Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej godzinie po polsku sytuacja wygląda następująco. Widać, że audio było nagrywane w innymi języku jako główne. Brakuje zgrania i tonacji. I trzeba przymknąć oczy na brak akcentów językowych, ale no kurcze jak się słyszy porządną kurwe albo pojazd od pind to od razu ciepłej na serduszku się robi i można się fajnie wczuć w klimat. Co jak co w końcu "ojczysty" język i z perspektywy żeńskiej V całkiem inna wczuwa. 

Odnośnik do komentarza

Polska dubberka Panam mogłaby mini Oscara dostać za wczuwkę w rolę, subtelne uśmieszki, wkurwy podczas nomadzkich awantur z Saulem. Akcentow faktycznie nikt na siłę nie robił, ale przez cały czas nie czułem ani razu, żeby aktor gadał coś oderwanego od sytuacji. Nawet po chwili Żebrowski był lepszym Keanu niż mdły Keanu xD Jedyny krindż jak czasem coś zaśpiewał do gitary podczas fragmentów na scenie, a przecież grana postać była wokalistą.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Postacie i dialogi to mistrzostwo jak zawsze u redów!
Zacząłem nomadem, prolog jest przeza(pipi)isty.
Te bujanie się z Jackiem po mieście :obama:
Samo chodzenie poznawanie świata to mega frajda, podchodzę do typa a on do mnie mówi "cisnij życie bo jutra nie ma" itp.
No klimat i feeling tego miasta jest mega.
Graficznie też jest git i chyba beton 60 fps.
Nie jest to pewnie top ps5 ale i tak design i widoczki robią.
Zapowiada się jeden z lepszych singlow od wielu lat, jak sobię teraz przypomnę horizonka z tą całą plemienną otoczka to xD.
Dla mnie to taka (oby) lepsza wersja deus exa po Polsku(tu duży plus)
Strzelanie też fajnie soczyście wypada.
Najważniejsze że jest ten magnes który ciągnie mnie przed tvka :)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to ta gra dalej widzę ma pełno takich małych bugów, np wczoraj robiłem jakiegoś questa z Judy no i nie było jej na miejscu. Nie że zła pora dnia czy coś tylko zwyczajnie puste krzesło XD Na szczęście wczytałem sejwa i się naprawiło, mam tylko nadzieję że się nie pojawi nic co poważniej mi zepsuje zabawę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...