Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, czacha79 napisał:

 Ja obawiam sie ze przy tak duzych oczekiwaniach bedzie jak z RDR2 .. dyszki od redakcji a od graczy 6-7 ..... 

 

Jestem graczem, ode mnie dla RDRII dyszka - jak to się ma do Twojej teorii? 

 

No i szanujmy się... Jakie  "6-7/10"? Wszystko poniżej 8/10  dla RDRII to zwykły trolling i próba zaistnienia poprzez wywoływanie taniej sensacji.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

No i szanujmy się... Jakie  "6-7/10"? Wszystko poniżej 8/10  dla RDRII to zwykły trolling i próba zaistnienia poprzez wywoływanie taniej sensacji.

Bzdura. Jak ktoś przedstawi sensowne argumenty dlaczego według niego RDRII to gra na 6 lub 7/10 to jaki masz z tym problem? 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Nemesis napisał:

Ponoc gameplay pokazywali na kompie wartym 11k.

Sama karta graficzna jest warta 11,7k - titan rtx :P 

https://www.spieltimes.com/news/cyberpunk-2077-e3-2019-demo-pc-specs-revealed-titan-rtx-8700k/

Podejrzewam, że mój smoczek (970) to się znajdzie w wymaganiach minimalnych. A z biedaPS4 to już się nawet nie wychylam. Czekam na next geny jak nic. Pocieszam się tym, że gra będzie już 'popatchowana' ;) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2019 o 18:16, Bigby napisał:

Pamiętam, że przy okazji W3 też pojawiało się takie "insajderskie" info, że gra jest w tragicznym stanie, że połowę rzeczy wyyebali, itp.

A później się okazało, ze te komentarze były od rozczarowanych byłych pracowników, którym nie podobało się dużo iteracji i fakt, że ich praca poszła do kosza, także iksde z sensacyjnych przecieków.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jestem trochę lewakiem, ale jednej rzeczy nigdy nie rozumiałem - nazwać murzyna 'nigga' to nie wiadomo jaka obraza, a przecież czarni wymagają poszanowania i równego traktowania. Kurde, skoro to jest tak bolesne i poniżające słowo to dlaczego praktycznie w każdym kawałku czarnego rapera słyszę nigga to, nigga tamto. Na chvj używają tego słowa jak im tak przeszkadza.

 

I beka trochę z tego filmiku, że gościu ocenzurować słowo supremacist. Nie wiedziałem, że to przekleństwo :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, estel napisał:

Ogólnie to jestem trochę lewakiem, ale jednej rzeczy nigdy nie rozumiałem - nazwać murzyna 'nigga' to nie wiadomo jaka obraza, a przecież czarni wymagają poszanowania i równego traktowania. Kurde, skoro to jest tak bolesne i poniżające słowo to dlaczego praktycznie w każdym kawałku czarnego rapera słyszę nigga to, nigga tamto. Na chvj używają tego słowa jak im tak przeszkadza.

 

I beka trochę z tego filmiku, że gościu ocenzurować słowo supremacist. Nie wiedziałem, że to przekleństwo :D

Bo nie możesz i ch.uj białasie

 

:yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...