Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem swoją płytkę z grą. Ale będzie grane przez weekend :fsg:

W sumie od dawna interesowałem się tą pozycją, ale przez "problemy techniczne" wstrzymywałem się z zakupem. Obecnie jednak, dzięki temu, że pojawiła się aktualizacja na nextgeny, no i coraz więcej zachęcających postów, to nie mogłem się oprzeć :wub:

Odnośnik do komentarza

Nie no gra jest mega!
Misje poboczne.... teraz miałem strzelnicę (gdzie mi z tą dubeltówka) i misję z typem któremu sprzęt się przegrzał (ten co grał to wie jaki sprzęt xD)
Główne misję ciężki poważny klimat, poboczne za to opór smiechowe.
Wg mnie to mix idealny.
Mam dopiero 15h ale przez najbliższe 3 dni chcę z 10h zrobić smile.gif

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A sorki, jeszcze dekoracja do mieszkania:

 

Cytat

For finding all of Cyberpunk 2077's Tarot Cards, you'll be rewarded with the 'The Wandering Fool' trophy and achievement. In terms of in-game rewards, Misty will give you a dreamcatcher memorabilia item. This will hang in your apartment above V's bed

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też zacząłem w piątek ogrywać i mam jakieś 6 godzin na liczniku na razie :fsg: Bardzo mi się podoba fabuła, chce się ją poznawać, słuchając tych wszystkich dialogów czy czytając notatki. Widać, że to miasto żyje, można na chwilę przystanąć i np. posłuchać wiadomości w telewizji ;)

Na razie żadnych bugów (wersja PS5) nie uświadczyłem, gram w trybie wydajności. 

Jedyne na co mogę na razie ponarzekać, to straszny bałagan przy zarządzaniu ekwipunkiem. To wszystko jest mało czytelne i trzeba na bieżąco "ręcznie" robić porządki.

 

Odnośnik do komentarza

Taka akcja - jadę sobie motorem aby załatwić jakąś sprawę, ale nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze i mój V wyskoczył poza barierkę i spadł do bajorka pod estakadą, a tam - ku mojemu zaskoczeniu -  zatopione auto, martwy NPC i kilka przedmiotów, w tym telefon denata. Podniosłem go, a tam krótka wymiana wiadomości w której zezłomowany nieszczęśnik wyznaje miłość swojej kobiecie. Ta ewidentnie ma go dość i kategorycznie zabrania mu do niej przyjeżdżać, nakazując aby od jutra wrócił na odwyk alkoholowy. Resztę historii macie powyżej.

 

To było w jakimś totalnie randomowym miejscu, niemalże żywej duszy w okolicy. Ciekawe ile jeszcze takich smaczków poukrywali w grze twórcy. Wielki plus za kreację świata

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 Ciekawe ile jeszcze takich smaczków poukrywali w grze twórcy. Wielki plus za kreację świata

 

Przy odpowiednim poprowadzeniu jednego z questów głównych można zupelnym przypadkiem znaleźć pod wodą

Spoiler

Meredith Stout

w betonowych butach.

 

W moim przypadku ma się dobrze i były seksy :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że jestem naprawdę pod wrażeniem fabuły. Jeśli chodzi o główną ścieżkę historii, to chyba jeszcze jest dość wczesny etap, zrobiłem wczoraj misję 

Spoiler

Skok na głęboką wodę, gdzie z Jackiem ukradliśmy Relic. Strasznie szkoda, że nasz towarzysz nie przeżył tej akcji, bardzo polubiłem tę postać. 

A za chwilę się zdziwiłem, jak sam dostałem strzała, po czym odpaliła się kolejna misja z kimś innym w roli głównej :fsg:

Co będzie później, aż nie mogę się doczekać ;)

Edytowane przez Paolo1986
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...