Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki meltdown. W sumie to mi sie ta okladka nie podobala ale zaczynam sie do niej przekonywac

 

e: swoja droga wyobrazacie sobie jaki bylby outrage jak by tam nawstawiano postaci lgtb ktore mozna by bylo pozabijac (jak to w grach rpg bywa)? Przypomina sie akcja z feministka w RDR2

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, teddy napisał:

Jaki meltdown. W sumie to mi sie ta okladka nie podobala ale zaczynam sie do niej przekonywac

 

e: swoja droga wyobrazacie sobie jaki bylby outrage jak by tam nawstawiano postaci lgtb ktore mozna by bylo pozabijac (jak to w grach rpg bywa)? Przypomina sie akcja z feministka w RDR2

 

Ja myślę, że nie odpuszczą sobie wstawienia kilku takich właśnie postaci nawet w jakimś side queście na końcu świata. Bo przecież zabijanie białych (lub czarnych) heteroseksulanych mężczyzn jest ok, ale LGBT?

 

991.gif

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

 

Wszystko fajnie, tylko typo teraz sobie nabija popularność tą akcją twierdząc, że super ale on gry nie chce, niech Redzi wpłacą jakąś większa sumę na wskazaną akcje charytatywną. 

Jak taki cwaniak to niech weźmie ta kolekcjonerkę i sam wystawi na aukcji na ebayu, kto da wiecej -  w tedy możemy mówić o geście niesienia pomocy. 

Odnośnik do komentarza

A ja jestem rozczarowany tą okładką mocno.

Śledzę mnóstwo artystów tworzących w klimatach cybepunka, neo-noir, synthwave itp. i dla mnie typek z bronią na żółtym tle to po prostu pójście po linii najmniejszego oporu  :reggie:

Ja rozumiem, że hajs ma się za zgadzać i ten żółty kolor ma być widoczny już od działu z pralkami i lodówkami chodząc po media markt, ale jednak mogli się wysilić i nawiązać bardziej do tego gatunku.

Ziomek od projektu musiał złapać ładnego face palma, kiedy dostał to zlecenie, ewentualnie był zadowolony, bo 30 minut roboty i fajrant. 

 

 

Z drugiej strony to tylko okładka, kogo to obchodzi.

 

Edytowane przez Bartolinsky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bartolinsky napisał:

pójście po najmniejszej linii oporu  :reggie:

:dog:

 

W rzyć z tą okładką, gierka ma dostarczać i być killerem generacji. Poza tym i tak wrzuci się płytkę do steelbooka, nic nie będzie nikogo straszyć.

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Starh napisał:

"and can swap between first and third-person perspectives"

  

Czyli będzie można grac z kamerą z trzeciej os.

Jakieś źródło, kontekst? Bo rok temu zarzekali się, że tpp nie zgadza się z ich 'wizją artystyczną'. No chyba, że chodzi tylko o kierowanie pojazdów, ale to wiadomo od początku, że tam będzie wybór.

Odnośnik do komentarza

Cyberpunk 2077 można ukończyć bez zabijania. Skradanie ważnym elementem gry

Spoiler

Cyberpunk 2077 można w całości ukończyć, nie zabijając ani jednej osoby w grze - poinformowali deweloperzy podczas pokazu gry na E3. Z ankiet wypełnionych przez graczy wynikało bowiem, że to oczekiwana opcja.

- Aktualnie każda broń i każdy cybernetyczny wszczep mają tryb ogłuszający - powiedział w rozmowie z PC Gamer Paweł Sasko, główny projektant zadań.

Wyjątkiem jest oręż „śmiertelny z definicji”, przykładowo wyrzutnia rakiet. - Odstrzelenie głowy z takiej broni to zazwyczaj rana śmiertelna - zaznaczył Sasko.

Osoby, które zdecydują się oszczędzać przeciwników, zrobią to na różne sposoby. Główny bohater może wroga poddusić i znokautować - tradycyjnie lub kontekstowo wykorzystując najbliższe otoczenie. W demie zaprezentowanym dziennikarzom V wrzucił oponenta do zsypu na śmieci.

Inwestycja w umiejętności hakerskie odblokuje dodatkowe opcje eliminowania zagrożenia i skradania. Gracz może przykładowo wyłączać kamery lub ogłuszać wrogów na odległość, wprowadzając do cudzych implantów wirusy.

Jest też opcja odwracania uwagi z wykorzystaniem otoczenia. Przykładowo zhakowanie automatu z napojami sprawi, że z maszyny wysypią się puszki, którymi zainteresują się wrogowie.

 

Uff, bo jakoś zaczynałem się martwić, że poszli w strzelankę z elementami rpg :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MBeniek napisał:

Jakieś źródło, kontekst? Bo rok temu zarzekali się, że tpp nie zgadza się z ich 'wizją artystyczną'. No chyba, że chodzi tylko o kierowanie pojazdów, ale to wiadomo od początku, że tam będzie wybór.

https://za.ign.com/cd-projekt-red-project-untitled/133484/preview/cyberpunk-2077-new-gameplay-details-from-the-e3-2019-demo

 

Chyba chodzi jedynie o jazde motorem ;/

Odnośnik do komentarza

Preview od IGN w sumie jest całkiem krytyczny, chociaż krytyczny to może złe słowo - wygląda na to, że Redzi absolutnie trafili w design świata, bohaterów i gra wygląda na rozbudowanego rpga, ale z drugiej strony:

 

Cytat

That said, some of the dialogue spoken by Reeves (and a few others) felt a bit stiff and strange at times. When the demo character finished customizing their hair and outfit in a mirror, Silverhand chimed in with “You really think they give a rat’s dick how you look?" which felt reminiscent of the unwieldy cussing present in the first demo. (I’m not squeamish about profanity, but there’s an art to using it well.)


Co mnie nie dziwi, w materiale z zeszłego roku dosłownie NIE BYŁO ani jednego dobrego dialogu.

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza, a większość scenarzystów odeszła po w3.

 

na reset już zarzuty typu

" Eurogamer noted many of the same things, including the uh. "Unimaginative" portrayal of black people as poor, creole-speaking slum dwellers whose vernacular the protagonist mocks "

Edytowane przez Starh
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Czyste złoto tam na forum :D

 

Cytat

I’m also increasingly concerned about Cyberpunk’s handling of non-white cultures. Last year’s Gamescom demo drew criticism for its clumsy and inauthentic presentation of a Latino character, and I’m not convinced the Voodoo Boys are a step in the right direction. At one point V, the player character, mockingly says “and who are dem” in response to Placide’s pronunciation.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...