, stawiam tez ze przedstawiony quest wcale nie jest szczytem i beda duzo bardziej wplywajace na wydarzenia wybory, krotko i dlugoterminowe. Juz w wiedzminie pokazali ze potrafia planowac w przod duzo bardziej niz visual novele i wybory maja znaczenie a nie sa tylko iluzja. Mysle ze tu rozwina skrzydla. No ale wiadomo fallout i cyferki nad glowami xD (ktore na bank bedzie mozna wylaczyc)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Czyli co by nie zrobilo korpo z warszawy to i tak bys kupil? Bo cdpr? Jakie to, ze uzyje najczesciej przez ciebie powtarzanej na forum frazy, glupie.

Nie wszystko, bo w karciankę wiedźmina nie zamierzam grać, także nie trafiłeś ze swoim głupim komentarzem :nosacz3:

2 godziny temu, _Be_ napisał:

Kupiłby bo to szejdi, człowiek, który kupił xboxa i telewizor LG mimo, że wolał Sony i PS4, no cięzko wytłumaczyć o co chodzi, just szejdi things

Tego nie rozumiem, bo już któryś raz powtarzasz, że wolałem Sony i PS4 a to bynajmniej nieprawda, po prostu kupiłem i sobie marudzę, jakbym kupił co innego to bym tak samo marudził. 

 

Godzinę temu, selene napisał:

Chmielarz niby trafnie uwagi wypunktował, ale wszyscy zapominają o jednym bardzo ważnym szczególe... to jest pre-alpha, oni to skleili, żeby działało i teraz będą dopracowywać. Rozumie się czy tekst wyświetlany przez całe 48 minut filmiku był za mały?

No dokładnie o to chodziło w moim hejterskim poście, że jeszcze pewnie ze dwa lata do premiery i teraz studio będzie dopracowywało wszystkie elementy gry.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

Taka ciekawostka. Prawie 4 miechy siedzieli nad tym gameplayem :lapka: 

Z deka dużo, ale rozumiem, że oni dopiero to wszystko zaczynają sklejać do tak zwanej "kupy". Czuję, że będą ostro przeć z premierą na q1/max q2 2020 roku aby być takim ostatnim hitem obecnej generacji, a później wydać remastera na ps4/scarlet ala gta v. Pytanie tylko czy zdążą skoro na 48 minutowym gameplayem siedzieli 4 miesiące...

Odnośnik do komentarza

Ja od dawna nie gram w gry, konsolki nawet nie mam, ale po tym gameplayu jestem gotów kupić sprzęt do grania i zmarnować grube godziny na poznawanie świata i fabuły. Po raz pierwszy od daaawna. Ten klimat do mnie trafia, a z oceną technikalii wstrzymam się do premiery.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Starh napisał:

Pytanie tylko czy zdążą skoro na 48 minutowym gameplayem siedzieli 4 miesiące...

To tak na prawdę nie jest długo. Często się słyszy, że przygotowanie gry na targi, to przynajmniej miesiąc z życia całego studia. A zwykle takie pokazy kończą się na maks. kilku minutach gameplayu, tutaj dostaliśmy prawie godzinę. Więc można raczej powiedzieć, że szybko się uwinęli z robotą...

 

58 minut temu, Kaczi napisał:

BRAK loadingów, to dla mnie już jest całkiem sporym newsem

Loading są, tylko są skrzętnie poukrywane - a to trafiamy na tylną kanapę w samochodzie jakiegoś npc, a to do windy, a to jeszcze jakaś inna cutscenka. Obecnie to już nie jest nic takiego wow, tylko raczej norma ("sztuczka" z windą była już w mass effect). 

 

2 godziny temu, selene napisał:

to była bardziej prezentacja wizji i systemów oraz dowód na to, że to może działać na najwyższym możliwym poziomie technicznym, a nie pokaz gry

50 minut gameplayu to nie był pokaz gry? Rozumiem, że obejrzałem dłuższy teaser (bo z tym mi się kojarzy prezentacja wizji)? :rotfl: Przecież gry w takim stanie często trafiają już na steama z dopiskiem wczesny dostęp. W ogóle CDPR i najwyższy możliwy poziom techniczny?? Chyba tylko po kilkunastu patch'ach i jednej edycji rozszerzonej, a czasami i to nie wystarcza :pawel:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, selene napisał:

Chmielarz niby trafnie uwagi wypunktował, ale wszyscy zapominają o jednym bardzo ważnym szczególe... to jest pre-alpha, oni to skleili, żeby działało i teraz będą dopracowywać. Rozumie się czy tekst wyświetlany przez całe 48 minut filmiku był za mały?

No ale co mnie jako konsumenta to obchodzi? 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Fanek napisał:

Pojawiają się komentarze, że gameplay z E3 wyglądał lepiej niż ten co zobaczyliśmy, może już zaczęły się cięcia w grafice ciekawe ile w tym prawdy.

 

Jest już 17gb bez kompresji

https://www.gamersyde.com/hqstream_cyberpunk_2077_48_minutes_of_gameplay-42749_en.html

zapewne tak było by zrobić 'łał" na dziennikarzach.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, selene napisał:

No więc właśnie, to była bardziej prezentacja wizji i systemów oraz dowód na to, że to może działać na najwyższym możliwym poziomie technicznym, a nie pokaz gry. Ale ok, kontynuujmy, że plakaty krzywo powieszone.

 

doje.bka do plakatow chyba byla odnosnie nieco bezsensownego designu, efekciarstwa, anizeli do przemyslanego environment storytellingu. mnie szczerze powiedziawszy tez to jakos troche kluje w oczy. jakos to takie mlodziezowe na sile, buntownicze powieszenie dwoch plakatow krzywo, jeden na drugim. nie rozumiem zabiegu, a skoro to nieistotny element otoczenia, to kto w ogole zuzyl roboczogodzine na zrobienie tego tak in first place? 

Odnośnik do komentarza

A może to był celowy zabieg? Może po prostu doktorek użył plakatów, żeby zakleić jakiś syf na ścianie - przecież przeprowadza tam operacje, więc coś chlapnąć mogło.
Jak tylko to zobaczyłem, to skojarzyło mi się z pewnym filmem, w którym starali się ukryć plamę za pomocą krzywo powieszonego plakatu :)

Znalezione obrazy dla zapytania boondock saints cat
 

Spoiler

qOqov3m.gif

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...