Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem.
Ending + epilog super.
Tak samo jak prolog :)
W ogóle dla mnie gra petarda.
Oczywiście że są jakieś drobne błędy ale szczerze to mnie w grach nie boli to że npc się zawiesi itp.
Boli mnie za to jak gra jest nudna i palec świerzbi do skipowania dialogów.
Tutaj chciałem wysłuchać nawet opcjonalnych kwestii.
Nue do końca wykorzystałem potencjał drzewek rozwoju postaci, szczerze normal jest baardzo prosty.
Tutaj tru minus - inteligencja przeciwników.
Tak czy siak dla mnie to była mega przygoda i czułem duże zadowolenie przy napisach końcowych.
Teraz dokończę wszystko co się da, zrobię 2 ending.
A na koniec przejdę korpo od nowa.
Dla mnie mocne 9/10 ścisły top singlowych gier.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
On 6/9/2022 at 10:28 AM, messer88 said:

Ten streetcred bardzo szybko wymaksujesz jak będziesz właśnie robił różne poboczne aktywności. Chyba koło 30lvl miałem max. 

o to to, ja po wyczysczeniu calej mapy z psycholi, NCPD i innych to mialem bodaj level 46, street creed 50 i skompletowany i sfinalizowany build, jednym slowem demigod. ile mialem hajsu i surowcow to juz nie pomne ale nie sposob bylo tego wydac czy wykorzystac.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Znalazłem właśnie easter egsa odpowiedzialność, chłopaki z baraków.
Tak jak po przejsciu forbiden west czułem ulgę i odrazu płytę wyjąłem tak w cyberpunku bawię się cały czas świetnie nawet po przejsciu gry.
W sumie 55h już na liczniku i sam nie wiem ile jeszcze rzeczy mam do zrobienia, ale obstawiam że ze 20h jeszcze zejdzie wszystko porobić.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja wyczyściłem właśnie pierwszy region (Watson), za co wpadł mi dzbanek ;) Mam 25 godzin na liczniku, a fabularnie 

Spoiler

Cały czas po awansie do 2 aktu i przejściu misji Wielki Sen :wub:

Mapa przytłacza trochę znacznikami, ale na razie gra mi się świetnie. Podejrzewam, że dobiję do 100 godzin, zwłaszcza, że chcę powalczyć o :platinum:

Z moich obserwacji wynika też, że grając w trybie wydajności na PS5 na mapie porusza się bardzo mało pojazdów. Ludzi też w sumie niewielu. Nie mam co prawda porównania z innymi platformami, ale już z innymi grami tak.

Za to błędów chyba nie ma istotnych, na razie widziałem tylko lewitujący loot, który "upuścił" jeden z przeciwników :D

Odnośnik do komentarza

C...co? Poczytaj peany na temat side questów przez parę ostatnich stron, zanim padną kolejne takie herezje :sapek:

 

River

Kerry

Johnny & Rouge

Judy

Peralezowie

Joshua

Panam

 

Jak to są kiepskie pod kątem lore questy to nie wiem. Side content w tej grze jest lepszy niż główna oś. Zabawna odskocznia to może są uciekające autonomiczne autka Delamaina, albo serie wyścigów z tą barmanka (wypadło mi teraz imię) ale reszta to zajebisty kawałek historyjki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panam była u mnie w dzienniku jako główny quest i go zrobiłem.

22 minuty temu, Paolo1986 napisał:

@Pure Bladestonepewnie miałeś na myśli zlecenia NCPD, te faktycznie są krótkie i powtarzalne

Na jakieś  generyczne zlecenia to szkoda życia, ja póki co zrobiłem kilka pobocznych gdzie musiałem wyjąć najebanego chińczyka z lodówki i odwieźć go gdzieś, albo musiałem przekonać jakiegoś menela w depresji żeby sobie nie zrobił krzywdy. Dlatego pytałem czy są ciekawsze  misje.

 

48 minut temu, _Red_ napisał:

River

Kerry

Johnny & Rouge

Judy

Peralezowie

Joshua

Poszukam takich zleceniodawców i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jezusie najświętszy, po chwilowym spadku tempa tę misje w pozniejszych etapach gry to jest jakiś majstersztyk.

 

Postaci, ich mimika, DIA LO GI to absolutna czołówka branży. Niech się ta gra nie kończy. :obama:

W dniu 18.06.2022 o 08:20, Paolo1986 napisał:
Spoiler

Po niezłej zadymie pojechaliśmy do motelu, najpierw do baru, a potem do pokoju, szkoda tylko, że na osobnych łóżkach :pawel:

 

:rotfl: identyko, a Panam ojezuskiu <33 

Odnośnik do komentarza

Czyli co, wystarczyłoby skasować wersję na stare konsole i od początku były szansę na luksja gierkę z turbopozytywnym odbiorem (bo ostatnich stron tematu chyba inaczej nie da się nazwać), która mogłaby bez żalu stać obok Wieśka 3 i nie robić mu wstydu. Mam nadzieję, że Cedep się nauczył czegoś i nie odstawią takiej maniany w przyszłości, a jeśli jednak nie to mam pokaźny zapas ciepłego moczu przygotowany specjalnie na taką okazję :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przechodziłem tydzień, bo im dalej tym krótsze sesje robiłem przez znużenie. Te poboczne questy ważnych postaci dały radę i bardzo dobrze, że nie trzeba było ich szukać tylko sami dzwonili/gra prowokowała spotkania, bo szkoda było by je przeoczyć wśród reszty nuuuudnych aktywności. Grało mi się ogólnie dobrze, ale jak przypomnę sobie zapowiedzi o wielkim horyzontalnym mieście to trochę śmiech. Mi się totalnie nie chciało zwiedzać zaułków miasta, grałem w to trochę jak w GTA czyli jechałem od znacznika do znacznika i robiłem questy. Gierka questami stoi, ale tylko tymi ważnymi pobocznymi/głównymi, bo reszta to nudne zapychacze i strata czasu. Z aktywności tylko cyberpsychozę zrobiłem do końca, bo było w tym wyzwanie. Szkoda, że fabuła jest liniowa, mało w tym RPG. Na szczęście same zakończenia i epilogi trochę wynagradzają linowość.

Zakończenia

Spoiler

Dla mnie nr 1 to cała końcowa misja z Johnym i jego epilog, wzbudziło we mnie jakieś emocje więc ok. Najgorsze u mnie to te nazwijmy miłosne z Panam. Myślałem, że się porzygam od tej tęczy, aż żałowałem, że zrobiłem ten romans. Zablokowałem sobie jeden ending, bo nie uratowałem chińczyka kiedy gra mi powiedziała, że nie żyje, no super.

Warto zagrać, ale nie ma co się nastawiać na wielkiego RPG tylko raczej na przyjemną gierkę akcji z toną dialogów.

 

8/10

Edytowane przez Pure Bladestone
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...