Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

file.php?id=335243&t=1

 

Chorwacja.

 

file.php?id=411583&t=1

 

A tu masz ladnie podpisane. Polecam ksiazke Black Nazis III Ethnic Minorities and Foreigners in Hitler's Reich.

 

HISTERYK ZABIJAJO MU BIALO EUROPE. Milan on sam walczy jednostkami w muslimach na tym forum, to niech sie poczestuje wlasnym gownem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kron997 napisał:

a tak krzyczałem, że cdp ma w poważaniu takich wyjców :/ 

 

dodadzą wybór, nic aż takiego wielkiego. Bardziej sie obawiam, że staną się poprawni politycznie w zadaniach i fabule. Nie chce tego. Mają jechać po bandzie i na pełnej pi****. 

Podejrzewam, że już teraz robią zmiany pod tym kątem. Niestety taką mamy obecnie poprawność polityczną.

Odnośnik do komentarza

serio ktos z Was wierzy ze nie bedzie obsuwy?? A jesli nawet jakims cudem udaloby im sie dotrzymac terminu to po problemach z W3 balbym sie to kupowac na premiere a ogrywac to na starych konolach to juz wgl masochizm level hard. Do premiery 10 miechow a nikt w to nie gral a jedyne co dostalismy to wypolerowane demka na targi.  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bigby napisał:

Pamiętam, że przy okazji W3 też pojawiało się takie "insajderskie" info, że gra jest w tragicznym stanie, że połowę rzeczy wyyebali, itp.

 

Przesunięcie premiery by mnie nie zdziwiło, ale nawet jeśli to strzelam, że max o miesiąc.

Pamietam framerate na konsolach - to była tragedia... nawet nie chcę wiedzieć co się działo przed 2-3 miesiącami przed premiera. W3 stał się grywalny na konsolach dopiero po xnastu patchach.

Odnośnik do komentarza

Co to w ogóle za brednie. Ogrywałem W3 z day one patchem i grało się ok. Wiadomo, że gra do tej pory ma swoje błędy - jak na przykład ślamazarny UI - ale grę spokojnie można było skończyć. Dodatkowo klimat był tak gęsty, dialogi tak dobre, a historia tak wciągająca, że w ogóle nie przeszkadzały mi gdzieniegdzie dropy klatek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...