Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Ok thx.
Żałuję że nie robiłem ich wcześniej.
Teraz tylko to mi zostało, a raczej niezbyt ciekawe są.
No i pewnie będę musiał jeździć i się "doszukiwać" tych aktywności po mapie :(


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Można tez olać platyny i calaki i nie psuć sobie tym wrażeń z gry :sonkassie:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, _Red_ said:

Gorzej jak ktoś zrobi wszystkie świecidełka z mapy, a źle poprowadzi

  Hide contents

dialog z Johnnym na "cmentarzu".

To chyba odblokowywalo missable trofeum.

A prócz tego jest jakieś trofeum, które można ominąć? I czy jest za przejście na najwyższym poziomie trudności? Może pokusze się o pierwszego calaka w życiu 

 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jak farmicie walutę w grze? Spłaciłem Viktora dopiero po kilkunastu godzinach gry, głównie ze sprzedaży złomu, a najlepsze ulepszenia u ripperdoca kosztuję naprawdę grube, ale to grube tysiące. Mój V jest tylko minimalnie zmodyfikowany, a chciałoby się tego ciut więcej.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, te "główne" zadania poboczne (Pisces czy linia Panam) to jest absolutny majstersztyk. Jeśli chodzi o dialogi, zwroty akcji i budowanie relacji między postaciami to dla mnie absolutna topka w tym względzie i szczerze mówiąc ex aequo ze scenarzystami Naughty Dog. Do tego wyśmienicie wymodelowane postaci oraz ich mimika sprawiają, że człowiek czasem zapomina, że to tylko trójwymiarowe modele. MI-STRZO-STWO

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Jest jest. Dlatego się nie śpieszę i wsiąkam na maxa. Wywaliłem już z głowy to czym ta gra miała niby być i jak działała na początku ( error co godzine) .

Że też tego nie wydali w tym roku, tylko pod pc i ps5/xsx. Zmiażdżyło by to tak konkurencję,  że chyba nawet Ragnarok by nie dał rady.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja hajs na razie zarabiam robiąc kontrakty, zlecenia NCPD i rozwalając tych cyberpsycholi :shotgun:

Bronie rozwalam na części, zamiast sprzedawać. Ale trochę pojazdów już kupiłem, chyba z 10. 

Wiktor na kasę jeszcze czeka, nie spieszy się z tym, nie dopomina się ;)

Gra wciąga niesamowicie

Spoiler

Ukończyłem właśnie fabułę Panam :wub: i nie wierzę, że to tylko misje poboczne były, tego się normalnie nie da odróżnić

I w tej chwili na liczniku 42 godziny ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...